Skocz do zawartości

Droga na Węgry przez Kremnice jest zamknięta.


Lucek26

Rekomendowane odpowiedzi

Uwaga!Droga na Zwoleń przez Kremnice jest zamknięta.

Objazd tej drogi przez Krahule na wysokości 1000m jest bardzo trudny dla zestawu i wymaga bardzo mocnego holownika.

Zjazd na dół do Kremnicy to bardzo wąska droga,praktycznie jednokierunkowa.

Dlatego należy w m.Vrutki wjechać na autostradę na Rużomberok i dalej na Bańska Bystrzyce i Zwoleń.

Mimo wielu przejazdów przez Kremnice,niespodziewanie zaliczyłem ten górski objazd,którego nikomu nie polecam.

Ps.Pozdrawiam z Węgier.Lucek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Lucek,a nie wiesz przypadkiem czy wyremontowali ten odcinek drogi Martin Kremnica. Jak pamietam tamta droga byla niczym jazda po torowisku. Proszę osoby które jezdza ta droga 65 o info czy cos Slowacy zrobili. Byla zamknieta przez kilka miesiecy. Myslalem ze remontuja..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dzisiaj sprawdzałem mapy Google ,które pokazują odblokowanie drogi przez Kremnice  .Wygląda na to ,ze zakończono remont i odbudowę  tej drogi .Gdyby ktoś z forumowiczów w najbliższym czasie nią  jechał proszę o opis jak ona aktualnie wygląda.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj sprawdzałem mapy Google ,które pokazują odblokowanie drogi przez Kremnice  .Wygląda na to ,ze zakończono remont i odbudowę  tej drogi .Gdyby ktoś z forumowiczów w najbliższym czasie nią  jechał proszę o opis jak ona aktualnie wygląda.  
Dwa dni temu jechałem przez Kremnice dużym jest już otwarta i przejezdna pomimo trwających jeszcze prac remontowych.
Co do odcinka drogi Martin Tircianskie Teplice remont trwa. Fragmentami położono nowy dywan reszta bez zmian. Jest tylko jedno wahadło z sygnalizacją
świetlna na wysokości drogi 519 na Previdze.
Na chwilę obecną ruch idzie na bieżąco.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za potwierdzenie mojej informacji o otwarciu przejazdu przez Kremnice .To bardzo dobra wiadomość  dla jadących zestawami .

Dodam ,ze aby ominąć fatalny odcinek miedzy Martinem a Turczańskimi Teplicami  (betonowa droga z przerwami po kilka cm miedzy płytami )jest dobry objazd dla zestawów.(nie dotyczy dużych aut )

Jadąc z Martina w m. Pribowce skręcamy w prawo dalej na Moskovec -Maly Cepin i wyjezdzamy w Turczanskich Teplicach. Kilometrowo prawie tak samo a jedziemy asfaltowa droga .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za potwierdzenie mojej informacji o otwarciu przejazdu przez Kremnice .To bardzo dobra wiadomość  dla jadących zestawami .
Dodam ,ze aby ominąć fatalny odcinek miedzy Martinem a Turczańskimi Teplicami  (betonowa droga z przerwami po kilka cm miedzy płytami )jest dobry objazd dla zestawów.(nie dotyczy dużych aut )
Jadąc z Martina w m. Pribowce skręcamy w prawo dalej na Moskovec -Maly Cepin i wyjezdzamy w Turczanskich Teplicach. Kilometrowo prawie tak samo a jedziemy asfaltowa droga .
Na chwilę obecną polecam propozycje kolegi aby jechać objazdem.Droga na okazyjne to mały miki tydzień temu z powodu dziur miałem wystrzal w nazwie wcześniej zgubiłem rejestrację i atrapę chłodnicy.
Jednym słowem albo objazd albo przed wjazdem sprawdzić dokrecenie wszystkich elementów

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Na chwilę obecną polecam propozycje kolegi aby jechać objazdem.Droga na okazyjne to mały miki tydzień temu z powodu dziur miałem wystrzal w nazwie wcześniej zgubiłem rejestrację i atrapę chłodnicy.
Jednym słowem albo objazd albo przed wjazdem sprawdzić dokrecenie wszystkich elementów

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Witam ponownie.
Na wspomnianym wyżej odcinku drogi to jest Martin - Tircianskie Teplice znów remonty i wahadła w ilości 6 sztuk. Do czasu przejazdu należy dodać od pół do godziny.


Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ponownie informuje kolegów , ze bardzo łatwo ominąć ten fatalny odcinek  objazdem od m. Pribowce  przez  Moskovec do  Turcianskie Teplice .Droga asfaltowa szeroka i wygodna z przejazdem przez tory.

Droga R3 (autostradowa) została przedłożona o kilka dalszych kilka kilometrów od m. Slowenska Slatina do m. Krivan. W ten sposób jedziemy praktycznie około 18 kilometrów autostrada.

Wyremontowana droga przez Kremnice jest zupełnie przyzwoita, została poszerzona i mijanie się z tirami nie jest problemem jak dawniej.

Edytowane przez Lucek26
Dokladna informacja drogowa. (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.