Skocz do zawartości

Poszukiwania w Pn-Zach Niemczech i calej Danii...


BartoszK

Rekomendowane odpowiedzi

Helmut - cos takiego szukam .... http://www.dba.dk/lmc-lmc-mdk-500-3-koejer-2006/id-1028489742/

 

lub bardzo podobnego - DMC max 1400kg, cena max 15tys ojro, 

 

Dominik poszlo na PW

 

czyli zmieniasz tylko producenta ? układ bez zmian, teoretycznie fajny, ale nie bez wad. Myślisz, że warto dopłacać z doposażeniem nawet i 20.000zł za posiadanie LMC? masz czas na kolejne przeróbki pod siebie ? Lekko podziwiam, u mnie doba połowę za krótka, każda modyfikacja w przyczepie to najwcześniej start po godzinie 20tej. Wiadomo, sezonu nie kończysz, lecz  teraz nadchodzi jego szczyt i znowu zaczynać dłubanie w solary, bojler, odchudzanie ?

A jak znajdziesz jakąś LMC rozbitą podobną do naszej to z chęcią kupię z niej blat kuchenny lub inne części wyposażenia, które prędzej czy później Malwina rozwali:). Znamy się już kilka dobrych lat i wiem, że skubana nie byłaby sobą, żeby coś nie zepsuła.

PS Nie mów jej o mojej prośbie, bo znów się nafocha i przez wakacje będę miał zakaz wjazdu... :nono:

 

ciekawa prośba :) przy mojej rodzinie również wskazana. Mimo, że staram się wszystko zabezpieczyć przed każdym możliwym wypadkiem, uszkodzeniem, zniszczeniem... to nie ma tygodnia aby nie zaskoczyli mnie po powrocie z pracy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zbyszek - Malwina mi to samo napisala na Messengerze...  :]  :]  :]  :]

 

Marek - Ja mam ADHD i nabyte, i wrodzone... jak nic nie robie to sie starzeje i wszystko mnie boli ... :miga:  :miga:  :miga:  juz plan na MDK wtym rozmiarze mam - ...... musze je live zobaczyc i pomacac....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyszek - Malwina mi to samo napisala na Messengerze...  :]  :]  :]  :]

 

Marek - Ja mam ADHD i nabyte, i wrodzone... jak nic nie robie to sie starzeje i wszystko mnie boli ... :miga:  :miga:  :miga:  juz plan na MDK wtym rozmiarze mam - ...... musze je live zobaczyc i pomacac....

To fajnie a najlepiej znajdź jakiegoś trupa LMC dla Malwiny żeby mogła się wyżyć to może odpuści z psuciem w naszej :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... jak nic nie robie to sie starzeje i wszystko mnie boli ... :miga:  :miga:  :miga:  ...

 

Ha ha , skąd ja to znam  :hmm:  :]  u mnie podobnie , jak coś koło domu do pracy sobie znajdę * to  mi żona mówi ,że przynajmniej równo śpię w nocy !!! :look:   :laugh:

 

* a zawsze coś znajdę  :)    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wróciłem - robiłem 2500km w 27 godzin ...

 

W skrócie...

 

2 miejsca w Niemczech - strata czasu, i w ogłoszeniu prywatnym i na placu gdzie miałem obejrzeć 2 szt.... śmierdziele, po papierosach i po zwierzętach...nie warte, nawet po generalnym sprzątaniu ...

4 miejsca w Danii - jedyne godne uwagi rejony do Odense i Koge - reszta to cos w stylu naszego Panów M spod Poznania i Trzcianki oraz prawie jak Wilamów...

 

w Koge spodobał sie mi jeden przypadek Kabe - wstępnie się dogadałem ale szukam dalej, co do poszukiwanych LMC, obejrzałem 4 sztuki co mnie interesowały w konkretnych modelach - jednak to nie to co szukam, najbliższym memu wyborowi jest typ 490K, czyli taki jak miałem ... ale nie ma już zadbanych sztuk nawet w nowszym modelu do 2005 roku, później to już nie chce tego plastiku...

 

Jadę ponownie za około 2-3 tygodnie... przy okazji szukać pociągacza, bo widziałem sporo fajnych XC70, ale nie trafiłem 3.0 BiTurbo aby sie takim przejechać...

 

Zainteresowały mnie też przyczepy CABBY - musze o nich poczytac i przy kolejnej wizycie pomacać... 

Edytowane przez BartoszK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.