Skocz do zawartości

Prośba o ocenę


Jurek J-Z

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Szukam przyczepy na 4 osoby,DMC 1300.

Mam kilka typów,jednak jak ktoś może coś polecić to będę wdzięczny.

Taki układ wchodzi w grę https://www.olx.pl/oferta/knaus-451-sudwind-CID5-IDl8P4g.html#e844d32104

tylko cena mogła by być bliżej  20000pln :skromny:

Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/fendt-470-platin-z-namiotem-i-markiza-CID5-IDlAL7m.html#e844d32104tylko już układ wnętrza mniej praktyczny

Trzeci typ dużo tańszy https://www.olx.pl/oferta/detheffs-460-CID5-IDjvx8L.html#e844d32104Mankament to kolorystyka łazienki.

Edytowane przez Jurek J-Z (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę u nich w sobotę. Jak starczy mi czasu i pozwoli pogoda to mogę luknąć.

 

Z tych wszystkich co podałem ten Wilk podoba mi się najbardziej, Jedną z wad jest to,że ma wgniotki po gradobiciu.

Przy narożniku na 3 zdjęciu jest na wysokości listwy jest jakaś wada,czy może światło tak pada?

 

bammber będę zobowiązany  :piwko: za oględziny jak to wygląda w realu. Dodaje dodatkowe foty,które dziś dostałem.

 

Proszę rzućcie fachowym okiem.

post-19672-0-91392200-1492698092_thumb.jpg

post-19672-0-36349500-1492698094_thumb.jpg

post-19672-0-88268100-1492698096_thumb.jpg

post-19672-0-04517600-1492698362_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie Ty tam wadę widzisz? Jakby ten dach po gradobiciu to był jej jedyny problem to nic tylko brać :)

Nie wiem czy to wada,chodzi mi o te jaśniejsze miejsce (kreskę) na wysokości listwy łączącej dach ze ścianą przednią i bokiem przyczepy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym powiedział, że w tym miejscu po prostu się układa światło. Bardziej bym zwrócił uwagę na wgniotek nieco poniżej tego miejsca. Wygląda właśnie, jak po gradobiciu. Jeśli tak - to nieistotny (poza samym wyglądem). Jeśli zaś było w tym miejscu jakoweś "puk", to do zweryfikowania ewentualne uszczelnienie w okolicach. Ale to tak tylko, żeby mieć jakiś punkt do "czepialstwa". Właściwie, to z tych zdjęć nie wynika nic poza tym, że pokazujący nie boi się pokazać listwy górnej nad przednim oknem. I na tym koniec :) A i o tym bym nie był przekonany na 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam się, ale dwa podobne Wilki widziałem i obydwie te przyczepy miały problem z mikropęknięciami, przez które sączyła się woda A nakierował mnie na to Domino7 który kiedyś miał to również w swojej przyczepie . Pęknięcia znajdowały się na bocznych krańcach bakisty wzdłuż listwy uszczelniającej. Gdyby doszło do oględzin zwróć na to uwagę, po za tym szczegółem to solidne budki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega bammber był i oglądał przyczepę.

Ma wątpliwości ,cyt.:

Zauważ że widać na zdjęciu prawego rogu jakby zaciek. Nie macałem tego bo nie miałem możliwości jedynie wsadziłem telefon i cpyknąłem fotkę. Na zewnątrz widać polakierowany plastik przy lampie. Według mnie mogła być jakaś obcierka i podeszło wodą. Czy to jest groźne?Czy to dyskwalifikuje przyczepę? Nie wiem."

 

Zamieszczam link do foty,które zrobił kolega bamber,proszę o ocenę stanu przyczepki,ponieważ mam zamiar jechać ją obejrzeć a mam tam około 300 km

 

https://plus.google.com/104385581198015735090/posts/cxUAibho1XC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.