Skocz do zawartości

Dobry kemping na Mierzei Wiślanej !


Veronki

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 lata później...
  • Odpowiedzi 102
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Camping 182 w Piaskach

 

UWAGA , TO MIEJSCE JEST NIEBEZPIECZNE!!!!!!

 

 

Na początku czerwca postanowiliśmy z żoną przejechać rowerami Mierzeję Wiślaną i Półwysep Helski, pech chciał, że na pierwszy nocleg wybraliśmy Camping nr 182 w Piaskach. Przed północą obudziły nas odgłosy krążących dookoła namiotu dzików, w chwilę później nastąpiło uderzenie w namiot a dzik rozerwał poszycie i wyciągnął jedną z rowerowych toreb. Przerażeni wybiegliśmy z namiotu i patrzyliśmy jak dzika świnia rozrywa na strzępy nasze rzeczy; dookoła nas plątała się zgraja warchlaków. Pobiegłem do „campingowego” mówiąc mu co się stało, przybiegł z jakimś straszakiem, strzelił kilka razy i uznał sprawę za załatwioną. Była północ, nasz namiot był zniszczony, nasze rzeczy walały się w zaroślach, w których schroniły się przepłoszone dziki. Zapytany co może nam zaproponować, „campingowy” odparł, że to są tereny leśne, spotyka się tam dziki, lisy, bobry, a przy wjeździe do miejscowości jest bilbord z informacją o zakazie dokarmiania dzików( tak jakbyśmy je dokarmiali). Na ponowione pytanie, co może nam zaproponować, „campingowy” powtarzał w kółko, że za sprzątanie domku płaci kobiecie 50 złotych, że wynajęcie domku kosztuje 140 złotych, w końcu zatrzasnął nam przed nosem drzwi zostawiając nas z problemem. Jeszcze kilka razy, przez resztę nocy odganiałem od nas dziki, gdy zaczęło świtać pozbieraliśmy resztę naszych brudnych, poszarpanych rzeczy, zapakowaliśmy się w worek po namiocie, jakieś torby foliowe i tak rozpoczęliśmy drugi dzień naszej wyprawy. Straciwszy namiot byliśmy zmuszeni nieco zmienić nasze plany, spaliśmy po pensjonatach i hotelach, płacąc znacznie więcej niż „campingowy” życzył sobie za swoje cuchnące budy.

Szczerze odradzam, szkoda urlopu na obcowanie z kimś takim jak „campingowy”, a przygoda ze świniami mogła się skończyć znacznie gorzej. ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam wszystkich zwolenników tej formy wypoczynku!

Ja od niedawna jestem fanem takiego spędzania wolnego czasu. W tamtym roku byłam u ciotki na działce w Dębkach (okolica super) działka niestety bez prądu, woda ze studni.Było fantastycznie, ale w tym roku niestety nie dam rady z dwójką dzieci 5 lat i 5 miesięcy długo wytrzymać w takich warunkach, więc prosba o dobre pole w okloicach Mierzei Wiślanej (Mikoszewo, Jantar, Stegna).Bo niedaleko z Wa-wy.

Niestety mąż tylko na weekendy bedzie przyjeżdżał, więc może kto ma dzieci w podobnym wieku tez się wybiera w tamtym kierunku

 

Pozdrowienia

Witaj,

polecam na Mierzei camping w Sztutowie. Miło, spokojnie i blisko z Wawy.

Najlepiej odezwać się do Pana Rysia i jego kotki Feli. Prowadzą razem fajne miejsce http://kempingsztutowo.pl/

 

Pozdrawiam,

Anka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Piaski, kemping Bogumił Banach, czysto, tanio, sympatycznie :)

Byliśmy tam rok temu, teraz w sierpniu również wrócimy.

 

Polecamy też Kalinę w Jantarze, odpoczywaliśmy dwukrotnie, bliskość plaży mówi sama za siebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jadę tam już trzeci raz z rzędu, nigdy nic nie rezerwowałem. Jadę na miejsce i zawsze jakaś miejscówka się znajdzie. W tym roku jadę w piatek rano 22.07. Sanitariaty wyglądają tak: w męskiej jeden prysznic, w damskiej jeden prysznic oraz dwa prysznice koedukacyjne z tyłu sanitariatów. Za prysznice nie ma dodatkowej opłaty, one są w cenie, ale wiadomo że zawsze znajdzie sie jakaś gwiazda co to się relaksuje pod prysznicem, zamiast szybko pączka umyć i zwolnić prysznic dla następnej osoby. W umywalkach w męskiej jak i w damskiej oraz w zmywalni naczyń niestety tylko zimna woda, ale ja już się przyzwyczaiłem. Ale jest czysto. B rama zamykana na noc, nawet w dzień nie boję się o swoje dzieci. Jest także miejsce do opróżniania kaset. Sklep prowadzą na miejscu właściciele, wiadomo że jest to mały sklepik ale rano zawsze świeże pieczywo i słodkie bułki. No i zimne piwko zawsze na miejscu :yes:  Do plaży 5 min, na deptaku bary oraz atrakcje dla dzieci typu cymbergaje i automaty. Kilka razy w tygodniu w barze na plaży są animatorzy dla dzieci, oraz karaoke dla tych większych dzieci  :pub:  Prąd liczony jest ryczałtem za dobę.W zeszłym roku było kilka zimnych i deszczowych dni i nocy, więc farelka często była włączana. Brakuje mi tam tylko tej ciepłej wody w umywalkach i zmywalni naczyń, ale jak się nie ma co się lubi...

Ja to miejsce polecam, inaczej bym tam nie wrócił.

A co do cennika to najlepiej zadzwonić i zapytać czy coś się zmieniło.

Edytowane przez UCIEK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Piaski, kemping Bogumił Banach, czysto, tanio, sympatycznie :)

Byliśmy tam rok temu, teraz w sierpniu również wrócimy.

 

Polecamy też Kalinę w Jantarze, odpoczywaliśmy dwukrotnie, bliskość plaży mówi sama za siebie :)

jedyny minus tego kempingu to to że wszyscy siedzą jeden na drugim, straszna ciasnota a dzieciaki bawią się na ulicy bo na kempingu brak już miejsca :(

za płotem ma mini pole kempingowe facet chyba z Łodzi polecam u Niego wędzone rybki, codziennie wędzi :)

kemping 182 Piaski zaraz za portem w prawo jest dość duży ale kłopot z prysznicami, jak pamiętam 8 pln za kąpiel od osoby, i tylko przez chyba 3 godz wieczorem, są jakieś umywalki ale wykąpać się nie da wracając z plaży,

WC to ToyToy zresztą prysznic też .

http://forum.karawaning.pl/topic/17166-mierzeja-wi%C5%9Blana/page-4

 

tu masz fotki z Piask od post 51

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

jedyny minus tego kempingu to to że wszyscy siedzą jeden na drugim, straszna ciasnota a dzieciaki bawią się na ulicy bo na kempingu brak już miejsca :(

za płotem ma mini pole kempingowe facet chyba z Łodzi polecam u Niego wędzone rybki, codziennie wędzi :)

kemping 182 Piaski zaraz za portem w prawo jest dość duży ale kłopot z prysznicami, jak pamiętam 8 pln za kąpiel od osoby, i tylko przez chyba 3 godz wieczorem, są jakieś umywalki ale wykąpać się nie da wracając z plaży,

WC to ToyToy zresztą prysznic też .

http://forum.karawaning.pl/topic/17166-mierzeja-wi%C5%9Blana/page-4

 

tu masz fotki z Piask od post 51

 

Wszystko zależy od tego kiedy się pojedzie/

W zeszłym roku byliśmy 21-23.08 to było pustawo i bardzo przyjemnie :)

To pole za płotem lekko obskurnie wyglądało, choć ani Banach ani 182 to też nie żadne luksusy ;)

Pole u Banacha w tym zestawieniu wygląda najlepiej, my polecamy i w tym roku również wrócimy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy w tym roku w Piaskach na kempingu 182. Klimat ala Gierek, nawet u kierownika wisi na ścianie certyfikat z 1973 roku że oto został otwarty.

Dziki biegają i po kempingu i po ulicach - nie mieliśmy z racji ich obecności nieprzyjemności a dzieciaki miały frajdę. 

Fakt za prysznic trzeba zapłacic 6 PLN a reszta sanitariatów to nie pierwsza liga ale coś za coś.

Najwiekszą atrakcją są puste plaże, łamią stereotyp przeludnionego Bałtyku w sezonie i dlatego wrócimy tu jeszcze nie raz.

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy w tym roku w Piaskach na kempingu 182. Klimat ala Gierek, nawet u kierownika wisi na ścianie certyfikat z 1973 roku że oto został otwarty.

Dziki biegają i po kempingu i po ulicach - nie mieliśmy z racji ich obecności nieprzyjemności a dzieciaki miały frajdę. 

Fakt za prysznic trzeba zapłacic 6 PLN a reszta sanitariatów to nie pierwsza liga ale coś za coś.

Najwiekszą atrakcją są puste plaże, łamią stereotyp przeludnionego Bałtyku w sezonie i dlatego wrócimy tu jeszcze nie raz.

Pozdrawiam :D

Zgadzam się z przedmówcą prysznic 6 pln tylko do zmroku  :] Byłem tam tydzień temu.

Poza tym bieda a i z dzikami się spotkałem. Do plaży około 1Km fakt pusto, na kempingu też nie za wiele ludzi co akurat ma swój plus.

Sanitariaty typu toi toi tyle że ze zwykłymi i czystymi muszlami,papier jest dostarczany na bieżąco.

Jeśli komuś tęskno za ludźmi to 10 Km w Krynicy Morskiej też jest kemping z tym że tam jarmark jak diabli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.