Skocz do zawartości

Dobry kemping na Mierzei Wiślanej !


Veronki

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie super wypoczynek! Mało ludzi,pusta plaża,cisza,spokój.Prywatne pole kampingowe u Adriana na samym końcu Piasków.Cena przystępna.O ile pamiętam ok.37 pln za trzy osoby/dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 102
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dziekuje za wszystkie wskazówki.To pole nr182 na necie znalazłem wcześniej ale myslałem o innych alternatywnych.

Kapete- A mnie wydawało sie ze Piaski sa ostatna wsia na wschodzie mierzeji wislanej dalej 4 km jest tylko granica.

Wypad myśle rozpocząc 12 lipca i do 2 sierpnia poodpoczywać troszkę z rodzinką

Osobiście nigdy jeszczee nie byłem na mierzeji dlatego w tym roku mam ochotę zawitac tam na 3-4 dni zobaczyć co nieco i dalej na zachód okolice Dębek 2-3 dni by osiąść na 10-12 dni w moich Gąskach

A w przyszłym roku jak Bozia da to zaczynam od zachodu czyli Świnoujscia.

Mam nadzieję że po moim poscie Pisaki pozostaną cichą i spokojną wieściną jakich juz coraz mniej nad naszym morzem. :krzykacz:

 

Zbyszek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dla mnie super wypoczynek! Mało ludzi,pusta plaża,cisza,spokój.Prywatne pole kampingowe u Adriana na samym końcu Piasków.Cena przystępna.O ile pamiętam ok.37 pln za trzy osoby/dzień.

 

Jano - a masz jakiś kontakt na ten kemping? Wybieramy się na dniach i szukam czegoś ogrodzonego, z podłączeniem do prądu, bez dzików pod przyczepą i sajgonu w przedsionku :look:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, z tymi rezerwacjami to tez nie do końca tak na mierzeji, mówie tu o STEGNIE. Udalo mi sie wcisnąc przyczepkę do kempingu 159 i posadzić tam rodzinkę bez rezerwacji, poniewaz wcześniej planowałem postawić przyczepke w Kątach Rybackich w "Gnieździe Kormorana", ale zrezygnowałem, gdy zobaczyłem to miejsce i własciciecieli z góry mówiących,że maja uprzedzenia do elblążan - nie to nie, poza tym było tam ciemno (drzewa) i dziwnie). Wracając do Stegny, wczoraj również zlustrowałem kemping 180 (przy morzu) i mimo wczesniejszych obiekcji, teraz przekonalem sie że nie jest tam tak żle. Mimo że drogo ( 2 os dorosłe, przyczepka, prąd, auto, przedsionek - ok73 zł). Jeśli chodzi o zejście dogodne dla wózka dzieciecego, to trzeba iść wzdłuż płotu na zachód i zaraz za kempingiem jest łagodne zejście betonowe dla wózków (sam mam malucha i wózek). Ludzi na kempingu (wczoraj) nie dużo. Pozdrawiam i przesyłam kilka linków:

http://www.polskiturysta.pl/index.php?art=show_once&id=142

http://www.wypoczynek-morze.pl/cennik.html

http://www.minicamp.prv.pl/

http://www.polskiturysta.pl/index.php?art=show_once&id=94

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Od rana jesteśmy na kempingu Kalina w Jantarze i jesteśmy bardzo zadowoleni. Ludzi mało, morze bardzo blisko i brak stonki. Jeżeli ktoś szuka ekstra rozrywki to na pewno nie tu, to super miejsce na spokojne rodzinne wczasy. Sporo smażalni, wędzarni, ryby można kupić z kutrów. Jak na razie jest bardzo fajnie.

A właśnie specjalnie sprawdziłam sanitariaty, bo my korzystamy z naszych własnych - są trzy budynki z wc i prysznicami. Na zewnątrz dwa miejsca ze zlewami do mycia naczyń i obierania ryb. Ciepła woda w budynkach z sanitariatami jest w wyznaczonych godzinach.

Na plaży gęsto przy głównym wyjściu numer 80, ale przy bocznych przestrzeni do woli jak poza sezonem.

Pogoda też fajna :hop1: Poza tym wilgotność 79%, ciśnienie 1115, ciepło i wietrznie :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olga, Ty opowiadaj jak Columbus sie sprawuje a nie mi tu o pogodzie i wilgotnosci hihi jak sie jechalo, jak zestaw chodzil i wszystkie szczegoly techniczne z trasy i po - poprosze :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie :hop1:

Wczoraj nie odpisałam, bo padłam usypiając dziecko, chodzenie w te i z powrotem po plaży zupełnie mnie ogłuszyło wieczorową porą :]

 

Zestaw jechał FENOMENALNIE! W pół drogi Krzysztof wspominał, jak Darek mu mówił, że prowadzi się Columbusa dobrze. To niewiarygodne ale jedzie, jak pociąg, stabilnie, nie daje się rozbujać, zupełnie, nic a nic nie wężykuje. Nie czuć, że się coś za sobą ciągnie, jest FANTASTYCZNY! A mamy porównanie z innymi, z mniejszymi przyczepami jak laweta.

Ale nie tylko dlatego, że jedzie dobrze jest taki super, ale z niego mieszkanko pierwsza klasa. Nie korzystamy z sanitariatów na miejscu, w domku mamy wszystko swoje, jemy, śpimy, ..., gotujemy i jesteśmy u siebie! Ciepło, sucho i pięknie jest wewnątrz! Kochamy miłością pełną naszego Columbusa zwanego Pecią!

 

Wracając do parkingu, placu zabaw nie ma, przynajmniej ja nie widziałam. Zdjęcia włożę, jak pstryknę, mam na razie plażę o 10 godzinie zrobioną. Później się pojawiło trochę ludzi ale lekki deszczyk i skutecznie wypłoszył. Dzisiaj na parkingu tłoczniej, bo jak się okazało robi również za parking dla samochodów. Nie ma jednak problemu, bo są wyznaczone miejsca dla parkujących plus kilka osób ich ręcznie ustawia, pokazując palcem, gdzie stanąć. Pytałam się w recepcji i tylko w niedzielę jest tyle ludzi. I tak polecam bardzo kemping dla lubiących spokój i ciszę ... napiszę na wszelki wypadek ... głośne towarzystwo z radiem, skrzynką piwa i nadmiarem energii zapraszam na inne kempingi. Strony www nie mają, niestety.

 

Zdjęcia jutro porobię. A dokładnie co pstrykać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli nie ma placu zabaw to trochę lipa :hop1:

no i ten niedzielny parking trochę wieje opowieścią mymlona o którymś z kempingów w tej okolicy

ale porób fotki, interesuje mnie np. czy ustawiając przyczepę możesz tak to zrobić, żeby mieć oko na biegające dzieci i jak generalnie wygląda kemping

niemniej gdyby udało Ci się znaleźć inny bardziej dla dzieciaków przyjazny na Mierzei daj znać, ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.