Skocz do zawartości

Marina di Venezia - it


Jule

Rekomendowane odpowiedzi

Generalnie animacji jest po pachy..czytając plan na bieżący i kolejne dni już czujesz się zmęczony, tyle tego jest :)

W dodatku to nie są jakieś tam byle jakie zapełniacze czasu. Choćby ten pokaz fajerwerków i fontanny świetlnej na plaży o którym pisze aga7403 - no kosmos jak na atrakcje zbudowaną na jeden wieczór aby umilić czas gościom kempingu. Teraz najlepsze...ogólnie jak forumowa wieść niesie Marina jest droga. Bardzo droga.

Choć mi w te wakacje Cikat za dobę wyszedł ( z tymi ich opłatami za rezerwacje, za rejestracje ) - 285 zł. W tej cenie parcela tak mała że ledwo kamera upchałem, a o stresie z wjazdem i w dzień wyjazdu z tego powodu że ciasno jak w d... staram się zapomnieć :) Doba na Marinie 291 zł...Standard o niebo lepszy. Za autostradę we Włoszech zapłaciłem w jedną stronę 27 zł, w Cro sami wiecie jak to wychodzi...Piszę już o kwotach zdjętych z karty.

Ja już na przyszły rok postanowiłem. Żegnam się z Cro i jadę do Włoch :)

Dodatkowo piękna piaszczysta, szeroka plaża to jest jednak to co moje dzieci uwielbiają.

 

Super przetestuję sobie mam nadzieję za rok. Najważniejsze dla mojej młodej są aktywności gimnastyka, akrobatyka, taniec .. jak coś takiego znajdę mam wakacje z głowy + wieczorne pokazy wszystkiego najlepiej na scenie. 

 

post-373-0-62756400-1501334955_thumb.jpg

post-373-0-64278900-1501334929_thumb.jpg

 

Jak coś takiego tam znajdę lepiej dla mnie będę mógł zmienić miejscówkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 131
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Generalnie animacji jest po pachy..czytając plan na bieżący i kolejne dni już czujesz się zmęczony, tyle tego jest :)

W dodatku to nie są jakieś tam byle jakie zapełniacze czasu. Choćby ten pokaz fajerwerków i fontanny świetlnej na plaży o którym pisze aga7403 - no kosmos jak na atrakcje zbudowaną na jeden wieczór aby umilić czas gościom kempingu. Teraz najlepsze...ogólnie jak forumowa wieść niesie Marina jest droga. Bardzo droga.

Choć mi w te wakacje Cikat za dobę wyszedł ( z tymi ich opłatami za rezerwacje, za rejestracje ) - 285 zł. W tej cenie parcela tak mała że ledwo kamera upchałem, a o stresie z wjazdem i w dzień wyjazdu z tego powodu że ciasno jak w d... staram się zapomnieć :) Doba na Marinie 291 zł...Standard o niebo lepszy. Za autostradę we Włoszech zapłaciłem w jedną stronę 27 zł, w Cro sami wiecie jak to wychodzi...Piszę już o kwotach zdjętych z karty.

Ja już na przyszły rok postanowiłem. Żegnam się z Cro i jadę do Włoch :)

Dodatkowo piękna piaszczysta, szeroka plaża to jest jednak to co moje dzieci uwielbiają.

 

Super przetestuję sobie mam nadzieję za rok. Najważniejsze dla mojej młodej są aktywności gimnastyka, akrobatyka, taniec .. jak coś takiego znajdę mam wakacje z głowy + wieczorne pokazy wszystkiego najlepiej na scenie. 

 

post-373-0-62756400-1501334955_thumb.jpg

post-373-0-64278900-1501334929_thumb.jpg

 

Jak coś takiego tam znajdę lepiej dla mnie będę mógł zmienić miejscówkę :)

Super przetestuję sobie mam nadzieję za rok. Najważniejsze dla mojej młodej są aktywności gimnastyka, akrobatyka, taniec .. jak coś takiego znajdę mam wakacje z głowy + wieczorne pokazy wszystkiego najlepiej na scenie. 

 

attachicon.gif6D8880F9-C83B-445A-83D4-224B4AA86A94.jpg

attachicon.gif0CF34F32-F1E1-4303-AD41-EFCD3F6A474A.jpg

 

Jak coś takiego tam znajdę lepiej dla mnie będę mógł zmienić miejscówkę :)

 

Ta sama grupa odpowiada za animacje (Samarcanda) więc jestem spokojny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamper, 2 osoby dorosłe, dzieci 10 lat i 1,5 roku.

Czyli niemal jak u mnie z tą różnicą, że ja z przyczepą. To jakim cudem wycena online pokazuje 650 eu? To samo w Union Lido po sąsiedzku

 

Jechałeś w ciemno, czy z rezerwacją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rezerwowałem, poprosili o wpłatę zaliczki 227,90 euro. Przy wyjeździe dopłacałem 258,30 euro za 7 dni.

 

Na stronie mają prawidłowy cennik : http://www.marinadivenezia.it/eng/price-list

Choć faktycznie ten ich kalkulator na stronce różnie liczy i mnie też wprowadził w błąd.

 

Lipiec/sierpień : 

parcela : 29,70 euro

osoba  : 12,30 euro x 3

dziecko do 3 lat gratis

Razem : 66,6 euro powiedzmy x 4,25 = 283 zł

 

Plus Touris Tax i wszystko się zgadza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może minimalnie inny termin i stąd różnica

Ja patrzyłem na ceny na początku lipca czyli nawet w nie najwyższym sezonie

Rezerwowałem, poprosili o wpłatę zaliczki 227,90 euro. Przy wyjeździe dopłacałem 258,30 euro za 7 dni.

 

Na stronie mają prawidłowy cennik : http://www.marinadivenezia.it/eng/price-list

Choć faktycznie ten ich kalkulator na stronce różnie liczy i mnie też wprowadził w błąd.

 

Lipiec/sierpień :

parcela : 29,70 euro

osoba : 12,30 euro x 3

dziecko do 3 lat gratis

Razem : 66,6 euro powiedzmy x 4,25 = 283 zł

 

Plus Touris Tax i wszystko się zgadza :)

227,90+258,30=486,20/7=69,45

 

Ale to i tak dużo mniej niż 650 eu. Dziwi mnie skąd ta różnica. Napisze do nich maila, bo zastanawiam się nad przyszłym rokiem. Może Union Lido albo Marina właśnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba będzie nas więcej :) Ja w tym roku uderzyłem do Chorwacji, ale w przyszłym muszę odpocząć od kamieni i pyłu. Trochę trawy byłoby mile widziane. Również biorę pod uwagę Marinę i Lido.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle. U mnie w tym roku w Chorwacji w czerwcu wyszło od niespełna 80 do 150zl. Średnio do 115zl cena. Wiem, że w lipcu to nie osiągalne. Ale jakbym miał płacić prawie 300zl za parcele to za 3 tyg 15.000zl braknie.

 

Działa tam zniżka Acsi na marnie bo mnie od kilku lat korci wyjazd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle. 340zl doba. Szacun.

Marek ale jak są dzieci w wieku szkolnym nic z tym nie zrobimy. Zabieranie dziecka ze szkoły to średni pomysł, później jest do zagospodarowania dwa miesiące. Wakacje w Polsce są do zmiany, ktoś bardzo kiepsko to wymyślił. Powinno być więcej przerw krótszych :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek ale jak są dzieci w wieku szkolnym nic z tym nie zrobimy. Zabieranie dziecka ze szkoły to średni pomysł, później jest do zagospodarowania dwa miesiące. Wakacje w Polsce są do zmiany, ktoś bardzo kiepsko to wymyślił. Powinno być więcej przerw krótszych :(

Pogadamy za rok. We wrześniu młody rusza do szkoły. Nie wyobrażam sobie wyjazdu później jak 10 czerwca. Przynajmniej od klasy 2. Może raz świadectwo odbierze w terminie a wczasy zrobimy po 20.08 do ok 10.09

 

Być może życie to zweryfikuje. Mamy w rejonie podobno najlepszą szkolę w mieście. O resztę wakacji się nie martwię, córa ma 2 lata i jeszcze 5 lat żona i babcie uwiązane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.