Skocz do zawartości

Ciekawe zakupy.


Janek przewodnik

Rekomendowane odpowiedzi

W ogóle nie kumam typa, jedzie z małym dzieckiem na kontrole po operacji a tarabani się z budą, z rawicza do poznania 100km, zamiast w jedną i drugą raz dwa obrucić solo to się męczy, jeszcze do centrum miasta. Miał szczęście że znalazł miejsce, ale równie dobrze mógł pół miasta zjechać i miejsca dla zestawu nie znaleźć. Ech, brak słów...

Właśnie po to żeby przetestować sprzęt w takich warunkach. Wyglądają na wyluzowanych, nikt ich do tego nie zmusza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 193
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Życie jest takie dziwne, że każdy może sobie robić co mu się podoba. Przecież krzywdy nikomu nie robi, nikogo do niczego nie zmusza, do oglądania także. Chce leżeć w cepie w 30 stopniach to niech leży. Jego sprawa.

 

Najważniejsze, że są szczęśliwi. Chyba o to w tym wszystkim chodzi

 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

Też kiedyś nie potrzebowałem klimatyzacji, prysznica, 15 ładowarek usb, prądu ... roczne dziecko kąpaliśmy w misce, w trasie w drodze do Grecji, Chorwacji. Miłe wspomnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No sprzedaje trupy licząc na właśnie takich klientów. A tacy klienci kupią i dopiero potem się zorientują kiedy zacznie gnić. Podłoga w tej cepie też przecież jest wymieniona na panele. W ogóle zobacz ile w tej cepie jest niesprawności. Oni nawet do jako takiego ładu nie doprowadzają tych przyczep tylko z grubsza pudrują trupy i sprzedają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie od dziś wiadomo ,że budy z wysp mają największą sprzedaż i taką samą odsprzedaż jak tylko nowy właściciel przejrzy na oczy co kupił.

Niektórzy rzucą się na remont , połowiczny remont budy . Efekty takiego połowicznego remontu mogą czasami być niebezpieczne dla zdrowia .Mam tu na myśli alergię małych dzieci gdzie rodzice zamiast zdrowych wakacji np. nad morzem fundują swoim pociechą zagrzybiony i zapleśniały domek na kółkach - IMO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się czepiacie gościa, a mi sie podoba jego vlog. Moze wiele spraw nie ogarnia zgodnie ze "sztuką", kilka rzeczy mi sie nie podoba ( wyrzucanie smieci na przystanku itp.) Ale dajcie mu szanse :-) Wyrobi się.

 

A co do angielki ... Następną kupi lepszą, mover i pierdoly przelozy, a klienta znajdzie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A co do angielki ... Następną kupi lepszą, mover i pierdoly przelozy, a klienta znajdzie :-)

 

Ważne, że zaraził się karawaningiem. Kupione rzeczy zostaną, zdobyte doświadczenie także. Każdy z nas przez to przechodził. Ja miałem to szczęście, że trafiłem tutaj i stąd się wiele nauczyłem. Gdyby nie to forum to też kupiłbym angielkę, bo większość ogłoszeń na allegro to były angielki i jakieś parchy. A prawda jest taka, że pierwsza cepa to jak pierwszy samochód. Trzeba się nauczyć jeździć, używać, żyć w tym. Potem jest już tylko łatwiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.