Skocz do zawartości
BartoszK

Wakacje 2017 - Włochy, Albania i Chorwacja z przyczepą ...

Rekomendowane odpowiedzi

chris_66

ktos bedzie podrozował jeszcze podobna trasą (np jej czescia) w zblizonym terminie?

ja myślę nad tegorocznymi wakacjami ale trochę inaczej - szybko do grecji i tam 1,5-2 tygodnie, potem transfer promem do Włoch i też 1,5-2 tygodnie w kierunku północnym i na koniec szybki przejazd do domu

w sumie termin trochę podobny, ale kierunek jeszcze niepewny bo dzieciaki chcą Hiszpanię 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
BartoszK

będziemy aktualizować nasze ewentualne zmiany i będziemy wpisywać info tutaj na bieżąco ...

Na chwile obecna rozważamy prom od razu do Chorwacji na Dubrownik (na razie tak 30% dla tej opcji w stosunku do 70% dla dłuzszej podrózy) - tak aby dłużej się pobyczyć na Makarskiej i Pag'u, odpuszczając w czerwcu Czarnogóre i Albanię - bo rozważamy tam powrót we wrześniu solo bez przyczepy na apartamenty jak w roku 2015... ale jak wyjdzie to zobaczymy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Heniekag

Jest szansa, że 26 czerwca rozpoczniemy nasz urlop w Pescara (ja mam zamiar dostać się tam ziemią, dziewczyny powietrzem - żona + trzy córy 1,5, 6 i 8 lat).

Jeszcze nie ma ostatecznej decyzji czy jedziemy, bo dzieciaki się uparły, że chcą urlop spędzić w Polsce - tak jak w zeszłym roku. :)

Jeśli pojedziemy, myślimy o jakiś jednym, dwóch tygodniach we Włoszech a później myślimy o przetransferowaniu się do Barcelony (jak będą wolne miejsca - nie rezerwujemy biletów) i ... .

Dalej nie mamy jeszcze planów - decyzja zapadnie jak dowiemy się jak najmniejszy członek ekipy będzie znosił podróż - na razie to kilka kilometrów w foteliku to ... . Niestety najmłodsza w przeciwieństwie do starszych sióstr nie przepada za siedzeniem w foteliku więc może się okazać, że wszystkie plany nam się zmienią i ze żeby się nie męczyć, ze względu na mniejszą ilość kilometrów pójdziemy Twoim śladem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
BartoszK

Juz mi sie podobuje...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi