Skocz do zawartości

Klimatyzacja do przyczepy.


TikTak

Rekomendowane odpowiedzi

Dopnę się do tematu przymierzam się do instalacji na przyszły rok.

Znalazłem coś takiego za przyzwoitą cenę i z nie dużym poborem prądu.

http://www.neo24.pl/index.php?target=products&product_id=52397&aff_id=101372

Co wy na to??????

 

witaj

kupilem jakis czas temu split hyunday i wlasnie dzis pasowalem go do mojej przyczepy pasuje idalnie urzadzenie zewnetrzne do schowka z przodu co do wew. jednostki to bede musial zrezygnowac z 3 szafek u gory zeby go zamontawac przyczepe mam 170 km od domu dlatego nie wiem kiedy zabiore sie za montaz.

 

p.s ciekawe jak mi pojdzie :piwko:

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

paiter, może nie powinienem się czepiać, ale istnieje coś takiego, jak znaki przestankowe - przecinki, kropki.... Przynajmniej postaraj się, bo nic nie rozumiem z tej wypowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj

kupilem jakis czas temu split hyunday i wlasnie dzis pasowalem go do mojej przyczepy pasuje idalnie urzadzenie zewnetrzne do schowka z przodu co do wew. jednostki to bede musial zrezygnowac z 3 szafek u gory zeby go zamontawac przyczepe mam 170 km od domu dlatego nie wiem kiedy zabiore sie za montaz.

 

p.s ciekawe jak mi pojdzie :piwko:

 

pozdrawiam

 

Mam pytanka

Czy masz przewody gazowe czy będziesz dorabiał?

I jak przewidujesz wyrównanie ciśnienia, gazem czy masz pąpę?

 

Bo do samodzielnego montażu te dwie sprawy mnie blokują? Nie mam przewodu więc trzeba mięć przyrząd do kielichowania przewodów.

Nie polecają (podobno) wypychania powietrza gazem. Ja bym miał przewody długości około 3m x 2 to sporo gazu by uciekło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje ,że w złym kierunku idziemy.

Za chwile będziemy montować sauny i bóg wie co na siłowni w przyczepie kończąc.

Lato jest dla odpoczynku ,a karawaning do bycia blisko z przyrodą , a nie siedzenie w przyczepie w upalny dzień i oglądając telewizje satelitarną i przeszukując internet na laptopie.

Ludzi preferujących takie wygody zachęcam do kupienia sobie domku letniskowego gdzieś w ciekawym miejscu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie siedzenie w przyczepie w upalny dzień i oglądając telewizje satelitarną

 

i tu się zgadzam. Tyle, że ile osób tyle form spędzania wolnego czasu. Mamy wolność i każdy robi to co lubi. Ja wolę oddychać świeżym powietrzem a drugiemu brakuje powiewu klimy żeby czuć się jak w pracy. :piwko:Trafko, my pewnie posiedzimy wieczorem przy ognisku a inni chętniej obejrzą tv w klimatyzowanej przyczepie. Każdy robi co mu się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze zależy od tego gdzie się jedzie, kiedy planujesz wyjazd na południe to klima może się przydać. Powiem szczerze że dla mnie sezon z budką zaczął się od połowy sierpnia i nie mam doświadczeń :czerwona: czy klima się przyda.

Jeśli bym jeździł po kraju na pewno bym się nad klimą nie zastanawiał .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafko, my pewnie posiedzimy wieczorem przy ognisku

 

Pewnie ,że posiedzimy przy ognisku ,a klimą dla nas będzie :):):):-]:):-]:-]

 

Powiem szczerze że dla mnie sezon z budką zaczął się od połowy sierpnia i nie mam doświadczeń :czerwona: czy klima się przyda.

 

Dla mnie się jeszcze nie zakończył :-]

Wpadnij na zlot do Ojcowa na początku listopada. :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafko, my pewnie posiedzimy wieczorem przy ognisku a inni chętniej obejrzą tv w klimatyzowanej przyczepie. Każdy robi co mu się podoba.

 

ja tam nie lubię się pocić a wieczorem klima wyłączona, grill gorący albo popijam piwko i moczę kija;d

 

a net-a i telefon potrzebuję za względów zawodowych..... 15 minut korzystania dziennie a po dwóoch tygodniach nie mam pobojowiska w firmie;d

 

Hołduję przyrodzie, ciszy i spokojowi;d :czerwona:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.