Skocz do zawartości

Jakie rozmiary felg są stosowane przez LMC?


malwa89

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Też jesteśmy zadowoleni jednak cena byłaby niższa :)

Nie ma szans na niższą cenę bo to pęknięcie jest wewnątrz felgi i nie było widoczne, a zrobiliśmy na niej jakieś 1000km więc to niczyja wina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc to niczyja wina

 

jak niczyja .... Zbyszek był pociągowym ;-) 

 

Ale z kołem twardo walczył w sobote na Grzędach, 3 lewarki poszły w ruch, bo mokro było i miękko i LMC mocno przechylone...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym wypadku mówię o mojej :P

Aha, sorry, nie w temacie :)

jak niczyja .... Zbyszek był pociągowym ;-)

 

Ale z kołem twardo walczył w sobote na Grzędach, 3 lewarki poszły w ruch, bo mokro było i miękko i LMC mocno przechylone...

No dobra niech ci będzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do felgi to ewidentna wina Malwiny. Wracając z Białogardu na parkingu chciała na szybko przetestować przyczepę. Tak bardzo szybko, że nie zdąrzyłem nawet łap rozstawić no i stało się koło nie wytrzymało ciśnienia... nawet hak wydaje mi się że zrobił się ciut koślawy.

Ale muszę się pochwalić kupiłem podnośnik 2T tzw. żabkę oczywiście w biedronce wiec żadna zmiana kół już mi nie straszna. Nawet na mokradłach w Grzedach.

Edytowane przez malwa89 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do felgi to ewidentna wina Malwiny. Wracając z Białogardu na parkingu chciała na szybko przetestować przyczepę. Tak bardzo szybko, że nie zdąrzyłem nawet łap rozstawić no i stało się koło nie wytrzymało ciśnienia... nawet hak wydaje mi się że zrobił się ciut koślawy.

 

Zbigniew ty uważaj, to, że jestem chwilowo nieobecna nie znaczy, że nie pociagne cie do odpowiedzialności!

Malwina

Zbrawo Zbychu !

 

to teraz szybko felgi i na majowke do Wielenia... bedzie duza ekipa Banicka...

Nie ma felg, nie ma wycieczek :P

Zbrawo Zbychu ! 

 

to teraz szybko felgi i na majowke do Wielenia... bedzie duza ekipa Banicka...

Na majówkę jadę jednak do Malwiny zrobić jej przegląd techniczny, bo znowu będzie panikować jak 2 lata temu, że ma komin zatkany :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi zamówione u przedstawiciela LMC s-camp. Też mieli problem jakie powinny być ale stwierdzili, że zamówią oryginalne w alko więc powinny pasować. Zobaczymy za 2 tygodnie, bo tyle ma potrwać realizacja zamówienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W s-campie różnie bywa z terminowością realizacji. Zamówiłem u nich oryginalną siatkę zabezpieczająca do łóżka piętrowego. Była wysyłana z fabryki LMC i w sumie to czekałem na nią 2 miesiące. Jak zamawiałem zapewniali, że będzie szybciej.

 

Radzę ich ponaglać, wydzwaniać i dopytywać kiedy będzie aby nie przeciągali wysyłki od producenta, aż zbierze się większa ilość towaru do wysłania. U mnie tak było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dwa tygodnie już minęły od zamówienia felg w s-campie i... po naszym telefonie kazali czekać cierpliwie na maila, bo jeszcze nie mają. Pewnie fabryka robi dla nas takie super specjalne cud malina hehehe.

Edytowane przez malwa89 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.