Skocz do zawartości

KNAUS Sudwind 495, Namiot Isabella DMC 1300 kg


porzeczka

Rekomendowane odpowiedzi

jacek ale ty masz ze starszego modelu... one byly okolo 10% lzejsze na starcie... inny material na meble, fronty i blaty...

 

nowszy model na laczeniach platow scian ma wzmocnienia z pasa stalowego pod blacha na steropianie, podobnie w miejscach laczenia mebli ze scianani ma wstawki w scianach... podloga ze scianami nie jest laczona przy pomocy listewki drewnianej a tez pasem metalowym w ktory krecone sa wkrety z podlogi...

 

PS - o ile sie nie myle to nie macie po co jechac do Domina...

Dobra, już się nie odzywam :) jednak jeszcze dużo o cepach nie wiem :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

jacek ale ty masz ze starszego modelu... one byly okolo 10% lzejsze na starcie... inny material na meble, fronty i blaty...

 

nowszy model na laczeniach platow scian ma wzmocnienia z pasa stalowego pod blacha na steropianie, podobnie w miejscach laczenia mebli ze scianani ma wstawki w scianach... podloga ze scianami nie jest laczona przy pomocy listewki drewnianej a tez pasem metalowym w ktory krecone sa wkrety z podlogi...

 

PS - o ile sie nie myle to nie macie po co jechac do Domina...

Dzięki Bartosz!

Zapomniałem!!! A tyleśmy gadali o tym ;) Przepraszam

Spoko, nie ma sprawy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorzej - chyba mu przeszlo ze sprzedaża po tym co ogladal wczoraj ...

Faktycznie.... Obejrzeliśmy wczoraj kilka przyczep w sumie u 4 sprzedawców i jest tak: była tylko jedna którą byśmy zaakceptowali (nie znaczy że byśmy ją chcieli), po prostu wg naszych wymagań była najbliższa stawianym oczekiwaniom. Co do naszej budki, oczywiście że zapraszam na oględziny, jednak sprzedamy dopiero kiedy znajdziemy godnego następcę... W przyszłym tygodniu mam zamiar obadać jeszcze 2 szt, i na pewno 2 kolejne zaraz po świętach.

Agnieszko, a czy byliście obejrzeć jakąkolwiek budkę na żywo? Czy na razie wybieracie tylko ogłoszenia??? Polecam zmierzyć się z rzeczywistością, choćby dla sportu, lub dla wyrobienia sobie światopoglądu.

Co do przyczepy o którą prosiłaś, zlustrowałem ją tylko i wyłącznie pod względem wilgoci, zacieków i zgnilizny. Odstępstw od normy nie dostrzegłem. Sucho, czysto, bez nieprzyjemnych zapachów. Pod łóżkami wszystko w normie. Narożniki czyste, twarde, suche. W szafkach też bez zastrzeżeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

co myślicie o tej?

http://allegro.pl/lmc-munsterland-500-2007r-bedlno-k-kutna-i6783617738.html

 

chyba ją jutro obejrzymy, czy w tych modelach zwracać na coś szczególnie uwagę? Oprócz szukania wilgoci oczywiście ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oglądałem ją ... szkoda czasu ... po naprawie, śmierdząca, zniszczona i brudna. 

 

ten model i ten rocznik normalnie kosztuje 10.000 wiecej, cena mowi sama za siebie... ale cos za cos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7-8 OSOBOWA - max 6 osobowa...
  • 3 ODDZIELNE SYPIALNIE - nie ma oddzielnych sypialni
  • FRANCUSKIE ŁÓŻKO - nie francuskie a stałe ...

 

nie wie co to za kosmiczne patenty z boku i pod przednim oknem... 

łazienka była zżółknięta - wyprana mocną chemią i pasta ścierna - ślady zostały przy uchwytach

przyczepa mocno odświeżona

trzeba obejrzeć plastiki na przodzie - zaniżona jakość zdjęć.

Edytowane przez BartoszK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wielkie raz jeszcze! na te opisy powiem szczerze średnio patrzę ;), a na olx czy all to już właściwie w ogóle, bo tam to dopiero można ciekawostki wyczytać ;). Ona chyba zresztą nie ma 500 cm w środku? Sugerowałam się oznaczeniem przy nazwie, ale na stronie jest podana długość z dyszlem 7,30....

 

edit: ależ masz oko, te ślady w łazience ledwo widać....

Edytowane przez aga7403 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jechac - jak to nie problem - jak nie kupicie to wyjedziecie mądrzejsi i bogatsi w wiedzy... i zawsze bedzie wieksze odniesienie i namacalne doswiadczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.