Skocz do zawartości

KNAUS Sudwind 495, Namiot Isabella DMC 1300 kg


porzeczka

Rekomendowane odpowiedzi

Spójrzcie swoim wprawnym okiem, czy warto pojechać oglądać :). Będę wdzięczna za opinie :)

 

Opis sprzedającego:

Po wejściu do przyczepy po prawej stronie podkowa, po rozłożeniu
daje nam ogromne łóżko.

Na środku kuchnia w pełni wyposażona w lodówkę, kuchenkę,
zlew.

Na końcu łóżko małżeńskie z toaletą wraz z prysznicem.

Wyposażenie dodatkowe:
-TRUMA gazowa !!! Rozprowadzona po całej przyczepie

-Boiler na ciepła wodę gazowy !!! rzadko spotykane, 
podczas jazdy mamy ciepłą wodę do 10l.

-Zasilanie z akumulatora oraz prostownik.

-Namiot ISABELLA

-Antena tv

Dane techniczne
rok produkcji 1999 r.
Długość mieszkalna 5,00m
Dmc 1200 kg
Liczba osób 4-5

post-13856-0-70935000-1491230486_thumb.jpg

post-13856-0-57157300-1491230487_thumb.jpg

post-13856-0-85265100-1491230487_thumb.jpg

post-13856-0-43229400-1491230488_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Rocznik jest, jak najbardziej OK. Ta linia nadwozia, nawiasem mówiąc sprawdzona i trwała, była przynajmniej do 2004 r. "FL" polegał jedynie na różnym kształcie plastikowych dolnych listew, narożników i ew. tylnego zderzaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję :). Przyczepa stoi w Poznaniu/Wysogotowie, to chyba jakiś komis, nie znalazłam nic o nim na forum, aczkolwiek kojarzy mi się chyba, że jednak gdzieś kiedyś w dyskusji ta nazwa się pojawiła... Może ktoś - cos słyszał? A może przy okazji mógłby na nią spojrzeć? Podoba nam się układ i jasne wnętrze, no i przede wszystkim większa od naszej hobbitki :)

Edytowane przez aga7403 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję :). Przyczepa stoi w Poznaniu/Wysogotowie, to chyba jakiś komis, nie znalazłam nic o nim na forum, aczkolwiek kojarzy mi się chyba, że jednak gdzieś kiedyś w dyskusji ta nazwa się pojawiła... Może ktoś - cos słyszał? A może przy okazji mógłby na nią spojrzeć? Podoba nam się układ i jasne wnętrze, no i przede wszystkim większa od naszej hobbitki :)

To daj linka do ogłoszenia. Komis w Wlkp oznacza czerwone światełko z tylu głowy. Nie chcę psuć zabawy ale nie znam tam polecanego sprzedawcy a za to kilku których należy omijać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To daj linka do ogłoszenia. Komis w Wlkp oznacza czerwone światełko z tylu głowy. Nie chcę psuć zabawy ale nie znam tam polecanego sprzedawcy a za to kilku których należy omijać.

Link do ogłoszenia zapodal danielpoz w 2 poście :)

 

Budka ma identyczny układ i rozmiar jak i dmc jak nasz Azur z 96, tylko u nas mebelki inny mają kolor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję :). Przyczepa stoi w Poznaniu/Wysogotowie, to chyba jakiś komis, nie znalazłam nic o nim na forum, aczkolwiek kojarzy mi się chyba, że jednak gdzieś kiedyś w dyskusji ta nazwa się pojawiła... Może ktoś - cos słyszał? A może przy okazji mógłby na nią spojrzeć? Podoba nam się układ i jasne wnętrze, no i przede wszystkim większa od naszej hobbitki :)

Komis w Wysogotowie to powstająca dopiero filia auto-caravan Mścice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze znalazłam taką: https://sklep.kampi.pl/pl/p/Hobby-Excellent-470-UF/4742 - coś ze zdjęć nie tak? Ona mi nawet bardziej pasuje niż ten Knaus :)  No i dziś jeszcze Kolega Domino7 wystawił na sprzedaż swoją i też bierzemy ją pod uwagę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rocznik jest, jak najbardziej OK. Ta linia nadwozia, nawiasem mówiąc sprawdzona i trwała, była przynajmniej do 2004 r. "FL" polegał jedynie na różnym kształcie plastikowych dolnych listew, narożników i ew. tylnego zderzaka.

Właśnie brak tych plastykowych dodatków mi jakoś nie pasował. Lampy z tyłu i kibelek starego typu. Parę dupereli  potrafią odmłodzić wizualnie budkę :)

Jeszcze znalazłam taką: https://sklep.kampi.pl/pl/p/Hobby-Excellent-470-UF/4742 - coś ze zdjęć nie tak? Ona mi nawet bardziej pasuje niż ten Knaus :)  No i dziś jeszcze Kolega Domino7 wystawił na sprzedaż swoją i też bierzemy ją pod uwagę :)

Buda Dominika jest naprawdę warta rozważenia ze względu na stan jak i rozsądną cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie brak tych plastykowych dodatków mi jakoś nie pasował. Lampy z tyłu i kibelek starego typu. Parę dupereli  potrafią odmłodzić wizualnie budkę :)

Buda Dominika jest naprawdę warta rozważenia ze względu na stan jak i rozsądną cenę.

Dobrze Daniel prawi. Cena za tą budę jest w porządku bardzo i buda zacna!

Edytowane przez AgaMar (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wszystko dobrze pójdzie to w niedzielę obejrzymy budkę Dominika :)

 

ale mam jeszcze prośbę o zerknięcie na typy naszych znajomych, też szukają, a zieloni podobnie jak my ;) Ich ogranicza zdecydowanie DMC 1200

 

https://www.otomoto.pl/oferta/burstner-averso-465-ts-ID6yPlhb.html#f07c7bb13

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.