Skocz do zawartości

Ciekawe zakupy.


Janek przewodnik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 193
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja też nie dawno odkryłem jego kanał. I szczerze na początku był śmiech ale z każdym filmem wciągało mnie coraz bardziej.Szkoda tylko że tyle zapłacił za swoją przyczepę Ci w Wiórku trochę go naciąganeli ale niestety człowiek uczy się na błędach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W jednym z komentarzy pod filmikami główny bohater stwierdził, że następnym razem by się lepiej przygotował do zakupu - ciekawe co miał na myśli.

 

 

To co połowa forumowiczów, którzy kupowali na początku oczami, bo wiedzy nie było. Sam bym tak kupił gdyby nie to forum. Na szczęście ja tutaj trafiłem przed kupnem a nie po :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach jak dobrze, że tu trafiłem. O przyczepie marzyłem od dawna i będę ją miał   :slina: . Ten pan obudził we mnie chęć posiadania  przyczepy kempingowej.

Dzięki forum trafiłem na właściwy tor  :miga:  Dziękuję.

Szkoda, że nie można pooglądać filmików  kompetentnych ludzi. Ale sadze iż osoby  posiadające dobry sprzęt cieszą się nim i nie mają czasu na kręcenie filmików.

Pozdrawiam wszystkich miłośników KARAWANIGU  :biwak:

Edytowane przez Kerim (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym nie trafił na forum to pewnie też jeździłbym angielską.Oglądałem angielki i podłogi były miękkie, zacieki na dachu a sprzedający mówili że to nie problem.

Edytowane przez Leon35 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Szkoda, że nie można pooglądać filmików kompetentnych ludzi. Ale sadze iż osoby posiadające dobry sprzęt cieszą się nim i nie mają czasu na kręcenie filmików.

A o czym kręcić filmy ;), generalny przegląd po zakupie, sprawdzenie czy aby czegoś nie trzeba zrobić już albo niebawem i gotowe. Dla mnie to jeszcze dopieszczenie budy pod własne potrzeby i koniec. Przegląd to zazwyczaj sprawdzenie piecyka, kibelka i lodówki plus reduktor i podłączenie gazu, elektryka to uporządkowanie instalacji, nowe bezpieczniki i ledy zamiast żarówek, osie, hamulec i UN, plus czyszczenie podpór i to w zasadzie podstawowe czynności po zakupie.

W tym roku mógłbym filmować wymianę grzałki od lodówki, bo zabawa ciekawa i generalnie banalna, jak się pozna zasadę montażu puszki z grzałkami. Ale w polu nie miałem warunków na filmik.

Owocnego poszukiwania wymarzonego domku :D

 

[Wymoderowano ogłoszenie niezgodne z regulaminem]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jet nowy filmik jak stawia przyczepę na bloczkach betonowych  zaje[wymoderowano] klijent ubawilem się .

Edytowane przez Miodzio (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jet nowy filmik jak stawia przyczepę na bloczkach betonowych  zaje[wymoderowano] klijent ubawilem się .

 

... dlatego ja przestałem podpierać przyczepę na zimę, gówniana robota generalnie.

Edytowane przez Miodzio (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.