Skocz do zawartości

Parkomaty i śledzenie nas - wyrok sądu


ed

Rekomendowane odpowiedzi

Może zaczniemy  numery rejestracyjne naszych samochodów wpisywać w parkomatach jako XXX 00001

W załączniku o wyroku sądu

Parkomaty mogą nas śledzić.doc

Edytowane przez ed (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz sygnaturę? Bo wpisując iksy też pewnie dostaniemy mandat i dobrzeny było podeprzeć się konkretną sprawą przy odwołaniu :) jak podrzucisz sygnaturę będę pierwszy który nie poda nr rej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że wystarczy zwrócić się do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Warszawie i podadzą.


Prosisz i masz

 Komunikat w sprawie o sygn. akt VII SA/Wa 1069/16

 

http://bip.warszawa.wsa.gov.pl/380/490/komunikat-w-sprawie-o-sygn-akt-vii-sawa-106916.html

 

Trzymam za słowo a może dołączysz  fotkę takiego biletu? Ja będę drugi lub któryś z kolei.

Edytowane przez ed (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie że w Polsce nie działa prawo precedensu. Każda sprawa może być interpretowana oddzielnie.

Ale jak wyślesz odwołanie ,,mądrze,, napisane i podeprzesz się jeszcze sygnaturą to raczej odpuszczą. A jak nie to pięć dych w plecy :)

Myślę, że wystarczy zwrócić się do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Warszawie i podadzą.

 

Prosisz i masz

Komunikat w sprawie o sygn. akt VII SA/Wa 1069/16

 

http://bip.warszawa.wsa.gov.pl/380/490/komunikat-w-sprawie-o-sygn-akt-vii-sawa-106916.html

 

Trzymam za słowo a może dołączysz fotkę takiego biletu? Ja będę drugi lub któryś z kolei.

To następnym razem cykne fotke i tu wrzuce :) tylko ja tak bardzo często nie parkuje w strefie parkowania, nie jestem z samego wrocławia. Ale jak będę parkował to wpisze xxx :)

Wprowadzając te parkomaty chyba chodziło im o przykrucenie ,,procederu,, oddawania bilecików

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka , że jesteśmy podglądani i podsłuchiwani w tylu miejscach , że jeszcze to jedno nie zrobi wielkiej różnicy , zwłaszcza mi , który nie ma nic do ukrycia .

Trzeba się do tego przyzwyczaić. Co mają powiedzieć Anglicy ? Ci już chyba hemoroidy mają przeliczone. ;) Niemcy , tam sąsiad podpiernicza sąsiada za kasę . 

U nas jest podobnie . Trzeba być tego świadomym . Takie czasy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka , że jesteśmy podglądani i podsłuchiwani w tylu miejscach , .

Nie wiem czy pamiętacie wielką akcję w Lubuskim Oddziale Straży Granicznej w której aresztowano kilkunastu celników ! Po tej całej akcji się wydało, że nasi zachodni sąsiedzi tropili złodziei aut i przemytników papierosów i podczas kilkumiesięcznych obserwacji i podsłuchów namierzyli całą grupę celników oraz pracowników Polskiej SG. Potem Polscy pracownicy SG opowiadali między sobą, że byli w szoku po tym co Niemiecka Służba Graniczna pokazała KGP w W-wie. Najgorsze są według Polskiej SG niemieckie drony wiszące godzinami w powietrzy na niskim pułapie. Musimy się do tego przyzwyczajać. Tak już będzie wszędzie. W każdym kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się spinacie o parkomaty, a pewnie każdy z was używa telefonu komórkowego, a większość do tego z anroidem, Windows  lub iPhone i jeszcze korzysta z fb. W dodatku wasz samochód każdego dnia jest rejestrowany przez dziesiątki kamer monitoringu.. Walka z parkometrami jest... dyplomatycznie powiedziawszy mało przemyślana.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi chyba o walkę z parkomatami. Jak na razie to tylko w tej sprawie został wytoczony proces i to wygrany prze skarżącego. Pewnie, że - jak napisał Finger - przy telefonach, kamerach i nie wiadomo z czym jeszcze,  parkomaty to pikuś i tak całe czasy jeździmy z tablicami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony jesteśmy zezłoszczeni na parkomaty a z drugiej chcemy mieć montowane urządzenia GPS namierzające auto po kradzieży. 

Wszelkiego rodzaju bramownice na autostradach i nie tylko to też źródło namierzania. 

Przekraczając granicę państwa mimo , że nikogo niby na tej granicy nie ma też działa system odczytywania tablic , które sprzężone z bazą danych informują kogo trzeba jeżeli jesteś tylko w zainteresowaniu tychże służb .

Kamerkę w laptopie też musowo zaklejać.

Należy pozdrowić czuwających i tyle .

... Co niniejszym czynię . :ee::pupa:;)

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu wpisywać jakieś xxx czy yyy.

 

Wjeżdżając na parkingi nowych centrów handlowych system sam z czytuje numery aut. Po uiszczaniu opłaty,  w " parkingomacie " - przy wyjeździe z parkingu tenże system sam z czytuje tablice i informacje z " kasy " i automatycznie podnosi bramki. I robi zdjęcia na wjeździe i wyjeździe. I wiadomo kto jechał, czy właściciel czy złodziej. Tak jest w Poznaniu np. w Starym Browarze.

 

A bramownice od viatolla automatycznie robią zdjęcia każdemu przejeżdżającemu pod nimi samochodowi. Oficjalnie tylko i wyłącznie w celach kontroli opłat.

Nie oficjalnie to pozostawiam wam w sferze domysłów - wynika to z części niejawnej umowy z operatorem systemu.

 

Tak więc jesteśmy non stop namierzani przez " wielkiego brata '' więc taka akcja to bezsens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie parkomaty to nic tylko zbawienie dla nas :)

Fakt śledzenia nas jest śmieszny bo codziennie jesteśmy śledzeni w domu , na ulicy czy w pracy .

Służby jeśli chcą to nas słyszą i widzą i akurat mnie jako uczciwemu obywatelowi to  nie przeszkadza , a nawet pasuje bo dzięki temu będzie coraz mniej tych nieuczciwych.

A , że powiem nieraz  głośno co myślę to niech tym którym to przeszkadza uświadomi , że nie każdy musi być taki sam jak oni .

My sami  na co dzień podglądamy innych w różnych portalach , więc dlaczego nam przeszkadza jeśli nas podglądają instytucje ?

Mam nadzieję , że w przypadku tych parkomatów nie będzie już problemów namierzenia osoby która zarysuje samochód obok i ucieknie :ok:

Edytowane przez Trafko (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma coś do ukrycia niech kombinuje. Chciałbym tylko, tak jak pisał kolega Trafko, aby była możliwość namierzenia tego/tej który zarysował/a nam samochód i uciekł/a z miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.