Skocz do zawartości

Poszukiwania w Pn-Zach Niemczech i calej Danii...


BartoszK

Rekomendowane odpowiedzi

O to zarząd Hobby może byc spokojny.... Hobby ma zdominowany rynek i długo sie jeszcze będzie bronić - niewiele i m zaszkodziła sprawa z gnijącymi narożnikami, przez wiele lat produkowali ten patent (10 i więcej lat) czy cieknące przody - chyba w każdym designie mieli z tym problem...

 

Maja dobry design - jako pierwsi lub jedni z pierwszych puszczają nowe układy na rynek, nowe wyglądy i kolory mebli i co by nie pisać to tak jak w Polsce grupa VAG - każdy miał, widział i kojarzy.... to tak z Hobby na zachodzie...

I tu pojawiam się ja ;) ten wyjątek potwierdzający regułę. Nigdy nie miałem Vw ani Hobby ;) o ile kusi mnie touareg to na hobby raczej prędko się nie zanosi ;). Ale fakt widziałem kiedyś hobby na żywo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jacku, to chodzilo o look z zewnatrz .... tak mysle.

Ok, z zewnątrz są ładne. W środku jak dla starego Niemca :-D Zupełnie nie moje klimaty. Ale np znajomemu wnętrza się bardzo podobają :-)

 

Więc dobrze, że jest wybór

I tu pojawiam się ja ;) ten wyjątek potwierdzający regułę. Nigdy nie miałem Vw ani Hobby ;) o ile kusi mnie touareg to na hobby raczej prędko się nie zanosi ;). Ale fakt widziałem kiedyś hobby na żywo ;)

To dokładnie jak ja.

Nigdy VW i nie zanosi się aby ten stan miał ulec zmianie. Chociaż żonie się podoba nowy Passat, ale ja nie wyobrażam sobie jeździć Niemcem ;-)

 

Natomiast Hobby nawet rozważaliśmy. W kręgu naszych zainteresowań był OnTour 470. Ale jak weszliśmy do środka to nas cofnęło. Wnętrze dla Helmuta i Helgi mających chyba z 60 lat. Meble na wysoki połysk. Tapicerka jak w starym tapczanie. Zupełnie nie nasze klimaty. Może za kilkanaście lat :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartosz, z tego co piszesz wnioskuję, że nie masz noża na gardle i masz domek na najbliższe wakacje. Czy nie lepiej byłoby tobie poczekać z kupnem nowej do jesieni, kiedy ceny spadną, a hobby sprzedać na wiosnę w przyszłym roku?

Rozumiem, że główny powód to obawa, że pieniądze z ubezpieczenia Volvo wydasz na coś innego. Jak się tak tego obawiasz to może mógłbym Ci pomóc i przetrzymać te nadwyżkę do jesieni  :skromny:

Edytowane przez liwiusz333 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe spokojnie. Przyczepy w przedziale 50-60 k.zl nie maja takich wachniec cenowych jak te najpopularniejsze do 30tys zl.

 

3 sztuki LMC ktore obserwuje nie mialy zmiany ceny od listopada, jedna podrozala o 1k.koron dunskich.

 

To ma byc wyjazd aby namacalnie obejrzec modele z kregu zainteresowania. Podotykac i poszperac w zakamrkach. Jak sie trafi okazja to zaliczke wplace i bede gonil Hobby, jesli nie to bedzie wyjazd edukacyjny i do tematu wroce po urlopie w lipcu.

Edytowane przez BartoszK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 3 tygodni cisza z Białogardu, cisza w ogłoszeniach. Jakby 1100kg rok 97-03 za 4-5 tys E się pojawiło, to chętnie. Hobby burstner.

 

szczerze to zapomnij - nie o tej porze roku - predzej roczniki okolo 2000-03 ale za 5 tys E to nie beda sensowne budy, tym bardziej do 1100kg...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sa najczęściej poszukiwane kryteria - w tej chwili lepiej nie kupować na sile i przepłacać .... jesli nie masz noza na gardle to poczekaj na późną jesien...


kolega 2 tygodnie temu ogladal tą sztuke - http://suchen.mobile.de/wohnwagen-inserat/knaus-eifelland-holiday-395t-bad-oeynhausen/241415915.html?action=vipReco- jest bez zarzutu poza dwoma przytarciami ... 

 

A faktem jest ze stala wtedy za 4.300 euro... sam widzisz co sezon robi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.