Skocz do zawartości

Zakupy na wakacjach


Jurek

Rekomendowane odpowiedzi

Oni w tych sklepach nie mają czasu sie po :pupa:  podrapać a co dopiero parkingu pilnować :puk: 

Jakby miał być taki porządek to ja nie musiałbym kombinować jak koń pod górkę, latać po sklepie

prosić się aby ludzi odstawili samochody abym mógł podjechać z towarem, auta stawiane są wszędzie

byle jak i wszyscy mają to głęboko w  :pupa:  jak ja i inni dostawcy mamy wyładować towar, ale oczywiście

każdy zasuwa do sklepu i myśli że ten towar tam sam rośnie. Prawda jest taka że to co zapodał w pierwszym poście

kolego Jurek to pic na wodę fotomontaż, nikt niczego na tych parkingach nie kontroluje, a o wzywaniu policji to już nie wspomnę

chociaż raz na mnie nakapowali, (jak już pisałem ) że chłodnia chodzi, wtedy powiedziałem że ja wyłączę a za towar zapłaci Pan Policjant

jak się zepsuje, na tym rozmowa się zakończyła.

Ja osobiście nie przejmowałbym się tym w ogóle, wjeżdżać kupować i się nie przejmować. :D   :D   :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Uważacie, że taka firma która zarządza parkingami nic nie może zrobić? Mylicie się  :nono:  . Rzeczpospolita Absurdu

 

http://epoznan.pl/forum-topic-80128?page=4

 

Wiele osób wierzę , że nieświadome treści jakiś "ukrytych regulaminów" otrzymało mandaty za parkowanie pod marketami. W wielu miastach jest już to poważny problem. Ze 100 zł. opłaty upominającej zrobi się 200 zł., potem 350 zł. a w efekcie elektroniczny nakaz zapłaty i zrobią się wielkie "jaja" Firmy obsługujące takie parkingi działają jak "zorganizowana grupa przestępcza" - liczy się kasa. Na skargi klientów nie reagują. Nie którzy będą swoje racje przedstawiać przed sądem inni zaś staną przed  faktem dokonanym. Odkręć to później. Jak będzie problem z klientem to jego dług sprzedadzą i klient trafiony zatopiony :look:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważacie, że taka firma która zarządza parkingami nic nie może zrobić? Mylicie się  :nono:  . Rzeczpospolita Absurdu

 

http://epoznan.pl/forum-topic-80128?page=4

 

Wiele osób wierzę , że nieświadome treści jakiś "ukrytych regulaminów" otrzymało mandaty za parkowanie pod marketami. W wielu miastach jest już to poważny problem. Ze 100 zł. opłaty upominającej zrobi się 200 zł., potem 350 zł. a w efekcie elektroniczny nakaz zapłaty i zrobią się wielkie "jaja" Firmy obsługujące takie parkingi działają jak "zorganizowana grupa przestępcza" - liczy się kasa. Na skargi klientów nie reagują. Nie którzy będą swoje racje przedstawiać przed sądem inni zaś staną przed  faktem dokonanym. Odkręć to później. Jak będzie problem z klientem to jego dług sprzedadzą i klient trafiony zatopiony :look:

Takie rzeczy tylko w naszej zielonej wyspie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co się dziwicie, wczoraj byłem w lidlu w wałbrzychu i też szlaban był na wjeździe. Jak wszyscy znokolicy parkują i nie ma miejsca dla klientów to blokują. Tak samo było, nie wiem cz dalej jest, przy giełdzie samochodowej we wrocku, zaraz obok było podajże tesco, parking zabity po uszy, w niedziele stawiali parkingowego i dawali bileciki po ileś zł za h. Tylko co innego szlaban i bilety a co innego polowanie na wciskanie ,,mandatów,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Krakowie pod każdym marketem są takie regulaminy, w niektórych marketach regulaminy są ponaklejane w wielu kopiach w widocznych miejscach (np. wiaty z wózkami są oblepione). Widocznie takie parkowanie było tu nagminne. (miasto jest ciasne, mieszkańców z roku na rok przybywa). niektóre markety mają szlabany przy wjazdach na parking, zamykane na noc.

Cathaj nie jesteś klientem zusu, tylko lennikiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod moim ,,kerfurem,, wstawili debile znak do 2,5 T.

Jak jedziemy wszyscy samochodem to podpadam pod mandat... Będziesz zdrowy?

 

Czyli przed wjazdem na parking musisz wysadzić rodzinę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.