Skocz do zawartości

Ciekawe zakupy.


Janek przewodnik

Rekomendowane odpowiedzi

Ta a złodziej ogląda akurat YouTube i szuka kwadratów, kryte które potem może obrobić. Aha :D

 

Tylko że te jego filmiki nie są live akurat więc kiedy my to oglądamy to on już jest w domu

 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 193
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tyle że jak nie znasz gościa to ciężko go namierzyć, a nasz ekshibicjonista pokazuje rejestrację, adres i wszystko dookoła jak na dłoni

 

Wysłane z telefonu

Pod awatarem też znajdziesz dużo informacji 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciężko mi się to ogląda, widzę, że dojechali. Bardzo podoba mi się tył przyczepy i zapakowanie tam gratów pod sufit, niczym nie przymocowanych. Ciężki temat do naśladowania. oglądam dalej :)

 

Ok. Odcinek oglądnięty , 30 min skrócone do ok 3-5. Nieźli są, ale ja nie mam czasu na dłuższe oglądanie. Dobrze, że zabrali zielony kabelek do kosiareczki z biedry no i ten kolejny przedłużacz bo byłby zonk i trzeba by kable od radia ucinać.

 

nie mniej podziwiam  za chęci oraz poświęcony czas, ja niedałbym rady ganiać z kamerą przy 3 dzieciaków, pokazywać bałaganu w środku przyczepy a o domu to już nie wspomnę :)

 

no i przy okazji byłem w końcu w Sławie :)

Edytowane przez maarec (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciężko mi się to ogląda, widzę, że dojechali. Bardzo podoba mi się tył przyczepy i zapakowanie tam gratów pod sufit, niczym nie przymocowanych. Ciężki temat do naśladowania. oglądam dalej :)

 

Ok. Odcinek oglądnięty , 30 min skrócone do ok 3-5. Nieźli są, ale ja nie mam czasu na dłuższe oglądanie. Dobrze, że zabrali zielony kabelek do kosiareczki z biedry no i ten kolejny przedłużacz bo byłby zonk i trzeba by kable od radia ucinać.

 

nie mniej podziwiam  za chęci oraz poświęcony czas, ja niedałbym rady ganiać z kamerą przy 3 dzieciaków, pokazywać bałaganu w środku przyczepy a o domu to już nie wspomnę :)

 

no i przy okazji byłem w końcu w Sławie :)

 

Warto jechać do tej Sławy? Zaledwie 120 km i jestem na miejscu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podaj mój adres , albo chociaż dzielnicę w której mieszkam , tak z moich postów, i bez wiedzy dostępnej dla admina :fuck:

A moje dane są ogólnie dostępne w necie, jak każdego kto prowadzi własną DG. Mam już wyczekiwać złodzieja z tego powodu czy DG zamykać? Chociaż jak zamknę to nic nie da, bo dane nadal będą publicznie dostępne :-)

 

Ten Kiki też prowadzi DG. Jego żona też. Więc ich dane też są jawne.

 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiki też prowadzi DG. Jego żona też. Więc ich dane też są jawne.

 

bardziej niż o dane itp chodzi mi o robienie z siebie idioty publicznie i i jeszcze rozpowszechnianie tego, do tego to trochę mało profesjonalne , ale to w sumie nie moja sprawa, przestałem to oglądać bo już nawet jako serial o nieudacznikach przestał być śmieszny.

 

wchodząc do neta siłą rzeczy przestajemy być anonimowi, niektórzy starają się trochę chować, inni widać mają potrzebę chwalenia się wszystkim  

Edytowane przez chris_66 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardziej niż o dane itp chodzi mi o robienie z siebie idioty publicznie i i jeszcze rozpowszechnianie tego, do tego to trochę mało profesjonalne , ale to w sumie nie moja sprawa, przestałem to oglądać bo już nawet jako serial o nieudacznikach przestał być śmieszny.

Prawda jest taka, że każdy z nas może być idiotą wg kogoś. Równie dobrze, ktoś może przyjść teraz na forum, przeczytać całą tą dyskusje i stwierdzić, że jesteśmy idiotami, którzy się czepiają chłopaka.

 

A tak poważnie Krzyśku to wg jakich kryteriów stwierdzasz, że ktoś jest idiotą? To tylko i wyłącznie Twoja subiektywna ocena czy głębsza analiza. A może to Ty jesteś idiotą wg standardów tego chłopaka? I gdziec wtedy będzie leżeć prawda? Kto wtedy będzie tym idiotą? Świat nie jest czarno biały. To co nie mieści się w Twoich standardach dla kogoś innego może być czymś naturalnym.

 

Ale już pomijając powyższe dywagacje, to czy ten Kiki robi komuś coś złego? Czy on komuś każe oglądać swoje filmy? Zmusza kogoś do tego? Czy on w ogóle namawia kogoś do swojej wizji świata? Nie. Ale on robi to co lubi (tak uważam). Robi to co sprawia mu radość. Widać, że jest szczęśliwy. I czy to automatycznie robi z niego idiotę? Ktoś z automatu staje się idiotą dlatego, że ma inny sposób na życie niz my? Każdy ma prawo żyć jak chce dopóki nie robi krzywdy innym. W Polsce natomiast zauważyłem, że każdy uśmiechnięty o szczęśliwy człowiek często niestety jest uznawany za idiotę i psychola. To jest idiotyczne dopiero :D

 

Owszem. Wystawiając się na widok publiczny trzeba się liczyć z faktem, że ktoś będzie nas krytykować. To jedno jest tylko pewne.

 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak poważnie Krzyśku to wg jakich kryteriów stwierdzasz, że ktoś jest idiotą?  To jest idiotyczne dopiero :D Owszem. Wystawiając się na widok publiczny trzeba się liczyć z faktem, że ktoś będzie nas krytykować. To jedno jest tylko pewne.

 

Zawsze patrzymy przez swój okular i mierzymy własną miarką, rzadko kiedy udaje się ogarnąć jakaś kwestię z wyższego poziomu , taka nasza natura.

Często nasze działania są niedoskonałe bo czegoś nie wiemy , uczymy się. i od tego są internety , żeby dowiedzieć się rzeczy których potrzebujemy. Niektórzy jednak wyważają otwarte już drzwi wystawiając się na, ogólnie mówiąc, pośmiewisko, dobrze, jak przy tym trochę się uczą.

 

Biorąc naszego Kiki jako przykład, mógł trochę wiedzy łyknąć i odpowiednio fachowe filmiki instruktażowe były by naprawdę farnym materiałem , tymczasem jako totalny amator publicznie robi z siebie pośmiewisko i ludzie raczej oglądają to jako dobrą komedię niż coś wartościowego. Ale tacy też muszą być dla równowagi tego świata i ku uciesze publiki.

Masz rascję Jacku co do życia po swojemu i dla siebie, oczywiście każdy robi co uważa za stosowne i właściwe, Tylko że żyjemy w jakichś głupich czasach gdzie ludzie na jakichś fejsbukach i jutubach pokazują wszystko co dzieje sie w ich życiu i co poza nimi samymi nikogo tak naprawdę nie interesuje. A gawiedź bawi się dobrze oglądając czyjeś życie nie zyjąc swoim własnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale sie czepiacie. Jest wolnosc, chcesz ogladac to ogladaj, nie chcesz to wlacz sobie wiadomosci w tvp1. Masz wybor. Osobiscie bardzo lubie te filmiki, przyjemnie sie ogląda.

Co do ryzyka wlamania do domu to sprytny obserwator wystarczy ze zobaczy brak przyczepy pod dmonem czy na podwórku i juz wie ze chata wolna.

Edytowane przez Kondziorro (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale sie czepiacie. Jest wolnosc, chcesz ogladac to ogladaj, nie chcesz to wlacz sobie wiadomosci w tvp1. Masz wybor. Osobiscie bardzo lubie te filmiki, przyjemnie sie ogląda.

Co do ryzyka wlamania do domu to sprytny obserwator wystarczy ze zobaczy brak przyczepy pod dmonem czy na podwórku i juz wie ze chata wolna.

 

 

Dokładnie, wszyscy sąsiedzi dookoła domu wiedzą kiedy rodzina jest a kiedy wyjechała. Budy nie ma to i właściciela nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.