Skocz do zawartości

Poszukiwany bezpieczny parking w Łodzi na kilka godzin


maarec

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Poszukuję bezpiecznego miejsca na przechowanie mojej przyczepy w najbliższą sobotę w Łodzi - dosłownie na kilka godzin. Maksymalnie od godziny 11 do 20. W grę wchodzi parking strzeżony, camping (w Łodzi to raczej abstrakcja) czy też prywatna posesja.

 

Oczywiście nie za darmo. Mamy przymusowy postój w drodze na majówkę, nie bardzo jest sens wracać po przyczepę 130km w 1 stronę...

 

macie jakieś pomysły ?

 

najważniejsza sprawa to bezpieczeństwo - czyli tylko takie miejsca gdzie sami zostawili byście swoje ukochane... przyczepy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

 

Spróbuje się dowiedzieć czy w sobotę jestem wstanie Cię przepuścić rano u siebie w pracy w jedną, a wieczorem w drugą stronę przez ochronę.

Jeśli tak to miałbyś lokum w centrum Łodzi w okolicach Wólczańskiej i Żwirki.

 

Pozdrawiam,

Tom,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odzew. Rejon to w sumie im bliżej A1 tym lepiej bo dalej jadę nad morze jak zdrowie dzieciaków pozwoli. Sprawę na mieście mamy na Retkini ale nie muszę tam ciągnąć cepy.

Witam 

 

Spróbuje się dowiedzieć czy w sobotę jestem wstanie Cię przepuścić rano u siebie w pracy w jedną, a wieczorem w drugą stronę przez ochronę.

Jeśli tak to miałbyś lokum w centrum Łodzi w okolicach Wólczańskiej i Żwirki.

 

Pozdrawiam,

Tom,

Dzięki, lokalizacja akceptowalna jeżeli chodzi o dojazd, trochę może być ciepło w ścisłe centrum się pchać, ale dał bym radę. Nie chciałabym jednak narobić zamieszania i kłopotów. Mam jeszcze opcje 40km od Łodzi i zupełnie nie po drodze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ul. Służbowa, jest tam parking stżeżony a nawet w osiedlu. Za kilka zł ci przetrzymają. Od zjazdu z A1 (nr 22) idelanie po drodze na Retkinię.

To co na yetaz mi do głowy przychodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jeśli jesteś nadal zainteresowany to u mnie możesz zostawić przyczepkę, prywatna zamknięta posesja, cały dzień jestem w domu.

Znajdzie się kilka metrów wolnego miejsca obok mojej cepki :) koszt = 0,00PLN.

 

Taniej i bezpieczniej w Łodzi nie znajdziesz ;)

 

Lokalizacja Łódź, trasa Górna/Pryncypalna (ok 200m od skrzyżowania).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jeśli jesteś nadal zainteresowany to u mnie możesz zostawić przyczepkę, prywatna zamknięta posesja, cały dzień jestem w domu.

Znajdzie się kilka metrów wolnego miejsca obok mojej cepki :) koszt = 0,00PLN.

 

Taniej i bezpieczniej w Łodzi nie znajdziesz ;)

 

Lokalizacja Łódź, trasa Górna/Pryncypalna (ok 200m od skrzyżowania).

Bardzo chętnie, odezwę się na Pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by coś niewypaliło to u mnie masz też zamkniętą posesje i jakieś 1,5 od A1 węzeł 22.

Koszt = 0,00zł

w SOSie Romka (Ptaka) masz wszystko opisane.. :D 

Troche podmokły teren bo kanalizacje robią ale jak coś u felixx'a pojdzie nie tak to wbijaj do nas. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.