Skocz do zawartości

Altomincio family park- nie zostawię suchej nitki


Rekomendowane odpowiedzi

Moja opinia o w/w campie nad jeziorem Garda. Co prawda bez opcji parceli, same domki typu eurocamp czy vacansoleil. Byłem tam teraz na mojówkę z eurocampów. Szczerze najgorszy camp na jakim byłem. Z minusów

- domki napaćkane dosłownie jeden na drugim, taras w taras

- domki przy samych placach zabaw, w wielu domkach jest tak że schodząc z tarasu jesteś na placu zabaw między samochodami

- brak możliwości dojazdu autem pod domek, od parkingu do domków nawet i po kilkaset metrów, niby bahaże wożą melexami, ale jest ich mało i ciężko się doprosić, więcej ludzi tarabani wózkami takimi jak sklepowymi tylko bez kosza

- nie wiem czy taki czas trafiliśmy, ale mega głośno na campie, piski dzieciaków, walenie piłką, bardzo głośni dorośli

Z plusów

- bardzo fajny basen z wieloma zjeżdżalniami

- dużo atrakcji dla dzieci, typu automaty, park linowy czy animacje

- na majówkę fajna cena w eurocamp, za 6cio osobowy domek na 10 dni 1000zl

 

Jak dla mnie, jest to camp dla ludzi którzy kadą na dwa czy trzy domki i drinkują od rana a dzieci mają z głowy bo same się sobą zajmują.

 

Ja tutaj ja prwno już nie wróce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem to zarezerwowane prawie rok temu :/

Ja już w życiu na kwatery nie pojadę. No jedynie w zimie to tak. Ale w sezonie przyczepowym tylko przyczepa.

 

Tak samo nie nawidzę niczego rezerwować. A z rocznym wyprzedzeniem to już w ogóle. Na ferie zimowe to czasu tydzień przed dopiero rezerwuje :D

 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem tam w 2011 roku, w domku eurocampu, same osoby dorosłe.

Poza Bella Italia to jedno z lepszych miejsc w okolicy.

 

 

To camping typowo pod dzieci,

wiec minusy dla Ciebie będą automatycznie plusami dla kogos, kto chce miec plac zabaw blisko, fajne baseny z parkiem wodnym i nie martwic sie ze dziecko może zostać potrącone przez samochód (bo taki 3 latek nie patrzy jak wychodzi na chodnik).

Kiedyś były jeszcze karty chipowe (i zegarki), wiec można było płacic bez gotówki (a w zasadzie trzeba, bo to byla jedyna możliwa forma płatności) - w recepcji dostajesz zegarek z chipem, doladowujesz i dzieciak sam chodzi na lody, itp. kasy nie zgubi.

 

> domki napaćkane dosłownie jeden na drugim, taras w taras

tak niestety jest prawie na kazdym.

Edytowane przez mcmaly (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tłumaczę szerzej i od początku:

Generalnie eurocampy to jest fajna opcja, to był trzeci na którym byłem, normalnien to są normalne campy na których są postawione domki do wynajęcia u takich pośredników, kiedy cena w sezonie jest gorzej jak zaporowa, np 12tys za 14 dni to poza sezonem jest lux, we wrześniu byliśmy 3tyg za 1900zł. Dla nas był to kompromis między kwaterami w mieszkaniach albo namiotem a karawaningiem. Na coś się zdecydować musiałem, kwatera tfu tfu raz byłem i nigdy więcej, namiot za dużo klamotów i zbierania, przy dwójce dzieci to już nie na moje nerwy. Ostatnie 4 lata budowałem i wykańczałem dom, nie było kasy na zachcianki typu cepa, teraz się odbiliśmy to przyszła i cepa i auto. Tą majówkę raz że miałem dużo wcześniej zarezerwowaną a dwa że byliśmy umówieni grupą, w sumie 3 rodziny. Dlatego nie chciałem odmawiać, żałowałem bardzo że buda stoi pod domem a ja jade do domku ale nie lubie robić sobie z gęby trampka, jak się umawiałem to dotrzymałem. Ostatnią cepę mieliśmy zanim pojawiły się dzieciaki z moimi rodzicami na pół, ale jak hanka miała się urodzić to byłaby za mała, salonka dwuosobowa, i sprzedaliśmy. I tak pare lat bujaliśmy się po kwaterach, namiotach i eurocampach. A teraz powrót do tego co lubię najbardziej i mam nadzieje jeszcze w maju albo ew w czerwcu rozpocząć swzon cepy. A we wrześniu już jedziemy z cepą tylko nie wiem gdzie, pewnie okaże się dzień przed wyjazdem, albo nawet w dniu, czy w prawo na a4 na włochy czy w lewo na chorwację czy jeszcze gdzieś indziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tytułowym campie w ogóle nie przewidziano miejsca na cepy, na innych co byłem to były wydzielone sektory na domki i nie były wymieszane z cepami, a co do parceli to zależy jak trafisz, czasami są campy że jeden na drugim siedzi a czasami jest luz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jest teraz popyt na domki, na tym kempingu na który jeżdżę we Włoszech systematycznie ubywa parceli kosztem nowych domków i za chwilę będzie już więcej terenu zajęte przez domki niż parce. Widocznie lepiej się na tym zarabia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takich eurocampach wiecznie brakuje domków, trzeba pół roku wcześniej rezerwować, a oni na campie i tak mają swoich ludzi do obsługi to bez znaczenia czy obsłużą więcej domków czy mniej. Dla campów też jest to wygodniejsze bo pewnie są ustawieni na konkretną kwotę za rok za domek i ich to nie obchodzi, nie muszą trawy kosić itp a nie mając cepy jest to naprawdę fajna opcja zwłaszcza po sezonie za stosunkowo niewielkie pieniądze można mieć wakacje prawie jak w cepie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.