Skocz do zawartości

Tempomat do camperów, dostawczaków aut osobowych! Zniżka dla forumowiczów! Fiat, Renault, Mercedes, Peugeot!


TEMPOMATY PL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

(...)

Na hasło KARAWANING oferujemy Państwu zniżkę na komplet Tempomatu dedykowany do Państwa auta!! 

 (...)

 

widząc po Waszych ofertach z OLX czy Allegro tempomat komplet 1490 zł z montażem komplet 1690 zł

może warto od razu napisać na jaką zniżkę możemy liczyć ? kto będzie zainteresowany zobaczy od razu a komu nie będzie pasować nie będzie zawracać głowy ... :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

(...)

Na hasło KARAWANING oferujemy Państwu zniżkę na komplet Tempomatu dedykowany do Państwa auta!! 

 (...)

 

widząc po Waszych ofertach z OLX czy Allegro tempomat komplet 1490 zł z montażem komplet 1690 zł

może warto od razu napisać na jaką zniżkę możemy liczyć ? kto będzie zainteresowany zobaczy od razu a komu nie będzie pasować nie będzie zawracać głowy ... :hmm:

 

ILE :look:   :look:   :look:  :pad:   :pad:   :pad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ILE :look:   :look:   :look:  :pad:   :pad:   :pad:

co się  dziwi :miga:  jak ktoś kupuje kampera za 200k i zapomni skonfigurować to co to dołożyć 0,09 wartości auta żeby mieć na trasie wygodę :] :] :]

Edytowane przez Suzu4x4 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek niekoniecznie, dowiedz się bo dużo aut ma opcje przełożenia tylko manetki i aktywowania przez kompa, kostka jest już przy kierownicy. Często nawet nie trzeba kierownicy ściągać bo uchwyt manetki jest od góry a nie od czoła

Edytowane przez jacekzoo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak widze po opisie aukcji to jest to szukanie frajerów...Np w opisie napisane ze V70, S80 itd... z tym ze każde owe VOLVO od 1999 roku ma fabrycznie wbudowany tempomat włącznie z pompką - kwestia odpalenia w komputerze i dołożenie przycisków w kierownicy (bo taśma też jest)...

 

W S80 odpalałem tempomat w 2015 roku (auto było z 1998), przyciski kosztowały 70zeta, wizyta u speca trwała 20 minut i kosztowała 70zł ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam diesla a więc jest potencjometr, z oryginałem podobno nie ma problemu bo jest taśma w kierownicy, trzeba tylko

podłączyć guziki plus max cztery kabelki. Trzeba tylko mieć cały komplet  tempomatu.

jak masz na potencjometr to jak zakupisz klamoty ,  koszt montażu z adaptacją powinien zamknąć się w max 150zł ;)

 

jeśli okazało by się że na linkę to z uniwersalnych WAECO MS50 koszt ok 600 zł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A już myślałem że coś fajnego...no cóż...

A że diezel to nie zawsze znaczy ze elektryczny "gaz" :D

A w Renówkach to koszt około 50zł + kierownica (a tu już różne ceny) ale też widziałem wyprowadzenia przycisków nie w kierownicy i też sie zamykał koszt w groszach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montaż to u mnie flasza ze szwagrem  :]  trzeba będzie szukać klamotów  :hmm:

Może to: :hmm:

http://allegro.pl/nowy-oryg-modul-tempomat-hyundai-santa-fe-00-06-i5076175909.html#thumb/1

http://allegro.pl/hyundai-santa-fe-silniczek-tempomatu-i6102994473.html

http://www.hyundaiklub.pl/forum/viewtopic.php?t=6495

http://hyundaiklub.pl/forum/viewtopic.php?t=3060

Plus jeszcze jakiś drobiazg do kierownicy, chyba że masz już przyciski lub miejsce na nie :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.