Skocz do zawartości

Zakupy, rozdział 1. Sobota w Bieruniu :)


KrzysiekS

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

Jadę na pierwsze poważne oglądanie do Bierunia w sobotę. Nie będzie może ktoś z bardziej zaawansowanych i chętnych do pomocy forumowiczów w okolicy? Bardzo chętnie kilka cennych i celnych uwag z ust niezależnego eksperta bym usłyszał :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że sagi na kilka tomów nie będzie.. Po wizji lokalnej padło na

 

http://center-camp.pl/pl/p/PRZYCZEPA-KEMPINGOWA-LMC-FAVORIT-495/3716

 

Co o owym sprzęcie sądzicie? Jak dla mnie może nie jest to okazja, ale wygląda solidnie i odpowiada mi rozkład w 100%, a poza tym:

 

-brak śladów wypadku czy innych uszkodzeń zewnętrznych,

-jest namiot, podobno przyzwoity

-nie za ciężka

-dobrze utrzymana (ten stan idealny to wiadomo.. reklama dźwignią handlu)

-pleśnią wali umiarkowanie (moja prywatna testerka - żonka alergik, nie kichnęła ani razu, więc gatunek maślaczów mało zjadliwy)

-stoi na placu i czeka

 

Może ktoś już ją oglądał i wie coś czego ja nie wiem..

 

Proszę o wszelkie uwagi!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie cepka stoi tam od zimy, ma prawo mieć trochę wilgoci po mojemu, szczególnie, że włażą tam ciągle jacyś oglądający i wnoszą na butach wilgoć itp. Pooglądałem zakamarki w szafkach i narożach i brak śladów spuchnięć płyt wiórowych czy przebarwień. Blumore, wszystkie egzemplarze w camp-centerze są zacytrynione środkiem odświeżającym, ale w jednym Hobby z zamykanych półek wyraźnie poczułem pleśń a w tym LMC tylko cytrynka i powiedzmy zaduch. Jak wspomniałem, mam w rodzinie alergików (oprócz żonki również synek..) i swego czasu nawet przeprowadzkę zrobiliśmy ze względu na pleśnie więc nos mam w miarę wyczulony na maślaczkowe zapaszki. Wydaje się, że w tej jest ok, zwłaszcza, że pogoda wybitnie pro-grzybiczna: mżawka i 15st..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta w CenterCamp ma DMC 1300 więc pytanie ile ma ładowności bo pewnie maławo 

waży około 1100 (1075 teoretycznie) więc całe 200 kg ładowności. Planuję nieco dociążać holownik cięższymi bagażami, a poza tym jako miłośnik spania w namiocie mam minimalistyczne wymagania co do ilości rzeczy niezbędnych do życia i zabawy :) zbędnych fantów nie zabieram. Chociaż początki były ciężkie. Kiedyś (drzewiej to bywało..) zabrałem latem narty do Łeby, żeby pojeździć na wydmach..  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten favorit ma os do robienia... lezy na glebie. Ogladalem ja okolo 3m temu. Poza tym wymieszany zapach stechlizny/papierosow i odswiezacza w duzej ilosci. Torebki zapachowe pod lozkami w rogach.

Edytowane przez BartoszK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno przyczepa trafiła do Center-campu 3 tygodnie temu.. więc prawdopodobnie chodzi o inną, podobną przyczepę która faktycznie stoi na placu od dawna.. wraca na "krótką" listę..

 

http://center-camp.pl/pl/p/PRZYCZEPA-KEMPINGOWA-LMC-FAVORIT-495/3716

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.