Skocz do zawartości

Blog - nacamping.pl


szkl

Rekomendowane odpowiedzi

czapki z głów dla Twórcy (jest na forum) za jego prozę życia kempingowego opisującego swoje podboje z przyczepką

tego się nie spodziewałem :) dziękuję.

 

Niestety, przyrost obowiązków w pracy powoduje znaczące braki na blogu. Mam do opisania przynajmniej 2 dłuższe wyjazdy nad Bałtyk, jeden pobyt w Cro 2012 roku i kilkanaście wyjazdów weekendowych. Obiecuje sobie, że kiedyś to nadrobię.

 

dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i podłączam się do słów autora tego wątku :ok:


Obiecuje sobie, że kiedyś to nadrobię.

 

Marku, też tak myślałem, chyba co najmniej z 15 lat temu, a dzisiaj mam jeszcze mniej czasu, jak wtedy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i podłączam się do słów autora tego wątku :ok:

 

Marku, też tak myślałem, chyba co najmniej z 15 lat temu, a dzisiaj mam jeszcze mniej czasu, jak wtedy ...

 wiesz co, gdyby nie to, że w pracy robię za 2-3 osoby, a spadło to na mnie kilka miesięcy temu to byłoby łatwiej. W domu nic nie napiszę, to czas święty dla dzieci i ogrodu. W pracy kiedyś się unormuje i coś napiszę. Ciekawostką jest to, że piszę o braku czasu a ciągle widać mnie na forum. Otóż wyjaśniam, że jak liczę różne rzeczy w pracy to "komputer centralny" potrafi liczyć po 15 minut - a ja wtedy mam "przerwę" :). Za bloga się nie wezmę, do tego trzeba mieć natchnienie i minimum 2 godziny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Wam wszystkim. Skoro ogólnie podoba się, to obiecuję nadrobić zaległości :)

 

p.s. właśnie wróciłem z przyczepy, modyfikacje czas zacząć :)

wyszło na to że reklamę Ci zrobiłem - licznik odwiedzin poszybował w górę :yay: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyszło na to że reklamę Ci zrobiłem - licznik odwiedzin poszybował w górę :yay:

no reklama przednia, nie sprawdzałem statystyk :) ale sprawdzimy :)

 

 

profilaktycznie informuje, że nie zarabiam a dodatkowo tracę na tym blogu ze 100zł rocznie :)

 

Edit - no dobra, sprawdzone - 31 wejść w ciągu 24h bezpośrednio z tego tematu :yes:

Edytowane przez maarec (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no reklama przednia, nie sprawdzałem statystyk :) ale sprawdzimy :)

 

 

profilaktycznie informuje, że nie zarabiam a dodatkowo tracę na tym blogu ze 100zł rocznie :)

 

Edit - no dobra, sprawdzone - 31 wejść w ciągu 24h bezpośrednio z tego tematu :yes:

To za porady Twoje dla mnie a piwo w innym czasie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam zdanie kolegów i również od siebie kieruję głos dużego uznania i z góry dziękuję za wskazówki i inspiracje... Przyznaję, że odkąd miesiąc temu przeczytałem Cro 2016, to namawiam żonę na wycieczkę opisanym śladem (szczególnie promowo wyspiarskim). Czy uda się w tym roku - nie wiem, ale zajawka jest...

 

Gratuluję i proszę o więcej...

Edytowane przez bertosz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.