Skocz do zawartości

cena włochy


zibiwrc

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Aha, to juz wiemy dlaczego taka cena, ja nie znam tego kampingu.

 

Dakota, jak z komarami ? pryskali czy nie trzeba ? na jakim kampingu jestescie International ?

 

witam

a wiec my juz w domu po 17 dniowej jezdzie po europie poludniowej zajechalismy az po Giblartar

 

a wczoraj zrobilismy zakonczenie w Jesolo , do rzeczy::

 

komary sa czy pryskane bylo nie mam pojecia jak bylismy na poczatku maja na campingu .......to oni juz wtedy pryskali cale pole we wlasnym zakresie. Wczoraj napisalem ze malo turystow, juz sie zmienilo dzisiaj rano wyjezdzajac juz byly korki wjezdzajacych pod campingiem Marina ... przez noc najechalo sie 12 przyczep i 9 camperow i czekali na wpuszenie.My spalismy zaraz obok Mariny , czesc campingu zagospodarowali pod namioty dla grup ,czyli juz nie bedzie spokojnie stoja juz ustawione w lewej stronie campingu.Podczas calej drogi do wiednia mnostwo przyczep i camperow ciagnelo na poludnie po drugiej stronie autobanu ,przewaznie niemcy i wegry .

 

Co stwierdzilem ze wzgledu na droga benzyne duzo ludzi jezdzi na zakupy na rowerach wiec ciezka droga do przejechania miedzy Jesolo a Punta

pozdrowienia

 

DAKOTA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z góry mówię że jestem początkujący i zwracam się z wielką prośbą więc: przeszukując strony internetowe różnych włoskich campingów nigdzie nie znalazłem zadowalającego mnie opisu chodzi mi o to jakie są ceny parcel pod wóz campingowy w tym właśnie kraju wybieramy się 13 lipca tego roku jedziemy w 6 osób 4 dorosłych i dwoje dzieci ale nie wiem jak mamy się nastawić "chodzi o koszty oczywiście żeby był dostęp do prądu i wody bo bez tego się nie da, może ktoś był i wie plus minus jakie są tam ceny "rejony poludniowej wenecji z góry dziękuje za odpowiedź
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam odrazu kradna ;)
pożyczają :ok:

 

dobrze ze nie odemnie :ok:

 

Co stwierdzilem ze wzgledu na droga benzyne duzo ludzi jezdzi na zakupy na rowerach wiec ciezka droga do przejechania miedzy Jesolo a Punta

 

Tam podobno zawsze tak bylo, tz ludzie ktorzy jezdzili tam duzo lat wczesniej tez to mowia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co bywalcy polecają z campów na połudnowej stronie Gardy ?

Proszę o nie podawanie linków :ok: (przejrzałem już wszystkie campingi) tylko uwagi z własnego pobytu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam odrazu kradna ;)
pożyczają :ok:

 

dobrze ze nie odemnie :]

 

Co stwierdzilem ze wzgledu na droga benzyne duzo ludzi jezdzi na zakupy na rowerach wiec ciezka droga do przejechania miedzy Jesolo a Punta

 

Tam podobno zawsze tak bylo, tz ludzie ktorzy jezdzili tam duzo lat wczesniej tez to mowia.

 

Jule a ja mogę tak nieśmiało zapytać kiedy jedziesz do tych Włoch ??

 

:ok:

 

I oczywiście pozdrawiam !! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andi, Garde przerabialam jeszcze w "czasach hotelowych" to za duzo o kempingach nie moge powiedziec ;) Ale jak bedziecie mogli tz bedzie Wam po drodze ze tak sie wyraze hihi to jedzcie do Lazise. Naprawde piekne miejsce, sliczna okolica, no i plaza jest piaszczysta.... Bardolino i Peschiera rzut kamieniem.

Ale ogolnie to gdzie nie pojedziecie bedziecie zadowoleni, Garda i region sa the best - te cyprysy, cedry, drzewa oliwkowe, agawy - ech rozmarzylam sie :ok:

 

Z kempingow polecanych przez ludzi, to Pianii Di Clodia i La Quercia, podobno z bardziej przystepnych cenowo godny polecenia jest Du Parc... i typ specjalny Spiaggia d┬┤ oro ;)

 

 

OOOO, moj towarzysz podrozy sie odnalazl :ok:kmachacz, juz myslalam ze praca trzyma Cie tak w swoich szponach, ze nie przezyjesz do wakacji :]

 

Od 6.09 rozlozymy sie nad morzem w Cavalino - Camping Village Cavallino i bedziemy podbijac Jesolo i okolice Caorle - moze.

No i Marina di Venezia, na zwiedzanie Wenecji..

Na koniec jedziemy na kemping po drugiej strone Wenecji tz od strony ladu Mestre-Venezia, bo chcemy Padve i Treviso oblukac a z tamtej strony jest duzo blizej... zium i na autostradzie jestes.

 

Zatrzymamy sie na - Camping Village Alba D Oro albo Serenissima

 

Tak przedstawia sie plan wstepny ;) jak cos pomyslicie to daj znac i bedziemy myslec o karcie znizkowej na Cavalino.

 

Magocik-i, moze wdepniecie do nas... macie rzut kamieniem przeciez ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem, jestem i żyje. Byłem tak zły na swoją pracę, że od pół roku staram sam sobie stworzyć miejsce pracy :ok: . Idzie dobrze, ale do równowagi brakuje wiele, a urlop jest wskazany !! Więc tak jak się wpraszałem cały czas liczę na Twoją dobroć i przygarnięcie !! Ekipa zresztą też !! Pozdrawiam i pozostańmy w kontakcie. Będę za dwa dni, bo jutro raniutko jadę do Torunia i Ciechocinka !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, ciesze sie ze u Was wszystko oki-doki :ok:

 

To jak juz przyjedziesz z tego Torunia, to posiedzcie troche, poogladajcie, podumajcie jak byscie chcieli zeby to sie odbylo i bedziemy kombinowac zeby bylo dobrze.

 

ps. co do kampingow, to moze i sa na miejscu gdzies lepsze albo przyjemniejsze, albo cus hihi tylko ze my jestesmy uzaleznieni od "posiadania psiaka jako maskotki wyjazdowej" :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ! ja również jako " nowa " i zielona zwracam się do was " starych wyjadaczy "

( oczywiście jest to komplement bo sama jestem zieloniutka ) o udzielenie wskazówek, otóż ok. 26 lipca wybieramy się w podróż z Anglii przez Francję ( Lazurowe wybrzeże ) do Włoch nad Gardę. Jedziemy po raz pierwszy z przyczepą i w taką trasę, nie muszę mówić, że mamy cykora i niewiele wiemy na temat gdzie się zatrzymać. :look: Więc bardzo proszę o polecenie jakiegoś fajnego kempingu we Francji na południu - bo tam chcieliśmy zatrzymać się na kilka dnie a następnie nad Gardą, jaki kemping sprawdziliście sami i polecacie, i jakie są ceny za przyczepę, za osoby, za podłączenia do prądu, ect. Bardzo proszę poradźcie mi.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wprowadzili "znakowanie" czyli zakladaja przy wjezdzie plastikowe branzoletki na reke, ktore sa niezdejmowalne (przecinaja nozyczkami przy wyjezdzie). W latach poprzednich tez byly branzoletki ale zakladalo sie tylko w czasie korzystania z basenow.

Teraz trzeba ten plastik nosic caly czas... obojetnie czy jestes na kempingu, na plazy czy siedzisz w knajpie w Wenecji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jule,nie pomyliłaś się. Marina di Venezia od 28.06 do 22.08 cena za tańszą parcele 20,65eur + 8,50eur od ludzika. Jedziemy od 12 lipca , to zobaczymy jak z komarami.

 

Andy, chyba juz pojechales a ja wlasnie dostalam info ze Marina jest pelna :) ludzie przyjechali o 13-stej i pocalowali szlaban... teraz jezdza i szukaja miejsca gdzie indziej.

Ale moze jutro sie juz rozluzni, bo to po weekendzie bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jule u nas lekka zmiana planów. Ze wzgledów zdrowotnych moich dzieci pojawiła się chęć wyjazdu wcześniej (połowa sierpnia). Myślałem najpierw nad naszym Bałtykiem, ale u nas pogoda niestabilna i zimno.

Szukam więc miejsca gdzieś w Chorwacji, ale nie wiadomo co z tego wyjdzie, więc jeszcze nic nie odmawiam :) .

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.