Skocz do zawartości

Pomoc w poszukiwaniu przyczepy (piotrw)


piotrw

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Po zdjęciach niewiele widać tego co powinno być w Hobby widać ;).

Trzeba koniecznie sprawdzić narożniki podłogi (wew/zew) szczególnie z tyłu, koniecznie przednie narożniki po całej długości jak i przednią ścianę wraz z parapetem (wada konstrukcyjna pustych narożników potrafi tam czasem dobrze zamieszać).

 

Sądząc po kolorystyce blach oraz paneli PCV wygląda na zadbaną, ale ... bez oglądania samemu się nie obędzie. 

Ogólnie te przyczepy poza narożnikami z tyłu oraz przednią ścianą nie miały jakiś powtarzających się problemów. 

Fotki albo małej rozdzielczości albo mi się nie otwierają w całości. Fota druga, zastanawiam się czy od lampy przedsionka w kierunku przodu to uderzenie było czy fotka zniekształca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Umówiłem się na obejrzenie w sobotę rano.

 

Po stronie drzwi na górze faktycznie jest rysa. Sprzedający zapewnia jednak, że nie ma tam żadnego przecieku i wszystko jest w porządku. Czy coś takiego absolutnie dyskwalifikuje przyczepę, czy jeśli w środku jest w porządku i nie jest rozszczelniona to można rozważyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BartoszK a masz jakieś info bardziej szczegółowe o niej? Może pojawiła się już w jakimś wątku?

Witam. Jeśli jesteś zainteresowany nie dużą ale dwusypialniową w dobrym stanie to polecam moją bo właśnie zmieniam na większą a co do ceny jak dla forumowicza będzie inna : https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-caravelair-bamba-a3700-super-stan-zadbana-sucha-CID5-IDlfuhS.html#f782fea780

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr ... jak przyczepa stoi powyżej 3-4 miesiecy na ogloszeniu to znaczy, że cos jej dolega ...... przerabiałem to.

niekoniecznie . Ja swoje Lmc sprzedawałem pół roku. Z tym, że dałem kiepskie zdjęcia. Adrié którą kupiłem teraz też stała też pół roku ( też ogłoszenie było wystawione na odpierdziel). Obydwie wyżej wymienione przyczepy są suche :) . Zauważyłem, że czasem takie na odpierdziel wystawione ogłoszenie może być okazją (jak również i miną), czasem ktoś nie umie się sprzedać. Edytowane przez Pierzasty (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez jakos bym nie dyskwlifikował cepki bo stoi 3-4 miechy. Owszem są miny ale to 90% rynku i czas wystawienia nie ma tu nic do rzeczy.

Czasami cepka się nie sprzedaje bo układ nie taki, brak negocjacji ceny, podniszczony jakis element a mozna to łatwo naprawic lub jeszcze inna ewentualnosć. Czasem i same masy cepki np.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po części wszystko ma wpływ, DMC, układ, cena chyba najwazniejsza choć raz się przekonałem że nie miala znaczenia bo kupujący szukal tylko takiego układu łóżek w 1300 DMC a że w całym internecie była jedna moja na sprzedaż więc wyboru nie było ( ja jak jej szukałem to były 3 sztuki ) 

ja 2 przyczepy i kampera sprzedawałem nie dłużej niż 2 tygodnie, i za każdym razem kupowała osoba która pierwsza przyjechała obejrzeć, z samochodami mam podobnie. uważam że jak jest klient to trzeba obnizyć cenę i sprzedać a nie narzekać że nikt nie chce kupic  :) , ot to takie moje uważanie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.