Skocz do zawartości

viatol / viabox a dźwięk


szkl

Rekomendowane odpowiedzi

:yes:

natomiast do elvis52 - myślę że forum powstało m.in dla takich pytań - jestem od Pana starszy i to znacznie (zakładając że data ur. 1988 jest prawdziwa) i wypada, i to bez względu na wiek, więcej szacunku do siebie na wzajem w relacjach

To teraz kolego z tym wiekiem pojechałeś, jeżeli jesteś starszy to ja proszę Ciebie o szacunek dla czytających, a w związku z tym pisanie ze znakami interpunkcyjnymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zwróć komuś uwagę, a zaraz robi z siebie ofiarę, swojego wieku podać się boi

 

przeciez napisal ze jest starszy,..   :]  :]  :]

 

ale akurat na forum to nie ma znaczenia - wszyscy jestesmy rowni - w realu i owszem - jak sie znamy i piszemy per ty na forum to mozna kierowac sie wzgledem wieku, co nie zawsze oznacza ze starszy wie lepiej czy zasluguje na szacunek - cokolwiek to ma znaczyc i jak ma byc rozumiane ...

Edytowane przez BartoszK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, wiem ale przeczytałem i nie znalazłem odpowiedzi.

 

dziś podpisałem umowę i dostałem viabox - pani poinformowała że ZAWSZE (dopytałem 3 razy) pika nawet jak nie pobiera opłaty za przejazd (czyli ustawienie bez przyczepy X) a mi nie pika - uszkodzony, czy pani się myliła?

Witaj.

Mam pytanie do Ciebie...

Dostałeś nowe urządzenie czy ,,po kimś,, bo może było w serwisie i się nie udało...

Nie może pikać jak jest zduszone... Ja kontroluję kwotę SMSem i mam czarno na białym.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

Mam pytanie do Ciebie...

Dostałeś nowe urządzenie czy ,,po kimś,, bo może było w serwisie i się nie udało...

Nie może pikać jak jest zduszone... Ja kontroluję kwotę SMSem i mam czarno na białym.

Pozdrawiam.

Nowe. Sprawdzenie jeszcze na 2x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, wiem ale przeczytałem i nie znalazłem odpowiedzi.

 

dziś podpisałem umowę i dostałem viabox - pani poinformowała że ZAWSZE (dopytałem 3 razy) pika nawet jak nie pobiera opłaty za przejazd (czyli ustawienie bez przyczepy X) a mi nie pika - uszkodzony, czy pani się myliła?

 

Niezbyt precyzyjnie sformułowałeś pytanie, więc odpowiedzi otrzymujesz przeróżne, w zależności jakie kto ma doświadczenie z ViaBoxem.

 

Wiec po kolei:

- na autostradzie GDDKiA, przy ustawieniu 2X  otwiera bramkę i kasuje za zestaw; przy ustawieniu X (solo) jeśli masz na koncie powyżej 100 zł piknie raz i bramkę otwiera i kasuje jak za autko solo, czyli 10 gr/km,

- na trasach szybkiego ruchu (S) i niektórych drogach krajowych (DK), przy ustawieniu 2X kasuje odpowiednio jak za zestaw na autostradzie; jeżeli ustawisz X (solo) nic nie pika i pieniążków z konta nie pobiera.

 

Jeżeli nie pika na autostradzie przy ustawieniu 2X, to pudełko padło i smaruj do punktu dystrybucyjnego wymienić.

Na marginesie, w Polsce nie ma nowych fabrycznie ViaBoxów. Te, które wydają, to są używki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezbyt precyzyjnie sformułowałeś pytanie, więc odpowiedzi otrzymujesz przeróżne, w zależności jakie kto ma doświadczenie z ViaBoxem.

 

Wiec po kolei:

- na autostradzie GDDKiA, przy ustawieniu 2X otwiera bramkę i kasuje za zestaw; przy ustawieniu X (solo) jeśli masz na koncie powyżej 100 zł piknie raz i bramkę otwiera i kasuje jak za autko solo, czyli 10 gr/km,

- na trasach szybkiego ruchu (S) i niektórych drogach krajowych (DK), przy ustawieniu 2X kasuje odpowiednio jak za zestaw na autostradzie; jeżeli ustawisz X (solo) nic nie pika i pieniążków z konta nie pobiera.

 

Jeżeli nie pika na autostradzie przy ustawieniu 2X, to pudełko padło i smaruj do punktu dystrybucyjnego wymienić.

Na marginesie, w Polsce nie ma nowych fabrycznie ViaBoxów. Te, które wydają, to są używki.

Dziękuję

Zapytałem bo zdziwiło mnie przekonanie pani w BOK a nie w pkt dystrybucji o tym że nawet w ustawieniu X będzie pikac ale nie będzie pobierać opłaty nas drogach typu S i DK. A mi oczywiście nie pikało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezbyt precyzyjnie sformułowałeś pytanie, więc odpowiedzi otrzymujesz przeróżne, w zależności jakie kto ma doświadczenie z ViaBoxem.

 

Wiec po kolei:

- na autostradzie GDDKiA, przy ustawieniu 2X  otwiera bramkę i kasuje za zestaw; przy ustawieniu X (solo) jeśli masz na koncie powyżej 100 zł piknie raz i bramkę otwiera i kasuje jak za autko solo, czyli 10 gr/km,

- na trasach szybkiego ruchu (S) i niektórych drogach krajowych (DK), przy ustawieniu 2X kasuje odpowiednio jak za zestaw na autostradzie; jeżeli ustawisz X (solo) nic nie pika i pieniążków z konta nie pobiera.

 

Jeżeli nie pika na autostradzie przy ustawieniu 2X, to pudełko padło i smaruj do punktu dystrybucyjnego wymienić.

Na marginesie, w Polsce nie ma nowych fabrycznie ViaBoxów. Te, które wydają, to są używki. 

sprawdzone na 2X

dziła - pika (koszt testu = 1,22PLN = tyle przejechałem - dwie bramownice). Zastanawiam się tylko z jaką max prędkością można przejechać aby zaskoczył pobór opłaty - w instrukcji nie ma słowa o tym - może założyli max 80-100km/h???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.