Skocz do zawartości

Tempomat do camperów, dostawczaków aut osobowych! Zniżka dla forumowiczów! Fiat, Renault, Mercedes, Peugeot!


TEMPOMATY PL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów! 
Nazywam się Leszek chciałbym Państwu przedstawić naszą ofertę na wyjątkowy produkt jakim jest Uniwersalny TEMPOMAT AP900! Z przyjemnością pragnę poinformować, że nasza firma jest oficjalnym importerem Tempomatów firmy LiteON na Polskę! 
 
Co to jest tempomat? 
Tempomat jest to urządzenie utrzymujące stałą prędkość pojazdu niezależnie od tego, czy pojazd porusza się po płaskiej nawierzchni, czy też pochyłej – w górę lub w dół. Kierowca nie musi naciskać pedału przyspieszenia, gdyż regulacja prędkości odbywa się automatycznie (w przypadku wyposażenia w skrzynię automatyczną również biegi są zmieniane automatycznie). Ze względów bezpieczeństwa dotknięcie pedału hamulca lub sprzęgła powoduje natychmiastowe wyłączenie tempomatu. Nasze produkty mają dodatkowe funkcje ogranicznika prędkości. Aby zrozumieć możliwości tych produktów najlepiej jest zapoznać się z instrukcją użytkownika, która znajduje się na tej stronie www.tempomaty.pl 
Tempomat nadaje się idealnie na długie podróże Camperem jak i samochodem osobowym!
 
Co daje nam tempomat? 

  • Przyczynia się do zmniejszenia emisji spalin (obniżenie emisji dwutlenku węgla). 
  • Pozwala skupić się na drodze, a nie na prędkościomierzu. 
  • Pomaga uniknąć niezamierzonego przekraczania prędkości. 
  • Umożliwia ustawienie limitu maksymalnej prędkości pojazdu.
  • Redukuje zmęczenie kierowcy i zwiększa komfort kierowcy. 

! OPIS OFEROWANYCH URZĄDZEŃ ! 
 
Tempomat serii AP500 
przeznaczony jest do samochodów z mechanicznym sterowaniem przepustnicy. Nadają się do absolutnie każdego samochodu z mechanicznym sterowaniem przepustnicy (linka) i instalacją 12V. Stosowany jest w starszych modelach aut.
 
Tempomat serii AP900 
Seria AP-900 jest przeznaczona do pojazdów gdzie przepustnica jest sterowana elektrycznie. Dzieje się tak w zdecydowanej większości pojazdów produkowanych po 2000 roku. W serii AP900 wyróżniamy 3 modele. 
 
Model AP900 
to najpopularniejsza wersja tempomatu przeznaczona do aut produkowanych głownie po 2000 roku. Model AP900 przeznaczony jest do podłączenia analogowego w autach, gdzie przepustnica gazu sterowana jest elektrycznie. Aby urządzenie działało poprawnie należy podłączyć:

  • sygnał prędkości 
  • sygnał sprzęgła 
  • sygnał hamulca 
  • sygnał obrotów (nie zawsze konieczny) 
  • zasilanie +15 V 
  • przejściówka do podłączenia pedału gazu (plug and play) 

Model AP900C 
to tempomat gdzie można wybrać podłączenie analogowe lub podłączenie cyfrowe (szyna CAN BUS). Przy podłączeniu cyfrowym potrzebujemy podłączyć: 

  • CAN Wysoki (zazwyczaj pin 6 w złączu OBD) 
  • CAN Niski (zazwyczaj pin 14 w złączu OBD) 
  • zasilanie +15V 
  • przejściówka do podłączenia pedału gazu (plug and play) 

Model ten adoptuje się do samochodu. Wszystkie informacje potrzebne do obsługi tempomatu np prędkość z jaką jedziemy lub dotknięcie hamulca/sprzęgła wysyłane są przez szynę cyfrową CAN. 
 
Model AP900Ci 
jest bardzo podobny do modelu AP900C. W praktyce nie ma różnic w temacie montażu ani użytkowania. Model AP900Ci jest programowany przez dystrybutora pod konkretny model (rocznik, wersja itp) samochodu. W tej wersji mamy możliwość PERMANENTNEGO ograniczenia prędkości, której w żaden sposób nie będzie można wyłączyć/obejść.
 
Zapraszam na naszą stronę internetową: 
www.tempomaty.pl 
 
Chcesz uzyskać więcej informacji na temat tempomatu? Masz jakieś pytania? 
Zapraszam do kontaktu mailowego pod adresem biuro@tempomaty.pl  lub 
kontaktu telefonicznego pod numerem 506 165 113 lub 22 740 13 63 ,a także poprzez forum Karawaning.
 
Zestaw Tempomatu zawiera: 

  • Elektroniczna jednostka sterująca (centralka)
  • Manetka CM-35 - manualny przełącznik ustawień
  • Wiązka przewodów podłączeniowych
  • Wiązka Plug&Play dedykowana do wybranego auta
  • Instrukcja obsługi w języku polskim 
  • Instrukcja podłączenia do danego modelu auta 
  • Schemat podłączenia do danego modelu auta 
  • Dowód zakupu - paragon lub faktura VAT
  • Pełną pomoc techniczną przy montażu.

 
 
Na hasło KARAWANING oferujemy Państwu zniżkę na komplet Tempomatu dedykowany do Państwa auta!! 
 
Urządzenie obsługuje wszystkie samochody z instalacją 12V 
Jeśli interesuje Cię Tempomat do innego modelu lub innej marki skontaktuj się ze mną, chętnie odpowiem na wszelkie pytania! 
 
Każdy klient traktowany jest przez nas indywidualnie, służymy pełną pomocą techniczną przy montażu jak i przy użytkowaniu tempomatu.
 
Jesteśmy firmą handlową, przy zakupie urządzenia wystawiamy dokument wedle życzenia - Paragon lub Fakturę VAT! 
Na tempomat dajemy 24 miesiące gwarancji, jednakże zapewniam, iż jest to urządzenie bezawaryjne.

Pozdrawiam, 
Leszek

post-25335-0-15615900-1491300507_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Może jednak warto by te ceny podawać do publicznej wiadomości. Po co np. dwa razy pytać o ten sam pojazd, skoro pytanie o niego padło już raz w wątku. Chyba, że to jakaś wielka tajemnica ??  :hmm:

 

Ja poproszę o info w temacie Grand Vitara 1,9 D rocznik 2007  :blagac: 

 

Nie musi być na priv  :]

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja poproszę o info w temacie Grand Vitara 1,9 D rocznik 2007 :blagac:

 

 

Pozdrawiam

W końcu się pochwaliłeś co zanabyłeś :) Edytowane przez jacekzoo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu się pochwaliłeś co zanabyłeś :)

 

Ale to już od czasu naprawy budy, po wypadku, awansowało na główny holownik  :look:  :hmm::) W zeszłym roku obskoczyła już Alpy i CRO. I brkuje tempomatu na autostradzie  :nono:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu się pochwaliłeś co zanabyłeś :)

 

nie kupil nie kupil ;-) 

... brakuje tempomatu na autostradzie  :nono:

 

tempomat usypia czujnosc i wcale nie zmniejsza spalania na długich odcinkach... ale co by nie mowic - pomaga w spaniu na dluzszych prostych  :]  :]  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

tempomat usypia czujnosc i wcale nie zmniejsza spalania na długich odcinkach... ale co by nie mowic - pomaga w spaniu na dluzszych prostych  :]  :]  :]

 

Nie mam doświadczenie więc się nie wypowiem  :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kupil nie kupil ;-)

 

 

tempomat usypia czujnosc i wcale nie zmniejsza spalania na długich odcinkach... ale co by nie mowic - pomaga w spaniu na dluzszych prostych :]:]:]

Zależy kto co lubi, dla mnie tempomat poza uchwytem na kubek jest drugim podstawowym wyposażeniem. A np mój tato pare razy spróbował i ewidentnie się nie zakochał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem niedawno na dojazdy do pracy zakupiłem Peugeota 207. Z uwagi na to że mam do pokonania 600 km z czego 550 km autostradą, zapytałem moich mechaników o możliwość dołożenia tempomatu.

- Ależ oczywiście - odpowiedzieli. Nie ma żadnego problemu.

Większość nowszych samochodów jest ponoć przygotowana na wpięcie tempomatu.

Na portalu aukcyjnym zakupili mi oryginalną manetkę i wprowadzili info do komputera auta. Najzwyczajniej "nauczyli" auto, że ma tempomat.

Ogólny koszt założenia tego cuda wyniósł mnie 100 zł.

Myślę, że tu nie będzie wiele drożej :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.