Skocz do zawartości

Majówka 2017 - Wieleń


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.


 


z upoważnienia Marcina zamieszczam małe zaproszenie:


 


W celu tylko i wyłącznie informacyjnym zamieszczam wieść o możliwej luźnej majówce 2017 w Wieleniu Zaobrzańskim w ośrodku Trzy Jeziora


Ośrodek położony jest nad jeziorem, ma swój pomost, marinę, mają być gotowe sanitariaty na ten czas


 


Celowo piszę luźna ponieważ:


  • nie ma planu spotkania
  • nikt nim nie zarządza
  • każdy czas spędza jak chce
  • kierownictwo ośrodka z racji tego, że nie nastawiali się do tej pory na karawaning chciałoby tylko wiedzieć ile zestawów może przyjechać
  • Ceny na ten czas jakie Menedżer nam zagwarantowała:

            Przyczepa  kempingowa – 10,00 zł. / za dobę


            Osoba – 15.00 zł. / za dobę


            Dzieci do 12-go roku życia – nieodpłatnie


            Zwierzęta – 10,00 zł. / za dobę


            Prąd i sanitariaty w cenie   :) 


 


Proszę o wyrażanie chęci przyjazdu w postaci wpisu postem  :D


 


Otwieramy listę:


1. AgaMar   2 + 2


2. Akissjg 2


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 105
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Bardzo fajne miejsce dzięki za info ale:

Zero informacji o kempingu i brak cennika na stronce.

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

 

Edytowane przez Mateo77 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne miejsce dzięki za info ale: Zero informacji o kempingu i brak cennika na stronce. Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

 Wyraźnie napisane jest w pierwszym poście:

 

 

 

 

  • kierownictwo ośrodka z racji tego, że nie nastawiali się do tej pory na karawaning chciałoby tylko wiedzieć ile zestawów może przyjechać
  • Ceny na ten czas jakie Menedżer nam zagwarantowała:

            Przyczepa  kempingowa – 10,00 zł. / za dobę

            Osoba – 15.00 zł. / za dobę

            Dzieci do 12-go roku życia – nieodpłatnie

            Zwierzęta – 10,00 zł. / za dobę

            Prąd i sanitariaty w cenie   :) 

 

 Poza tym jak trzeba to proszę , jest kontakt telefoniczny, można dzwonić przez całą dobę i pytać o ...cokolwiek  :)

 

TRZY JEZIORA

Adres:

Wieleń Zaobrzański ul. Wczasowa 54

64-234 Przemęt

woj. wielkopolskie

 

Telefon:

+48 65 549 90 95

+48 785 996 601

Jesteśmy dostępni przez całą dobę

 

E-mail: recepcja@trzyjeziora.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyraźnie napisane jest w pierwszym poście:

 

 

Poza tym jak trzeba to proszę , jest kontakt telefoniczny, można dzwonić przez całą dobę i pytać o ...cokolwiek :)

TRZY JEZIORA

Adres:

Wieleń Zaobrzański ul. Wczasowa 54

64-234 Przemęt

woj. wielkopolskie

 

Telefon:

+48 65 549 90 95

+48 785 996 601

Jesteśmy dostępni przez całą dobę

 

E-mail:

recepcja@trzyjeziora.com.pl

Wyraźnie napisałem że na stronce. Tak wyraźnie odczuwam że karawaning ich nie interesuje skoro jest wszysyko inne. Lubię skorygować info przed wyjazdem i zobaczyc kemping na fotkach bo one nie kłamią. Coś mi się wydaje ze tam pracujesz. Jak tak to wystarczy dziękuję za sugestię.

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

 

Edytowane przez Mateo77 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyraźnie napisałem że na stronce. Tak wyraźnie odczuwam że karawaning ich nie interesuje skoro jest wszysyko inne. Lubię skorygować info przed wyjazdem i zobaczyc kemping na fotkach bo one nie kłamią. Coś mi się wydaje ze tam pracujesz. Jak tak to wystarczy dziękuję za sugestię. Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

 

Łoj...czytaj proszę dokładniej :) W jednym się nie mylisz- wydaje Ci się, nie pracuję tam  :]  

Wydawało mi się, że jeżeli napiszę, że: 

  • kierownictwo ośrodka z racji tego, że nie nastawiali się do tej pory na karawaning chciałoby tylko wiedzieć ile zestawów może przyjechać

 

 to wystarczy :)

Nie mniej jednak dodatkowo podsyłam link do tematu o ośrodku jaki założyłem, :

 

http://forum.karawaning.pl/topic/23175-trzy-jeziora-wiele%C5%84-zaobrza%C5%84ski/

 

Jeżeli chodzi o miejsca dla przyczep- jest wyznaczone miejsce z parcelami ( ok dwudziestu kilku na osobnym ogrodzonym placu niedaleko plaży) i przyłączami prądu. Więcej Ci nie powiem, bo nie wiem ile A mają przyłącza, czy wszystkie działają i ile ich jest. Przy wiacie widocznej na zdjęciach z linku wyżej też było kilkanaście przyłączy. Czy sanitariaty będą skończone do majówki- też nie wiem. 

No i jeżeli dane nam będzie spotkać się w ww miejscu na majówkę, liczę, że wspólne dobre towarzystwo zrekompensuje wiele  :pub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.