Skocz do zawartości

Marina di Venezia - it


Jule

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 131
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Twoje komentarze są bardzo pomocne. Dzięki. Może jeszcze jakieś cenne rady?

Ja też dzieciństwo spędzałem w kolejce. Pamiętam te kolejki w sklepach za czymkolwiek ;)

 

A poważnie to zamiast tam się pchać i z dziećmi stać pod bramą (chyba nie będzie to dla nich atrakcją) to może lepiej zarezerwowac miejsce na przyszły rok, a teraz pojechać z dziećmi tam gdzie będą mogły się pobawić?

 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przyjechaliśmy w nocy z soboty na niedzielę -o 2. Dostalismy numerek i skierowano nas na parking. Byo bardzo dużo składów . Myślę że około 70 oczekujących na wjazd.O 8 rano zjawił się Pan z obsługi. O 9.30 wyjechaliśmy na teren kempingu. Jesteśmy w 3 składy więc zależało nam na miejscach w bezpośrednim sąsiedztwie i takie też otrzyotrzymaliśmy na starej części mariny. Generalnie wszystko poszło bardzo sprawnie.. DZieci spały w przyczepie i nawet nie zauważył że na coś czekamy.....

Edytowane przez Aja (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień na Marinie minął zaskakująco szybko..jutro wyjazd w stronę domu. Było naprawdę fajnie, pomimo że kemping jest ogromny można na nim odpocząć i naładować akumulatory. Polecam choćby ze względu na atrakcje wodne : https://youtu.be/FGJ7QcbVPXE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień na Marinie minął zaskakująco szybko..jutro wyjazd w stronę domu. Było naprawdę fajnie, pomimo że kemping jest ogromny można na nim odpocząć i naładować akumulatory. Polecam choćby ze względu na atrakcje wodne : https://youtu.be/FGJ7QcbVPXE

wieczorem tak tłum...

 

Ja przyznam, że inaczej rozumiem ładowanie akumulatorów :) ale cieszę się że Wam się podobało.

Kiedyś jeszcze się na Marinę wybierzemy ale zdecydowanie na samym początku lub na końcu sezonu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym filmiku tłum jest wieczorem, bo to "nocne pływanie" - normalnie baseny zamykane są o godz.19.

 

Każdy ma swój sposób na spędzanie wolnego czasu i ja ciągle nie rozumiem tych dziwnych komentarzy...

 

Nam tez się na marinie bardzo podobało i mam nadzieję, że kiedyś tam jeszcze wrócimy :)


Przyjechaliśmy w nocy z soboty na niedzielę -o 2. Dostalismy numerek i skierowano nas na parking. Byo bardzo dużo składów . Myślę że około 70 oczekujących na wjazd.O 8 rano zjawił się Pan z obsługi. O 9.30 wyjechaliśmy na teren kempingu. Jesteśmy w 3 składy więc zależało nam na miejscach w bezpośrednim sąsiedztwie i takie też otrzyotrzymaliśmy na starej części mariny. Generalnie wszystko poszło bardzo sprawnie.. DZieci spały w przyczepie i nawet nie zauważył że na coś czekamy.....

 Która to "stara część"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym filmiku tłum jest wieczorem, bo to "nocne pływanie" - normalnie baseny zamykane są o godz.19.

 

Każdy ma swój sposób na spędzanie wolnego czasu i ja ciągle nie rozumiem tych dziwnych komentarzy...

 

Nam tez się na marinie bardzo podobało i mam nadzieję, że kiedyś tam jeszcze wrócimy :)

 

Która to "stara część"?

Moja młoda też byłaby zachwycona, a jak ona jest zadowolona ja mam wszystko w nosie i wypoczywam z książkę mając ją na oku. Muszę sprawdzić w przyszłym roku. Są tam jakieś aktywności typu gimnastyka, taniec jakieś taneczne show wieczorem ? Wiesz może ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja młoda też byłaby zachwycona, a jak ona jest zadowolona ja mam wszystko w nosie i wypoczywam z książkę mając ją na oku. Muszę sprawdzić w przyszłym roku. Są tam jakieś aktywności typu gimnastyka, taniec jakieś taneczne show wieczorem ? Wiesz może ?

 Codziennie wieczorem o 20.30 jest "baby dance", gdzie wszystkie chętne dzieci tańczą razem z animatorami, potem jest jakieś show - my trafiliśmy na magika, grupę akrobatyczną, taneczną - co dzień coś się dzieje, nie chodziliśmy codziennie, więc nie wszystko widziałam. Poza tym oglądaliśmy pokaz fajerwerków - naprawdę super, trwał chyba ze 20 minut :).  W basenie jakiś aerobik, rowery i inne tańce :). No i chyba raz w tygodniu nocne pływanie - od 21 do 23.  Byliśmy bite 2 tygodnie  i gdyby nie to, że ja musiałam już wracać do pracy to reszta ekipy jeszcze by z tydzień została (byliśmy ze znajomymi). I tak nieco przedłużyliśmy pobyt, bo planowo wyjazd miał być w piątek, przesunął się na niedzielę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja młoda też byłaby zachwycona, a jak ona jest zadowolona ja mam wszystko w nosie i wypoczywam z książkę mając ją na oku. Muszę sprawdzić w przyszłym roku. Są tam jakieś aktywności typu gimnastyka, taniec jakieś taneczne show wieczorem ? Wiesz może ?

 

Generalnie animacji jest po pachy..czytając plan na bieżący i kolejne dni już czujesz się zmęczony, tyle tego jest :)

W dodatku to nie są jakieś tam byle jakie zapełniacze czasu. Choćby ten pokaz fajerwerków i fontanny świetlnej na plaży o którym pisze aga7403 - no kosmos jak na atrakcje zbudowaną na jeden wieczór aby umilić czas gościom kempingu. Teraz najlepsze...ogólnie jak forumowa wieść niesie Marina jest droga. Bardzo droga.

Choć mi w te wakacje Cikat za dobę wyszedł ( z tymi ich opłatami za rezerwacje, za rejestracje ) - 285 zł. W tej cenie parcela tak mała że ledwo kamera upchałem, a o stresie z wjazdem i w dzień wyjazdu z tego powodu że ciasno jak w d... staram się zapomnieć :) Doba na Marinie 291 zł...Standard o niebo lepszy. Za autostradę we Włoszech zapłaciłem w jedną stronę 27 zł, w Cro sami wiecie jak to wychodzi...Piszę już o kwotach zdjętych z karty.

Ja już na przyszły rok postanowiłem. Żegnam się z Cro i jadę do Włoch :) 

Dodatkowo piękna piaszczysta, szeroka plaża to jest jednak to co moje dzieci uwielbiają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.