Skocz do zawartości

Włochy Sant Angelo


aniaruda

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie dokonałam rezerwacji na camping Sant Angelo w terminie 25.06.2017 do 2.07.2017. Długo zastanawiałam się nad wyborem campingu jednak atrakcje dla dzieci na tym campingu wyglądają naprawdę rewelacyjnie. Jedziemy z 5,5 letnim synkiem, więc zależało mi aby było ich dużo, Jest to nasz drugi wyjazd z przyczepą poza granice kraju więc mam nadzieję, że camping nas nie rozczaruje.  Może ktoś ma podobne plany, Poza sztywnym terminem na campingu nasze plany nie są jeszcze sprecyzowane, cały czas nad nimi myślimy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że to nie ten region Włoch...te atrakcje, Andiat.  Chyba, że to jestem w błędzie przyjmując, że chodzi o camping Sant Angelo w północnych Włoszech? byliśmy na tym campingu 2 razy w 2011 i 2013 roku , tutaj mam relację z tego campingu : https://campingowo.wordpress.com/2015/01/29/sant-angelo-village/

Edytowane przez Magda Pawłowicz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Chodzi o ten camping o którym wspomniałaś. Przeczytałam Twoją relację z pobytu i jestem przekonana,że nas również to miejsce zachwyci. Mam pytanie czy na campingu można robić grilla(chodzi mi o takiego zwykłego, węglowego) bo słyszałam, że na niektórych campingach nie można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Chodzi o ten camping o którym wspomniałaś. Przeczytałam Twoją relację z pobytu i jestem przekonana,że nas również to miejsce zachwyci. Mam pytanie czy na campingu można robić grilla(chodzi mi o takiego zwykłego, węglowego) bo słyszałam, że na niektórych campingach nie można.

Nie pamiętam, abyśmy grilowali na Sant Angelo, ale jeśli nie można tego robić na własną rękę, przy swoim zakwaterowaniu, to są miejsca na campingu wyznaczone do grilowania.

Widzę wiele nowości na campingu :)http://www.santangelo.it/SantangeloVillage/it/villaggio/novita/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kemping super, tylko duży, leniuchy mogą narzekać.

O atrakcje na włoskich kempingach, dla dzieci nie ma się co martwić, 4 gwiazdkowe a nawet 3 są na wypasie.

Baseny, place zabaw, animacje, gotowanie, sadzenie roślinek, toalety dla dzieci, cisza nocna, cisza popołudniowa, strażnik na wjeździe żeby dzieciaki nie zwiały na rowerach.

 

Grillowanie dozwolone, węglowe i gaz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy na tym kempingu w zeszłym roku z dzieciakami w wieku 5 i 7 lat. Rok wcześniej byliśmy w Garden Paradiso i Sant wypada znacznie lepiej . Bardzo fajny basen dla dzieciaków ze zjeżdżalniami, wodny plac zabaw, no i zjeżdżalnie (te większe)na których nasze dzieci były w swoim żywiole (dobrze pływają).  Na minus stosunkowo chłodna woda woda w basenach - również w tym dziecięcym. Świetny plac zabaw na plaży. Sama plaża idealna, zwłaszcza dla dzieciaków. Ogólnie na kempingu bardzo czysto, łazienki czyściutkie, regularnie sprzątane. Z kempingu bardzo blisko do ali (zakupy) - na kempingu jest market ale oczywiście ceny dużo wyższe - dlatego warto wsiąść na rowerek i przejechać na zakupy- tym bardziej że jest blisko. Na przeciwko wjazdu spory warzywniak, gdzie zaopatrywaliśmy się w winko - (butelkę/i) po opróżnieniu nie wyrzucać, wymyć zabrać ze sobą  i naleją do tej samej - odpada koszt butelki. Co do grillowania to my korzystaliśmy z gazowego (mając w zanadrzu klasyczny węglowy) i szczerze powiedziawszy to wokół naszej parceli nikt nie korzystał z węglowego, więc nawet głupio by nam było zadymiać sąsiadów.  Tyle na szybko, jakby co pytaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.