Skocz do zawartości
Vonlis

Poszukiwany Kemping

Rekomendowane odpowiedzi

Vonlis

Witajcie.

Prosze Was o jakies wskazowki, poszukuje kempingu nad jeziorem na pogrniczu wojewodztwa LUBUSKIEGO a WIELKOPOLSKIEGO, powiedzmy do wysokosci Swiebodzina, gdzie Jezioro NIESLYSZ odpada (zostalo zwiedzone w zdluz i szerz)

Kemping najlepiej zalesiony i ze standardem nie ublizajacym godnosci czlowiekowa(prad, woda, ubikacje), i co wazne z mozliwoscia calosezonowego postoju i ZIMOWANIA ! Tylko taka opcja mnie interesuje. Cos na styl OW. KORMORAN w Niesulicach

Jezeli ktos wie, i poleca Prosze o odpowiedz.

Dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
marf100

Do Rio de Świebodzinerio to polowa lubuskiego, na polnocy to pojezierze drawskie do dyspozycji, a tak to chyba Miedzyrzecz, i Krzyz (100%).

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Aleks

Gdybyś planował jeszcze kiedyś pogranicze lubuskiego i wielkopolskiego to nieco wyżej ( no jakieś 100 km będzie ;) )to polecam Osiek koło Dobiegniewa.

Standard mają taki jakiego chyba oczekujesz. 
Ośrodek jest sponsorowany z funduszy UE, przez jeszcze 3 sezony będzie za darmo, a do dyspozycji mają tak: prąd 230v, wodę, sanitariaty, kajaki i rowery wodne jak i sam pobyt jest wszystko darmowe. 
Co do miejsca to polecam z dziećmi, jest plaża, miejsce biwakowania, na ognisko i natrafiłem za każdym razem na przyzwoite towarzystwo :) 
Co do zimowania tam przyczepy to nie pytałem, odkryłem te miejsce w tym roku i za każdym razem stały tam domki na kółkach :)

Edytowane przez Aleks

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Roballo

Aleks a możesz podac jakieś dokładniejsze dane jakiś adres www :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Roballo

Wielkie THX  :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi