Skocz do zawartości

Prosba o pomoc (zachodniopomorskie)


Kondziorro

Rekomendowane odpowiedzi

Do nowej  z salonu też trzeba dorzucić trochę $$ aby była lepiej wypasiona ,pakiety i inne akcesoria tak +-20% 

Do używanej  też ,tyle tylko ,że nieco mniej tej kasy trzeba wydać.

A jak ktoś myśli ,że kupi używkę i  nic jej nie będzie dolegało to jest w błędzie .Autko jak kupujemy używane to też na dzień dobry wym. oleju filtrów ,sprawdzenie i nabicie klimy , spr. klocków ,opon itd i tu też dodatkowa kasa do wydania

Nie bardzo rozumiem , nikt nie piszę o tym że używka ma być idealna bo nie będzie.

Kondziorro- sprawdzaj normalnie od a do z, jak u każdego innego handlarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elvis52, Kocur - z Waszego doswiadczenia z zakupami w Bialogardzie, na co zwracac uwage poza oczywistymi sprawami jak narozniki, szukanie zaciekow, wilgoci i amatorskich uszczelnien?

Schowek za piecem i pod blatem kuchni dokładnie ścianę. Podłogę nie tylko w narożach ale po całej długości przy ścianie

Jak są kołpaki na kołach, ściągaj i oglądaj felgi i czy są wszystkie śruby. U mnie jednej nie było, a na felgach widać ząb czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem , nikt nie piszę o tym że używka ma być idealna bo nie będzie.

 

Tu chodzi o to ,że do każdej budy trzeba trochę kasy dorzucić po zakupie 

Przeczytaj post Bartka #11 ,  realne ma podejście co do używanej budy ,którą nabył  . I na pewno zdawał sobie sprawę ,że coś tam może wyjść w praniu . A  to co wyszło  przyjął na klatę nie mając do nikogo pretensji :ok: 

Edytowane przez Maras (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu chodzi o to ,że do każdej budy trzeba trochę kasy dorzucić po zakupie 

Przeczytaj post Bartka #11 ,  realne ma podejście co do używanej budy ,którą nabył  . I na pewno zdawał sobie sprawę ,że coś tam może wyjść w praniu . A  to co wyszło  przyjął na klatę nie mając do nikogo pretensji :ok:

Nie gniewaj się ale chyba do końca nie chwytasz o co chodzi.  Rozumiem że handlarz  nie jest w stanie przewidzieć czy pompka ,kran lub inna część eksploatacyjna która działa w dniu zakupu nie zepsuje się nawet następnego dnia.  Ale są  usterki o których on wie na pewno i Ciebie o nich nie informuje. I to moim zdaniem jest po prostu nie uczciwe.

Edytowane przez Astrah (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Kondziorro, oglądaj przyczepę tak jak w innym komisie. Mnie uśpiła trochę forumowa super opinia i zachwyty nad kupionymi budkami. Gdybym miał "zimną" głowę to pewnie lepiej oglądałbym okno dachowe czy klapę na przednim schowku. Przegapiłem i tyle. Teraz mogę tylko radzić, żeby w spokoju oglądać każdą przyczepę, niezależnie od opinii o sprzedającym.

 

A uczciwie trzeba przyznać, że w Białogardzie przynajmniej jest co oglądać. Przyczepy są suche, a ewentualne mankamenty trzeba sprawdzić. Kontakt ze sprzedającymi też jest w porządku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 A uczciwie trzeba przyznać, że w Białogardzie przynajmniej jest co oglądać. Przyczepy są suche.

 

To jest zdecydowanie prawda, do tego przyczepy nie są ogołacane ze wszystkiego z czym przyjechały z Danii. Oczywiście trochę fantów znika przed sprzedażą (mebelki, markizy) ale jakieś drobiazgi wracają po zakupie jako "gratisy" 

Generalnie nadal to chyba najfajniejsi handlarze budek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Witam,

Podepne się do wątku o tym handlarzu z Białogardu,bo zainteresowała mnie ta budka z linku poniżej:

 

https://www.olx.pl/oferta/hobby-440-de-luxe-dmc-1200-kg-CID5-IDqIMED.html

 

Co jest w niej nie tak,że stoi już jakiś czas na ogłoszeniu i brak zainteresowania.

Czy powodem tego braku jest może wystrój wnętrza/ech te niebieskie blaty/czy może posiada inne mankamenty.

Może ktoś z kolegów forumowiczów będzie przejeżdżał w okolicach Białogardu co by ją oblukał.

Jestem ze Śląska,mam więc sporo km do podjechania w te i z powrotem,aby ją obejrzeć.

Za wszystkie uwagi będę bardzo wdzięczny.

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje założyć swój temat.

Teraz jest słaby czas na sprzedawanie, dobry na kupowanie, bo to nie sezon, myślę że jeszcze z 1-2 miesiące i ceny podskoczą i ruch na rynku przyczep się zwiększy i już nie będzie takiego wyboru.

W Bieruniu masz paru handlarzy z przyczepami to czemu do Białogardu?

PS mam w Imielinie Hobby 460 do sprzedania

Edytowane przez Voku (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te niebieskie wstawki w Hobby, to na zdjęciach tylko moim zdaniem wyglądają źle...na żywo ten wzór mebli i ogólna całość jest według mnie ładna i mimo wieku robi bdb wrażenie. Dla mnie jednak marka hobby nie istnieje. Po tym co obejrzałem podczas ostatnich poszukiwań, to w tej chwili szukam przyczepy i Hobby nawet nie biorę pod uwagę...

Edytowane przez Pierzasty (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.