Skocz do zawartości

Budowa ozonatora do przyczepy


reflexes

Rekomendowane odpowiedzi

Pół grama na godzinę to nie jest ozonator, do wanny tak, ale nie do pomieszczeń

 

Wysłane z telefonu

No to pewnie ten chiński podawany wcześniej też nic nie wart, pewnie taniej wyjdzie wypożyczyć lub skorzystać z czyjejś usługi niż kupować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No to pewnie ten chiński podawany wcześniej też nic nie wart, pewnie taniej wyjdzie wypożyczyć lub skorzystać z czyjejś usługi niż kupować.

71c6497dc0e461ad412ef3a2a2edde00.jpg

 

Dlaczego tak myślisz? Ozonowałem w sobotę samochód żony, wcześniej swój i dwa inne w rodzinie. Działa fantastycznie. Przyczepa też ogarnięta.

 

Z klimatyzacji nie ma żadnych nieprzyjemnych zapachów. Po ozonowaniu samochód pachnie bardzo intensywnie.

Edytowane przez witus (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pewnie ten chiński podawany wcześniej też nic nie wart, pewnie taniej wyjdzie wypożyczyć lub skorzystać z czyjejś usługi niż kupować.

Mam taki i jest super, nawet jak ma pół podawanej wydajności to i tak warto

 

Wysłane z telefonu

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dotarł niedawno i dziś zrobiłem pierwszą próbę. Po kwadransie było czuć na zewnątrz auta..

 

Radek Wrodarczyk

Jak odpalisz w pomieszczeniu czuć już po 10s.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W środku tak, ale zdziwiłem się, że poszło na zewnątrz, bo zwykle jak odgrzybialem klime w serwisie to nic czuć nie było po za autem. Znaczy - jest moc ;)

 

Radek Wrodarczyk

Choć w przypadku przyczepy przydałby się drugi. Ozonowałem 1:15h, po kilku dniach jak wszedłem nie pachniało tak intensywnie.

 

Dokupię przy okazji drugi, żeby móc ozonować szybciej większe powierzchnie. Widziałem na forach, że montują po dwie sztuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zamawiał sobie ktoś dwóch chętnie bym odkupił jeden. Bo nie chce mi się czekać 3 tyg na paczkę.

Po co kupować można sobie machnąć przy okazji w plenerze, sezon w trakcie (będę woził w przyczepie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Odświeżę trochę temat mam pytanie. Jak wam się sprawują te generatory z Chin i Które lepsze?

Myślałem o tym, ale gdzieś widziałem, że  te w kształcie plastra miodu lepsze.

https://a.aliexpress.com/_dSKgiw6

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem które lepsze, dwa lata mam jakiś i działa, raczej nie miodowy

był niby na dwie płytki ale mam założoną jedną, druga leży w zapasie, nie zauważyłem spadku wydajności - znaczy śmierdzi ja zawsze

ostatnio działa non stop - znaczy wszyscy pożyczają i się onanizują intensywnie i namiętnie

Edytowane przez chris_66 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

nie wiem które lepsze, dwa lata mam jakiś i działa, raczej nie miodowy

był niby na dwie płytki ale mam założoną jedną, druga leży w zapasie, nie zauważyłem spadku wydajności - znaczy śmierdzi ja zawsze

ostatnio działa non stop - znaczy wszyscy pożyczają i się onanizują intensywnie i namiętnie

 

Czesc krzysiek czyli ok.miedzy 10g a 24g tylko 20 PLN różnicy.

Z tym na zapas to dobry pomysł.

Rozumiem że tym że " - znaczy wszyscy pożyczają i się onanizują intensywnie i namiętnie" to jakoś żubr w trawie piszczy.

 

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, klonik058 napisał:

Czesc krzysiek czyli ok.miedzy 10g a 24g tylko 20 PLN różnicy.

Z tym na zapas to dobry pomysł. emoji1787.pngemoji1787.png

Rozumiem że tym że " - znaczy wszyscy pożyczają i się onanizują intensywnie i namiętnie" to jakoś żubr w trawie piszczy. emoji1787.pngemoji16.pngemoji2957.png

moje chyba były 7 albo 10g

przyszła jedna uwalona i zmontowałem to co było czekając na drugą :skromny: i tak już zostało

żubr nie , ale co innego owszem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę trochę temat mam pytanie. Jak wam się sprawują te generatory z Chin i Które lepsze?
Myślałem o tym, ale gdzieś widziałem, że  te w kształcie plastra miodu lepsze.
https://a.aliexpress.com/_dSKgiw6
 
 


Mój z aliexpres działa już z dwa lata, pożyczamy regularnie przez kolegów więc już się trochę napracował. Pamiętaj o fajnym wiatraku do rozrzucania ozonu.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.05.2017 o 16:15, witus napisał:

Czy to bezpieczne w bloku?

Robiłem w bloku i można , w zamkniętym pokoju a potem wietrzenie. Ale dywan to lepiej wyprać przed ta operacją......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.