Skocz do zawartości

Ciekawe zakupy.


Janek przewodnik

Rekomendowane odpowiedzi

No z butlą to był mistrz. I w szlifierce tarcze ma założoną na odwrót :D

 

Ale ogólnie są bardzo pozytywni :)

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 193
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Poproszę o linka do tej butli i tarczy :look:

Ale on odpalał kuchenkę z tej butli. Nie wierzę że gdziekolwiek taką butlę nabije.

Miał chyba faktycznie gaz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:( My się z tego śmiejemy ale ilu naśladowców znajdzie to już inna sprawa, 

 

Ja się tam nie śmieję. Bez przesady. Mają zajawkę i to jest fajne. A ilu z nas na początku też nic nie wiedziało i robiło głupie rzeczy? Każdy. Może warto go zaprosić tutaj do nas po prostu. Wtedy sporo się dowie. 

Ale filmiki niech kręci nadal, tylko najlepiej bez głupich pomysłów typu wycinanie butli gazowej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest vlog czyli jego blog, pokazuje to co wielu z nas robiło ucząc się na własnych błędach. Uważam, że jednak robi dużo dobrej roboty w najbardziej przystępny sposób, pokazując wideo. Dzięki komentarzom wiele się nauczy. Kierunek dobry ich pierwszy wyjazd dopiero przed nimi.

 

Rowery będą odpadały na raty myślę, że to szybko odkryje :) jedyna większa wpadka z bagażnikiem do tej pory.

Ja się tam nie śmieję. Bez przesady. Mają zajawkę i to jest fajne. A ilu z nas na początku też nic nie wiedziało i robiło głupie rzeczy? Każdy. Może warto go zaprosić tutaj do nas po prostu. Wtedy sporo się dowie.

Ale filmiki niech kręci nadal, tylko najlepiej bez głupich pomysłów typu wycinanie butli gazowej :)

 

Myślę, że zasięg youtuba jest nieporównywalnie większy do forum, zgromadzi tam większą społeczność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że zasięg youtuba jest nieporównywalnie większy do forum, zgromadzi tam większą społeczność.

 

Nie nie, nie chodzi mi aby wpadł tutaj ze swymi filmikami itp, niech robi to dalej w takiej formule. Ja jestem ciekawy ich pierwszego wyjazdu itp :)

Chodzi mi o to aby wpadł na forum, został, tu się dowie wielu rzeczy jak każdy z nas :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z butlą to był mistrz. I w szlifierce tarcze ma założoną na odwrót :D

 

Ale ogólnie są bardzo pozytywni :)

 

Na szczęście nie doszło do tragedii, a odwiedziny i subskrypcje zasponsorują mu nową butlę, pewnie już bez kołnierza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

butle spokojnie napełni, nie takie rzeczy ludzie robią dla 40złotych :)

 

a tak na poważnie to lekki dramat z tym cięciem pełnej butli i to w takim miejscu - zabudowania, dzieciaki rodzinka w pobliżu, sąsiedzi pewnie też.

 

Gość powinien jednak trochę poczytać zanim zacznie działać

 

nie mam czasu na oglądanie wszystkiego, też pewnie tak kiedyś się bawiłem... w dzieciństwie tylko miałem mniej niebezpieczne zabawki :)

 

obstawiam, że przyczepa będzie solidnie przeładowana, bo patenty z domu trzeba jakoś przenieść do przyczepy aby było wygodniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie, nie chodzi mi aby wpadł tutaj ze swymi filmikami itp, niech robi to dalej w takiej formule. Ja jestem ciekawy ich pierwszego wyjazdu itp :)

Chodzi mi o to aby wpadł na forum, został, tu się dowie wielu rzeczy jak każdy z nas :)

 

raczej wolałbym żeby takie cudaki nie zjawiły się tu - i tak mamy dosyć problemów a ten gościu jest niebezpieczny dla siebie i otoczenia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej wolałbym żeby takie cudaki nie zjawiły się tu - i tak mamy dosyć problemów a ten gościu jest niebezpieczny dla siebie i otoczenia

 

Chyba kpisz sobie!!! Bardzo pozytywni ludzie, co nie jest tylko moją opinią. Za to do Ciebie przylgnęła ksywa "nieprzysiadalny" i jakoś nikt na siłę Cię z tąd nie wyrzuca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no pewnie, po co komuś pomóc, uświadomić go. Lepiej żeby dalej popełniał błędy czy uczył się na swoich błędach. I najlepiej potem właśnie kogo kogoś takiego stać na kempingu, gdzie podłączy się ktoś przedłużaczem domowym, czy ma reduktor nie do przyczepy itp itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba kpisz sobie!!! Bardzo pozytywni ludzie, co nie jest tylko moją opinią. Za to do Ciebie przylgnęła ksywa "nieprzysiadalny" i jakoś nikt na siłę Cię z tąd nie wyrzuca.

 

jakoś nigdy ksywy takiej nie słyszałem od nikogo kogo znam  :hmm:

 

Nie no pewnie, po co komuś pomóc, uświadomić go. Lepiej żeby dalej popełniał błędy czy uczył się na swoich błędach. I najlepiej potem właśnie kogo kogoś takiego stać na kempingu, gdzie podłączy się ktoś przedłużaczem domowym, czy ma reduktor nie do przyczepy itp itd.

 

ale on nie chce pomocy - sam brnie pod górę i jeszcze się tym chwali , ale to oczywiście moje zdanie  :skromny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.