Skocz do zawartości

Wielkanoc 2017 Wegry Thermal camping Sarvar


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

My również w domu. Powrót jak zwykle szybszy. Trasa identyczna a przejazd 8 zamiast 10 godzin.

 

Prędkość śr 80kmh, spalanie 11.2l, dystans 580km

post-8007-0-77150700-1492456365_thumb.jpg

post-8007-0-31464100-1492456391_thumb.jpg

post-8007-0-37904700-1492456410_thumb.jpg

post-8007-0-70578600-1492456457_thumb.jpg

Edytowane przez maarec (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maarec fajny opis:) dorzucisz może mapke i kilka praktycznych rad ?

na stronie nie znalazłem możliwości rezerwacji parceli,więc zakładam że nie ma takiej możliwości. Co w przypadku gdy przyjade z rodzina 800km a tu full załadowanie i nie ma możliwości postawienia cepy.

Jest jakaś alternatywa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maarec fajny opis:) dorzucisz może mapke i kilka praktycznych rad ?

na stronie nie znalazłem możliwości rezerwacji parceli,więc zakładam że nie ma takiej możliwości. Co w przypadku gdy przyjade z rodzina 800km a tu full załadowanie i nie ma możliwości postawienia cepy.

Jest jakaś alternatywa?

 

Z alternatyw jest obok camping Romantik, który dodatkowo akceptuje do lipca zniżkę ACSI i płacisz tam 15E za dobę z kartą. Dla mnie będzie to właśnie alternatywa na pobyt tranzytowy podczas przejazdu do Chorwacji. Na campingu termal z opłatą rejestracyjną za pobyt krótki zapłacę pewnie ponad 200zł za dobę a na baseny zewnętrzne prawdopodobnie nie zdążę dostać zegarków w recepcji czynnej do 16tej. W związku z tym stanę na campingu 700m bliżej wjazdu do miasteczka i pójdziemy na płatne baseny wewnętrzne.

 

O rezerwacji i zasadach pobytu w BUK najwięcej powie Bartosz_B - on tam bywa kilka razy w roku i znają go z nazwiska :). Ja nie kumam po niemiecku prawie nic i dogadać się dogadam ale tylko w recepcji campingu, oni tam minimalnie po angielsku też gadają. Na basenach to praktycznie zapomnij, Węgierski i Niemiecki i już... no może Czeski.

 

O jaką mapkę Ci chodzi ? campingu czy dojazdu ? Praktycznie informacje związane z wyjazdem opisałem  np. w pierwszym wpisie dotyczącym Chorwacji 2016 na blogu - tam jest taki spis spraw podstawowych, nie bardzo chcę to powielać, bo ciężko się to później pewnie czyta.

 

masz pytania, pisz co potrzebujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na stronie nie znalazłem możliwości rezerwacji parceli,więc zakładam że nie ma takiej możliwości. Co w przypadku gdy przyjade z rodzina 800km a tu full załadowanie i nie ma możliwości postawienia cepy.

Jest jakaś alternatywa?

Spróbuj do nich napisać. Na pewno jest jakaś możliwość rezerwacji bo widziałem tam już porezerwowane parcele. Nigdy nie korzystałem jednak z tej opcji, bo jak nie ma jakiś świąt to przeważnie miejsce się znajduje. Jeżeli jednak by się okazało że nie ma miejsca to we wsi są jeszcze dwa kempingi w/w Romantica oraz bliżej wejścia na basen Eva.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.