Skocz do zawartości

Fendt Saphir 495 bez WC?


rumurek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, możecie mi podpowiedzieć czy wszystko z tym Fendtem ok? Trochę dziwi nie fakt że ten model nie ma WC, występowały wogóle takie, czy może coś tu było przerabiane? Link poniżej, z góry dziękuje za odpowiedxi

 

 

https://www.otomoto.pl/oferta/fendt-kamper-camper-ID6yMLgl.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było już o niej. Nie ma WC bo jest po Cyganach. Więc były i są takie. Dla Cyganów we Francji i dla nich Fendt ma specjalną cygańską ofertę niedostępną dla ludu z ulicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa nie widziałem, kurde jest wogóle tu cos godnego uwagi w jakimś fajnym stanie i w miarę świeże? 

 

Jest, ale kosztuje odpowiednio do stanu i wieku. 2012 rok to przy Fednt dużo powyżej 50k. Popatrz na Mobile.de na ceny.

no może być trochę droższy ale nie nowy, bo to już "drogo"

 

To już kwestia co znaczy drogo i co chcesz kupić. Nową można kupić już za te trochę drożej. Ale nie Fendta czy inne podobne marki. Ale Hobby, Adrię, Weinsberga itp kupisz nową poniżej 70k zł brutto. Sterckeman/Caravelair jeszcze taniej. Mówię o przyczepach w okolicach rozmiaru 480 cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

interesuje mnie cos większego okolo 550, toaleta to podstawa, łóżko małżeńskie i nowoczesny wyglad :) to moje skromne wymagania. Dochodzi jeszcze kwestia klimatyzacji ale to mogę "domontować" w każdej chwili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat cyganie takich wypasionych nie kupują ... natomiast wielu Niemców tak ... 

 

Już kilka razy się spotkaliśmy z tym na kempingach podczas wieczornych rozmów... nie chcą kibelka bo nie uznają wynoszenia tego i zamawiają przyczepy bez toalety ... 

 

Nie wyobrażam sobie żeby cyganie z francji wybierali nowego Fendta ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za podpowiedź, nie mam zbyt dużego doświadczenia dlatego cenne są dla mnie takie podpowiedzi. A moze namiary na jakiegos dobrego dealera? czy moze szuakc za granica jakiejś dobrej oferty?


dla mnie kibelek nie był by to wymóg konieczny i pewnie kupił bym tego Fendta, ale moja córka jest niepełnosprawna i problem z dojściem do publicznych toalet może okazać się zbyt uciążliwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za podpowiedź, nie mam zbyt dużego doświadczenia dlatego cenne są dla mnie takie podpowiedzi. A moze namiary na jakiegos dobrego dealera? czy moze szuakc za granica jakiejś dobrej oferty?

 

dla mnie kibelek nie był by to wymóg konieczny i pewnie kupił bym tego Fendta, ale moja córka jest niepełnosprawna i problem z dojściem do publicznych toalet może okazać się zbyt uciążliwy

To w takim razie podjedź obejrzeć jakąkolawiek z wc i zobacz czy wam się taki kibelek sprawdzi bo jest naprawdę ciasno w porównaniu do niormalnej kabiny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat cyganie takich wypasionych nie kupują ... natomiast wielu Niemców tak ... 

 

 

 

 

Wcale Cyganie nie kupują. Tylko, że to właśnie Cyganie są największą grupą docelową marek premium :D I dla nich Fendt i inni przygotowywują specjalnie swoją ofertę.

 

 

 

Już kilka razy się spotkaliśmy z tym na kempingach podczas wieczornych rozmów... nie chcą kibelka bo nie uznają wynoszenia tego i zamawiają przyczepy bez toalety ... 

 

Nie wyobrażam sobie żeby cyganie z francji wybierali nowego Fendta ... 

 

Jasne. To wejdź na stronę Fendta i spróbuj znaleźć cepę bez kibla. Natomiast we Francji jest specjalna osobna strona z taką ofertą, z dodatkowym wyjściem ewakuacyjnym itp. Oni podobno dostają dotacje na przyczepy, i np duże okno jest wymogiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.