Skocz do zawartości

Hobby model UL - połączenie łóżek


PLopaPL

Rekomendowane odpowiedzi

Plan jest taki, stelaż spięty taśmami o na to materac. Wysokość materaca od punktu oparcia (krawędź łóżka) będzie mniejsza niż 9 cm. Gdzieś znajdę taki niski materac?

 

Wysokość od punktu krawędzi łóżek (listewki ograniczające ruchy materaca) do góry materaca to 9 cm. Czy te obicia łóżek wytrzymają ciężar?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Zastanawiam się czy dobrym rozwiązaniem byłby stelaż z listewek spiętych ze sobą tasiemką, podobnie jak to wygląda w łóżkach "domowych". Ściągam materac, taki stelaż zwijam jak dywan i po temacie ;D

Wiele przyczep ma tak fabrycznie

 

Wysłane z telefonu

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w Tabbercie leciwym wklada sie 2 poduszki (na sklejce takie gotowce) i z 2 robi sie 1 duze pomysl prosty i skuteczny.

 

PS. Pisane w urodziny (wczoraj) wiec %% ;-)

 

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka

 

 

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka

 

Edytowane przez marf100 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć to pewnie o to chodzi.

Taki patent bym chciał ;). Muszę dokonać swoich przeróbek.

Nie wiem tylko, czy w oryginale w hobby stelarz tego materaca opiera się o boczne łóżka czy ma swoje odrębne podparcie na podłodze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No agam powiem Ci że to też nie głupie rozwiązanie. A na Pinterest faktycznie sporo jest ciekawostek w stylu "zrób to sam" po wpisaniu hasła caravaning.


Taki patent bym chciał ;). Muszę dokonać swoich przeróbek.
Nie wiem tylko, czy w oryginale w hobby stelarz tego materaca opiera się o boczne łóżka czy ma swoje odrębne podparcie na podłodze?

Na pewno opiera się tylko o boki łóżka...

Edytowane przez gornik15 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

PLopaPL w klaji za materac usłyszał 1200€ :P w juzku za ok 100 ogarnął

Dokładnie, materac kupiłem za 100 zł, dociąłem pod wymiar, stelaż ogarnięty za 0 zł ;)

 

No agam powiem Ci że to też nie głupie rozwiązanie. A na Pinterest faktycznie sporo jest ciekawostek w stylu "zrób to sam" po wpisaniu hasła caravaning.

Na pewno opiera się tylko o boki łóżka...

 

Btw. dopiero teraz zauważyłem, że napisałem stelarz a nie stelaż  :zolta:

Można poprawić jakoś stare posty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy 560UL z tym łącznikiem. Wysuwa się drabinka i na to idzie materac. Szafkę się odłącza i chowa pod stelaż. Jak coś zapraszam to obejrzysz, wymierzysz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, materac kupiłem za 100 zł, dociąłem pod wymiar, stelaż ogarnięty za 0 zł ;)

 

 

Btw. dopiero teraz zauważyłem, że napisałem stelarz a nie stelaż :zolta:

Można poprawić jakoś stare posty?

Jak ogarnąłeś stelaż ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ogarnąłeś stelaż ?

 

 

Porozmawiałem z właścicielem firmy, który robi meble tapicerowane. Przygotował dla mnie stelaż pod wymiar - deski połączone taśmą. Gdy nie potrzebuję, zwijam jak dywanik i do schowka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.