Skocz do zawartości

Tempomat do camperów, dostawczaków aut osobowych! Zniżka dla forumowiczów! Fiat, Renault, Mercedes, Peugeot!


TEMPOMATY PL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Całkiem niedawno na dojazdy do pracy zakupiłem Peugeota 207. Z uwagi na to że mam do pokonania 600 km z czego 550 km autostradą, zapytałem moich mechaników o możliwość dołożenia tempomatu.

- Ależ oczywiście - odpowiedzieli. Nie ma żadnego problemu.

Większość nowszych samochodów jest ponoć przygotowana na wpięcie tempomatu.

Na portalu aukcyjnym zakupili mi oryginalną manetkę i wprowadzili info do komputera auta. Najzwyczajniej "nauczyli" auto, że ma tempomat.

Ogólny koszt założenia tego cuda wyniósł mnie 100 zł.

Myślę, że tu nie będzie wiele drożej :ok:

Jak w takiej cenie to ja do swojego mietka 150-kucow tez poproszę :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

(...)

Na hasło KARAWANING oferujemy Państwu zniżkę na komplet Tempomatu dedykowany do Państwa auta!! 

 (...)

 

widząc po Waszych ofertach z OLX czy Allegro tempomat komplet 1490 zł z montażem komplet 1690 zł

może warto od razu napisać na jaką zniżkę możemy liczyć ? kto będzie zainteresowany zobaczy od razu a komu nie będzie pasować nie będzie zawracać głowy ... :hmm:

 

 

Ile ???? To ja dalej będę deptał pedał  :nono:  :ee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za nieobecność.

 

Co do ceny nie jest to żadna tajemnica - jest to koszt 1490 zł brutto w detalu, dla Was forumowiczów oferujemy 100 zł zniżki także cena ostateczna jest to 1390 zł. Cena ta obowiązuje niezależnie od tego do jakiego samochodu potrzebujecie tempomat.

Jest to tempomat uniwersalny, w większości aut NIE MA możliwości dodania tempomatu fabrycznego. Jest na to dowodem to iż nawet salony samochodowe kupują od nas tempomaty i dokładają je do fabrycznie nowych aut.

 

Zamontowaliśmy już tempomaty do setek aut i zawsze wszystkie pracują dobrze, nie ma z nimi żadnych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W to akurat ciężko mi uwierzyć :/

Nie mam jak tego udowodnić, natomiast najpopularniejszym modelem auta, do którego kupują tempomat salony jest Fiat Ducato. Wyjechał z fabryki i nie ma możliwości założenia fabrycznego tempomatu, a więc kupują od nas :)

 

Nikogo nie chcemy naciągać jest to oferta handlowa, jeśli macie możliwość dołożenia sobie tempomatu za przysłowiową stówkę to przecież nikt nie każe kupować u nas. Sprzedaliśmy już bardzo dużo tych urządzeń czyli jednak nie każdy ma taką możliwość.

 

@Edit

Mam listę ponad 500 modeli aut, do których został zamontowany nasz tempomat AP500 lub te z serii AP900. Myślisz, że każdy z nich miał możliwość dołożenia tempomatu fabrycznego? Proszę spojrzeć na naszą listę samochodów na stronie http://tempomaty.pl/ w każdym z nich mam POTWIERDZONĄ możliwość montażu tempomatu, ponieważ już taki montaż był wykonany.

Edytowane przez TEMPOMATY PL (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja pierwszy, Hyundai Santa Fe 2004r 2.0 CRDI 113KM automat, mam nadzieję że to nie będzie w cenie mojego auta :>

Może być odpowiedź na PW jeżeli cena jest tajemnicą.

W Pańskim przypadku najprawdopodobniej będzie trzeba zastosować tempomat mechaniczny AP500, jednakże potrzbuję wiedzieć czy przepustnica w Pańskim aucie sterowana jest mechanicznie czy elektrycznie. Cena detaliczna 1490 zł, cena dla członka forum 100 zł niższa - 1390 zł brutto

 

Drugi ;) Opel Vivaro 1.9 diesel 2005.

 

Radek Wrodarczyk

W tym modelu auta oferujemy tempomat, który montuje się poprzez szynę cyfrową CAN. Jest to komplet AP900C. Cena tak jak wyżej z upustem 1390 zł.

 

Może jednak warto by te ceny podawać do publicznej wiadomości. Po co np. dwa razy pytać o ten sam pojazd, skoro pytanie o niego padło już raz w wątku. Chyba, że to jakaś wielka tajemnica ??  :hmm:

 

Ja poproszę o info w temacie Grand Vitara 1,9 D rocznik 2007  :blagac: 

 

Nie musi być na priv  :]

 

Pozdrawiam

U Pana tak samo jak u kolegi wyżej. Dedykujemy AP900C z podłączeniem po CANie, 1390 zł z upustem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, to że możecie dołożyć nie znaczy że nie można samemu. Vw sharan, ma kostke przy kierownicy, wystarczy manetka i aktywacja w kompie. Audi a6 c5, wystarczy manetka i podciągnąć kabelki do kompa który jest w podszybiu, aktywować kompem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam jak tego udowodnić, natomiast najpopularniejszym modelem auta, do którego kupują tempomat salony jest Fiat Ducato. Wyjechał z fabryki i nie ma możliwości założenia fabrycznego tempomatu, a więc kupują od nas :)

 

 

Przecież Fiat Ducato występuje z fabrycznym tempomatem. Więc co to znaczy, że nie ma możliwości założenia fabrycznego tempomatu skoro jest nawet na oficjalnej stronie Fiata? 

 

@Edit

Mam listę ponad 500 modeli aut, do których został zamontowany nasz tempomat AP500 lub te z serii AP900. Myślisz, że każdy z nich miał możliwość dołożenia tempomatu fabrycznego? Proszę spojrzeć na naszą listę samochodów na stronie http://tempomaty.pl/ w każdym z nich mam POTWIERDZONĄ możliwość montażu tempomatu, ponieważ już taki montaż był wykonany.

 

 

I wśród tych 500 modeli jest sporo aut, które występują z tempomatem nawet fabrycznie w najniższej wersji. Przykład to Citroen C4 Picasso. A jak nie ma to wystarczy zrobić  tak jak pisano powyżej. Przykładowo mój brat np nie miał w Verso też tempomatu i kupił moduł na allegro za 200 zł. Tak jak pisali przedmówcy, wszystkie kable w kolumnie kierownicy. Wystarczyło tylko podpiąć i gotowe.

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Fiat Ducato występuje z fabrycznym tempomatem. Więc co to znaczy, że nie ma możliwości założenia fabrycznego tempomatu? 

 

Oznacza to, że samochodów wyjechał z fabryki bez tempomatu i bez modułu, który jest potrzebny do obsługi fabrycznego tempomatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego z tempomatów, szczerze to na tym forum interesu raczej nie zrobisz. Nie wiem czy zauważyłeś ale to jest inne forum jak wszystkie, nie kest zlepkiem kilku branżystów którzy się udzielają żeby klientów złapać, tukażdy sobie pomaga i wynajduje jak zaoszczędzić. Nawet jak ktoś umie to pojedzie do innego miasta założyć temu co nie potrafi. Tak naprawdę tu chyba żadna firma się nie reklamuje bo zaraz widzi że to nie tego typu forum. Aczkolwiek życze jak najlepiej i jak najwęcej klientów, tak szczerze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę spojrzeć na naszą listę samochodów na stronie http://tempomaty.pl/ w każdym z nich mam POTWIERDZONĄ możliwość montażu tempomatu, ponieważ już taki montaż był wykonany.

Już pierwsza nieścisłość C8 807 i reszta rodziny, tempomat montuje się w godzinę za 200 zł z aktywacją w kompie - czyli cztery sztuki z 500 mniej, vectra B i C i astra tak samo, pewnie kilka innych marek bym znalazł więc te 500 to baaaardzo mocno naciągane, w Ducato /Boxer kosztuje 700 zł u Was z fakturą :P.

 

Wysłane z telefonu

 

Edytowane przez chris_66 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już pierwsza nieścisłość C8 807 i reszta rodziny, tempomat montuje się w godzinę za 200 zł z aktywacją w kompie - czyli cztery sztuki z 500 mniej, vectra B i C i astra tak samo, pewnie kilka innych marek bym znalazł więc te 500 to baaaardzo mocno naciągane, w Ducato /Boxer kosztuje 700 zł u Was z fakturą :P. Wysłane z telefonu

Lista, który występuje na naszej stronie jest to lista aut, do których został zamontowany i w których działał tempomat firmy LiteON, dokładnie ten, który ja Państwu oferuję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista, który występuje na naszej stronie jest to lista aut, do których został zamontowany i w których działał tempomat firmy LiteON, dokładnie ten, który ja Państwu oferuję.

Tylko to jawne naciągane klienta na sprzęt za 1400 skoro można wstawić fabryczne rozwiązanie za ułamek tej ceny

 

Wysłane z telefonu

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sekretarce zepsuł się komputer, zawołała informatyka który wcisnął jeden klawisz i naprawił. Mówi że należy się 101zl, sekretarka oburzona dlaczego tak dużo jak nacisnął jeden klawisz, on na to że naciśnięcie klawisza 1zł, a za to że wiedział który to 100zl.

 

Krzysiek tak jest i będzie, robią, zarabiają i dobrze. Tylko jak pisałem na tym forum kokosów nie znajdą

 

P.s. Ja za usunięcie w megance immobilaisera też zabuliłem 700zl, a trwało pół godziny. A dlatego że gość co brał 200 nie wiedział jak :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.