Skocz do zawartości

Pomoc w poszukiwaniu przyczepy (piotrw)


piotrw

Rekomendowane odpowiedzi

Prośba o pomoc w ocenie przyczepy Adria

 

http://allegro.pl/adria-502-exclusive-i6757746100.html

 

Będę wdzięczny za wszelkie uwagi. 

 

Przyczepa jest już dość długo wystawiona. Była w ogłoszeniach na forum od jesieni. Zastanawia mnie czy jest z nią coś nie tak czy to raczej wina zimy i martwego sezonu. Czy sądzicie, że cena za ten stan i rocznik jest ok?

 

Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam,

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Napisz coś więcej dla potomnych.

no właśnie , coś więcej .. To jest przyczepa forumowicza i z tego co z nim kiedyś gadałem jest sucha. Pogniecione poszycie podobno robi tylko efekt wizualny, natomiast nic się tam nie dzieje po za tym. Nie chce mi się wierzyć, że jakaś masakra jest z tą budką, bo to raczej "ogarnięty " forumowicz i raczej zna się na przyczepach, a do tego stała ona dość długo w ogłoszeniach forumowych, i w to też mi się nie chce wierzyć, że ktoś by sobie taką siarę robił wstawiając "szrota".To prawda, że wystawiona była na jesieni, bo sam się nią zaczynałem interesować. Ale później zniknęła z all. i dość długo jej nie było. Edytowane przez Pierzasty (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie , coś więcej .. To jest przyczepa forumowicza i z tego co z nim kiedyś gadałem jest sucha. Pogniecione poszycie podobno robi tylko efekt wizualny, natomiast nic się tam nie dzieje po za tym. To prawda, że wystawiona była na jesieni, bo sam się nią zaczynałem interesować. Ale później zniknęła z all. i dość długo jej nie było.

Była regularnie wystawiana na grupie sprzedażowej na FB.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem ją w zeszłym roku, tak samo jak wy sugerując się tym że to z forum, sądziłem że jadę i na pewno kupię. Nic bardziej mylnego. Ponieważ to forumowicz więc nie chciałbym robić tu jakiejś anty-reklamy, ale przyczepę oglądałem 10 min. Nawet mój kolega, z którym byłem na oględzinach, nie zna się na cepkach, ale jak spojrzał na tylną ścianę i podłogę od spodu, stwierdził że czas już wracać do domu. Odjechałem zniesmaczony tym że to jednak forumowe dziecko, a nie przyczepa od handlarza. 

 

i w to też mi się nie chce wierzyć, że ktoś by sobie taką siarę robił wstawiając "szrota".

Ja tego nie powiedziałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z ciekawości, co było z tą podłogą i ścianą? Generalnie nie dojechałem jej oglądać, bo w tej cenie znalazłem wtedy 4 lata młodszą Adrię , którą de facto niedawno kupiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to mówią wiem ...ale nie powiem

Ktoś coś oglądał, ktoś coś widział a nikt konkretnie nie powiedział co z nią jest nie tak.

Czasem bywa tak, że sam sprzedający nie wie co za poszyciem siedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałem wcześniej nie chciałem tu nikomu robić anty-reklamy. Ale skoro chcecie wiedzieć, to proszę. Napaliłem się na nią jak szczerbaty na suchary, po obejrzeniu zdjęć i wstępnej rozmowie telefonicznej ze sprzedającym. Zobaczyłem że cepa z forum, to stwierdziłem że musi być ładna, bo kto by sobie strzelał w kolano. Ale na miejscu niestety już tak różowo nie było. Na zewnątrz połączenie tylnej ściany ze ścianami bocznymi, mocno silikonowane. Robota totalnie amatorska. Podłoga od spodu w okolicach rogów przednich i tylnych zamazana jakimś mazidłem, i na wierzchu pokryta czymś czarnym ala baranek. W środku nie była taka zła, ale jak zobaczyłem ten silikon na połączeniach, i tą podłogę od spodu to już nawet nie chciało mi się jej dokładnie w środku oglądać. Sprzedający umówił się ze mną po południu, rzekomo zaraz po przyjeździe z pracy, ale jak przyjechałem na miejsce to wszystkie okna pootwierane, i dokładnie wywietrzone. Odjechałem naprawdę zniesmaczony. Sądziłem że skoro forumowicz sprzedaje, to trafię na coś dobrego bez ściemy, ale się myliłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wszystkie informacje. Raczej rozwiewa to moje wątpliwości, szczególnie dlaczego przyczepa niby idealna, wystawiona kilka miesięcy się nie sprzedała. Też myślałem, że jeśli sprzedawca jest z forum to raczej można brać w ciemno.

 

Jak w temacie poproszę was o ocenę jeszcze jednej przyczepy. Trochę inny przedział cenowy i rocznik, ale w miarę podobna wielkość.

 

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-adria-optima-490-5-osobowa-lazienka-1100kg-CID5-IDj3VQz.html#6f10f549c5

 

Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam jak Thorn ją kupował. Ona mi się wtedy nie podobała, no ale kupił.

 

Potem szybko jednak postanowił się jej pozbyć i tak próbuje od zeszłego roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wszystkie informacje. Raczej rozwiewa to moje wątpliwości, szczególnie dlaczego przyczepa niby idealna, wystawiona kilka miesięcy się nie sprzedała. Też myślałem, że jeśli sprzedawca jest z forum to raczej można brać w ciemno.

 

Jak w temacie poproszę was o ocenę jeszcze jednej przyczepy. Trochę inny przedział cenowy i rocznik, ale w miarę podobna wielkość.

 

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-adria-optima-490-5-osobowa-lazienka-1100kg-CID5-IDj3VQz.html#6f10f549c5

 

Dzięki za pomoc.

Chyba się spóźniłeś kolego. Zajrzyj parę tematów niżej "Poszukuję pierwszej przyczepy" Kolega rumpel był szybszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.