Skocz do zawartości

cena włochy


zibiwrc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam z góry mówię że jestem początkujący i zwracam się z wielką prośbą więc: przeszukując strony internetowe różnych włoskich campingów nigdzie nie znalazłem zadowalającego mnie opisu chodzi mi o to jakie są ceny parcel pod wóz campingowy w tym właśnie kraju wybieramy się 13 lipca tego roku jedziemy w 6 osób 4 dorosłych i dwoje dzieci ale nie wiem jak mamy się nastawić "chodzi o koszty oczywiście żeby był dostęp do prądu i wody bo bez tego się nie da, może ktoś był i wie plus minus jakie są tam ceny "rejony poludniowej wenecji z góry dziękuje za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Plus minus 20-30 euronow za plac+woda+prad, no i do tego 8-15 euronow od osoby .... w zaleznosci od kampingu, standardu, miejsca itp

Np Marina di Venezia 21 euronow plac i chyba 8.50 od osoby.

 

My jedziemy do Cavallino ale we wrzesniu ... kiedy to Italia jest bardziej przyjazna cenowo :krzykacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jule chyba trochę przestraszyłaś kolegę.My byliśmy parę lat temu Jesolo i do tej pory co roku przysyłają nam życzenia bożonarodzeniowe wraz z cennikiem.

Nie jest tam tak drogo jak piszesz.

http://www.parcocapraro.it/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No troche przestraszylam, ale strasznie sie nie pomylilam w sezonie dorosla osoba 7.30 plus przyczepa 7.50 plus auto 4.50 plus prad 2.50 :krzykacz:

Poprostu patrzylam na kampingi polecane na innych forumach :policja:

 

 

hi ale ten camping nie ma plazy ,lezy w znacznej odleglosci od morza

 

pozdrowienia z Jesolo Lido

 

turystow jak na ten czas malo bardzo ciepla woda

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jule,nie pomyliłaś się. Marina di Venezia od 28.06 do 22.08 cena za tańszą parcele 20,65eur + 8,50eur od ludzika. Jedziemy od 12 lipca , to zobaczymy jak z komarami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andy, z Marina di Venezia to sie nie pomylilam bo tez tam jestesmy ale w Sierpniu :krzykacz: Tu chodzilo o to ze, elaola zna tanszy kempign w tych rejonach i moja cena przestraszyc kogos mogla hihi

 

ps komary sa waznie hihi tz info o komarach bo to jest "inwazyjny" teren i jak jest plaga to jest przechlapane. Niby pryskaja ale nie co roku i zalezy jak sie zalapiesz ... a juz czytalam ze ludzie uciekali gdzie indziej w poplochu. W zeszlym roku bylo spoko ... zobaczymy jak w tym bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcemy tam posiedzie parę dni z wypadami do Wenecji , a potem przenieśc się nad Gardę. Chyba ,żę wcześniej zjedzą nas komary :krzykacz: . Jedno mnie tylko złości :policja: na tym campie ,że w teminie od 18.07 do 15.08 , ustalili sobie minimalny termin pobytu 7 dni.

 

marina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uhu w sezonie dosyc czesto tak robia :krzykacz: na innych kempingach zreszta tez sie zdarza tz na tych duzych... chyba zeby nie mieli takiej zadymy z rezerwacjami i rotacja na parcelach.

 

Jak sie czegos dowiem o komarach przed waszym wyjazdem to dam jeszcze znac, bo juz ludzie zaczynaja sie ruszac to beda pisac.

 

ps uwazajcie na rowery na kempingu, bo tam jest prawie jak w Chinach. Do tego w nocy jezdza bez swiatel, a jezdza jak szaleni tz mlodziez szaleje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps uwazajcie na rowery na kempingu

Zaczynając czytać , przestraszyłem się ,że kradną :krzykacz:

Jule , byłaś na tym campie ? Podrzuć o nim i o okolicy jakieś ifno z pierwszej ręki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.