Skocz do zawartości

Nordkapp i dookoła Bałtyku 30.07-20.08.2017


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie na forum.

W terminie 31.07-20.08.2017 wybieramy się z kumplem na 3 tygodniową wyprawę camperem na Nordacapp. Na wyjazd przewidujemy 3 tygodnie z tolerancją 2-3 dni.

Szukamy na zasadzie partnerstwa do udziału w imprezie 2 osób, najlepiej dziewczyn.
Orientacyjny koszt na osobę 2500 zł.

Planowana łączna trasa 7000 km.: Poznań-Wilno-Ryga-Tallin-Helsinki-Oulu-Rovaniemi-Karasjoka-Nordcapp-Alta-Lofoty(FV17)-Trondheim-Oslo-Geteborg-Kopenhaga-Hamburg-Berlin-Poznań

Wszystko opowiem na priv lub telefon 510620270

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koszty z palca wyssane... prawie tyle zapłacisz za paliwo i promy, nie wspominając o innych kosztach na przejazd... polecam portal randowy  :] jesli liczysz 4x2500pln to pewnie starczy - wiec nie szukacie dziewczyn tylko sponsorow ...

Edytowane przez BartoszK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co to za śmiechy ?????

A może się znajdą takie dziewczyny ?????

Jak się znajdą, to poproszę na nie namiary, sam chętnie je zabiorę na jakąś wycieczkę :-)

 

Organizator wycieczek z dziewczętami TOM :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek jade z toba - pokrywam koszt swoj i jednej dziewczyny .... drugiej tez dopłace aby sie nie rozmysliły...

 

Zatem czekamy na info o dziewczynach :-)

 

Apel: DZIEWCZĘTA Odwagi !!!!! Zgłaszać się !!!

hehehe

 

TOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 * 2500 = 10000zł, Wydaje mi się, że za tą kwotę dadzą radę objechać tę trasę.
Ja w każdym razie dałbym radę, tym bardziej że napisali "orientacyjny" więc może być i 3K*4.

Edytowane przez Lza (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja kalkulowałem ten przejazd z ok. 9000 km i wyszło mi jakieś min 10-11 tyś własnym sprzętem i to na lpg.

Proponuję zejść na ziemię z tymi kosztami chyba ze dziewczyny mają dopłacić w naturze do tych 2,5 klocka....

Jeśli planowałeś na LPG to wyjdzie drogo z racji marnej dostępności tego paliwa.

4 * 2500 = 10000zł, Wydaje mi się, że za tą kwotę dadzą radę objechać tę trasę.

Ja w każdym razie dałbym radę, tym bardziej że napisali "orientacyjny" więc może być i 3K*4.

Jechałem podobną trasą (8200km) i jeśli ma to być całkowity koszt czyli 10000zł na 4 osoby to nie widzę szans. Jeśli na sam koszt przejazdu to jest cień szansy

 

Nie wiem jakim dokładnie pojadą sprzętem ale można przyjąć 100km=100zł, może troszkę na wyrost ale tylko troszkę. Plus prom z Talina i promy jeśli choć kawałek pojedziemy droga  RV17.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Norwegii praktycznie też nie ma. Czyli w większości pojedzie się na benzynie. Co by nie mówić to diesel tam się sprawdzi :yes:

 

Jedzenie każdy wiezie :]

Edytowane przez danielpoz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.