Skocz do zawartości

Proszę e ocenę przyczepy Hobby 400


somebody67

Rekomendowane odpowiedzi

witam...mam zamiar sprzedac moja skladana przyczepe ESTEREL i zakupic normalna HOBBY 400 - 1000 DMC [polonez ma tyle na haku]. moja jest po generalnym remoncie i szkoda mi sie z nia roztawac,tym bardziej ze wlozylem w odbudowe jej serce a nie wiem co kupie.znalazlem na allegro taka przyczepke ktora mnie zaciekawila -
Hobby De Luxe easy 400 /2006/ Bedlno k/Kutna (6767602664), co o niej myslicie? chodzi mi o cene,gdzie trzeba zobaczyc na ogledzinach i czy warto wydac tyle pieniedzy na ta przyczepe? czytalem opinie o nowych hobby i pisza ze sa zle wykonane,przeciekaja itp.czy wiec jest to prawda? na co mam zwrocic uwage ? czy warto sie roztawac z moja wyremontowana ? link do mojej przyczepy =

https://sprzedajemy.pl/esterel-caramatic-pca-39-przyczepa-skladana-850-dmc-nr42755577

 

 

prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 37
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Strusiu, nie pij tyle ;) Interesowałem się ta przyczepką ale na razie całkiem zrezygnowałem z zakupu przyczepy. Posty sa tutaj:

http://forum.karawaning.pl/topic/22911-białogard/?p=520289

 

Edytowane przez Lza (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, ja w temacie tego tematu a nie samej Hobby (chociaż Twój temat dotyczy takiej Hobby a nie tej ;). Twoja z Białogardu a tu mowa o takiej z Bedlna pod Łodzią ;);)

Bartek i Janek wyraźnie zaznaczyli, że temat już widzieli (ja też) a tu nagle nowy :).

Edytowane przez strus251 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

widze ze nie ma chetnych aby zobaczyc ta przyczepe.trudno,zajade tam sam i to zrobie.lepiej sie nie prosic nikogo o nic................................................................................ :oslabiony: :oslabiony: :oslabiony: :oslabiony: :oslabiony: :oslabiony: :oslabiony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strusiu, nie pij tyle ;) Interesowałem się ta przyczepką ale na razie całkiem zrezygnowałem z zakupu przyczepy. Posty sa tutaj:

 

http://forum.karawaning.pl/topic/22911-białogard/?p=520289

 

 

No cóż...

Jest opcja szukaj...np:

http://forum.karawaning.pl/index.php?app=core&module=search&section=search&do=search&fromsearch=1

Poza tym nawet LZA podał Ci jeden z linków z opisaniem co i jak o Hobby 400...

Masz też, np tu...

http://forum.karawaning.pl/topic/23319-witam/?p=525733

 

A na co zwrócić uwagę to już cały kącik kupującego...setki postów...

 

A na kempingu jak ktoś poprosi o pomoc zawsze ją otrzyma...ale jak siądzie w krzesełku by patrzyć jak ktoś inny mu rozstawia przyczepę, to sorry...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Hobby 400 De Luxe C (742kg )I ciagne ją Peugotem 206 75kM. Jak przyczepą nie była walnie to towar tej firmy jest najwyższej jakości a jeżdżę z żoną juz 33lata przyczepą i mam porównania bo miałem N126e. Jeżeli przyczepą jest zadbana to świadczy o jej uzytkownku. Kupujcie zawsze z kimś kto trochę zasmakowal tego chleba podróży. I proszę nie goni bo macie dużo koni bo przepisy są jednakowe dla wszystkich a w piątek ruszam do Przybrodzina koło Powidza -polecam potem do Krzaczkowo nad jeziorem Nieslysz -polecam potem kierunek Kołobrzeg i morzem I dalej do Gołdapi Mazury które dobrze znam i 3 październik na Teresy i to taki sobie planie. Pozdrawiam. Teresa I Bogumil z łodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż...

Jest opcja szukaj...np:

http://forum.karawaning.pl/index.php?app=core&module=search&section=search&do=search&fromsearch=1

Poza tym nawet LZA podał Ci jeden z linków z opisaniem co i jak o Hobby 400...

Masz też, np tu...

http://forum.karawaning.pl/topic/23319-witam/?p=525733

 

A na co zwrócić uwagę to już cały kącik kupującego...setki postów...

 

A na kempingu jak ktoś poprosi o pomoc zawsze ją otrzyma...ale jak siądzie w krzesełku by patrzyć jak ktoś inny mu rozstawia przyczepę, to sorry...

oki.sprawdze.dziekuje

witam.prosze o podanie dokladnych nazw miejsc tych kempingow [ miejscowosc,ulica,nazwa osrodka ] chetnie tam podjade,pozdrawiam dariusz piszczek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze nie ma chetnych aby zobaczyc ta przyczepe.trudno,zajade tam sam i to zrobie.lepiej sie nie prosic nikogo o nic................................................................................ :oslabiony: :oslabiony: :oslabiony: :oslabiony: :oslabiony: :oslabiony: :oslabiony:

Kolego, to kącik pomocy DOBROWOLNEJ a nie  kącik życzeń.

Nie zawsze i nie od razu znajdzie się ktoś kto ma czas i jest niedaleko, aby coś komuś obejrzeć za dziękuję.

 

Ma Pan racje.aby tak wszyscy byli uczynni z pomoca na polu kempingowym jak Pan !

Niepotrzebnie strzelasz sam sobie w kolano.

 

oki.sprawdze.dziekuje

witam.prosze o podanie dokladnych nazw miejsc tych kempingow [ miejscowosc,ulica,nazwa osrodka ] chetnie tam podjade,pozdrawiam dariusz piszczek

Na wszystkich polach znajdziesz pomoc. Pod jednym 

warunkiem, że nie zniechęcisz do siebie  sąsiadów na dzień dobry.

 

Nawiasem mówiąc reklama Twojej sprzedawanej przyczepy to akurat nie w tym kąciku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

 

Kolego, to kącik pomocy DOBROWOLNEJ a nie  kącik życzeń.

Nie zawsze i nie od razu znajdzie się ktoś kto ma czas i jest niedaleko, aby coś komuś obejrzeć za dziękuję.

 

Niepotrzebnie strzelasz sam sobie w kolano.

 

Na wszystkich polach znajdziesz pomoc. Pod jednym 

warunkiem, że nie zniechęcisz do siebie  sąsiadów na dzień dobry.

 

Nawiasem mówiąc reklama Twojej sprzedawanej przyczepy to akurat nie w tym kąciku.

witam.myslalem ze sa jeszcze zyczliwi ludzie wsrod osob ktore odpoczywaja na kempingach i pomoze mi ktos zobaczyc ta przyczepe.,,KACIK ZYCZEN,, dobre,nawet otym nie pomyslalem..............ale tak jak wczesniej juz pisalem,napisze ponownie ze na kempingach panuje snobizm i hamstwo  wsrod ludzi  !!!  z zycia wziete  !!! mialem mala nadzieje  ze przynajmniej tu na portalu sa normale osoby ktore w jakis sposob chca pomoc,ale  po tej wypowiedzi sie  mylilem  !!!!

 

uczynny PANIE - ,,MARKO 6 ,, to ile sobie PAN zyczy za zobaczenie tej przyczepy??  100 ,200, 500,1000 zl ? prosze podac numer konta to przeleje pieniadze = meil   alphaville@autograf.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.