Skocz do zawartości

Moje pierwsze zakupy


szkl

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam nie mam żadnych regulowanych użytkuje zwykły plastikowy z odczepianymi nogami albo taki http://allegro.pl/stolik-stol-ogrodowy-plastikowy-elise-137cm-mocny-i6087315848.htmlalbo okrągły i spokojnie daję radę, składa się na płasko i nie waży za wiele a na 4 osoby wystarcza spokojnie.

Edytowane przez Voku (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

................ mi: deska wystarczy,...........

 

wiesz jak to w życiu , jeden deską się zadowoli , drugi chciałby kawałek cycka mieć  :] , po to przyroda zróżnicowanie pewne nam serwuje i producenci starają się nadążyć 

Ja tam nie mam żadnych regulowanych użytkuje zwykły plastikowy z odczepianymi nogami albo taki http://allegro.pl/stolik-stol-ogrodowy-plastikowy-elise-137cm-mocny-i6087315848.htmlalbo okrągły i spokojnie daję radę, składa się na płasko i nie waży za wiele a na 4 osoby wystarcza spokojnie.

 

ja nie cierpię tego plastikowego g00wna , chybotliwe strasznie i zużycie widać po tygodniu używania 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam krzesełka z Decathlona. 170 pln za sztukę, co jakiś czas są w promocji i można je wyrwać za 100. Tak wiem, że maxymalne ich obciążenia to 110 kg, ale moje trochę ponad to znoszą dzielnie i po całym sezonie poza drobnymi przybrudzeniami nie widać na nich śladu zużycia. Same krzesełka są lekkie, stabilne i dzięki siatce na siedzeniu i oparciu przewiewne. Ma to swoje wady i zalety, bo latem człowiek się tak mocno nie poci ale w chłodniejsze wieczory trzeba sobie coś pod tyłek podłożyć, bo ciągnie chłodem. 

https://www.decathlon.pl/fotel-id_8387482.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam krzesełka z Decathlona. 170 pln za sztukę, co jakiś czas są w promocji i można je wyrwać za 100. Tak wiem, że maxymalne ich obciążenia to 110 kg, ale moje trochę ponad to znoszą dzielnie i po całym sezonie poza drobnymi przybrudzeniami nie widać na nich śladu zużycia. Same krzesełka są lekkie, stabilne i dzięki siatce na siedzeniu i oparciu przewiewne. Ma to swoje wady i zalety, bo latem człowiek się tak mocno nie poci ale w chłodniejsze wieczory trzeba sobie coś pod tyłek podłożyć, bo ciągnie chłodem.

https://www.decathlon.pl/fotel-id_8387482.html

Ref. Masz rację są fajne lekkie itp. Ale już nie będą w Decathlonie za 100 zł z tego powodu, że tamta akcja wyprzedażowa była jednorazowa. Wyprzedawali szafki kuchenne, zwykle oraz wspomniane krzesła bo pozbywali się starego asortymentu by wprowadzić nowe wzornictwo. Wejdź. Na ich stronę i zwróć uwagę jak wyglądają nowe szafki kuchenne czy krzesła za 169 zł szafka na inny blat a ogólnie całość jest zachowana w innej niż stara partia kolorystyce. Tzn też zielony ale inny :-)

 

Wysłane z mojego x600 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, kolor zmienili ale szafki z tego co pamiętam to kilka razy były w promocji i to w odstępach kilku miesięcy jak nie roku. Czy to była wyprzedaż czy promocja to nie wiem. Co do krzeseł to nie pamiętam czy były częściej w promocji czy tylko raz. Może być tak jak piszesz ale i tak się opłaca, bo za 170 plnów mamy full wypas krzesła.

Edytowane przez reflexes (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, kolor zmienili ale szafki z tego co pamiętam to kilka razy były w promocji i to w odstępach kilku miesięcy jak nie roku. Czy to była wyprzedaż czy promocja to nie wiem. Co do krzeseł to nie pamiętam czy były częściej w promocji czy tylko raz. Może być tak jak piszesz ale i tak się opłaca, bo za 170 plnów mamy full wypas krzesła.

Ja tam też jestem zadowolony. udało się nabyć komplet mebli tzn 4 krzesła szafka kuchenna plus druga mniejsza szafka oraz stolik aluminiowy na 4-6 osób za 830 zł poza przecena to nie chce nawet liczyć ile by to wyniosło. Zresztą są i tacy którzy na same krzesła wydają więcej. Grunt, że jestem zadowolony. :-)

 

Wysłane z mojego x600 przy użyciu Tapatalka

 

Edytowane przez Wodnik Szuwarek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witajcie, aby nie tworzyc nowych tematow mam zapytanie dotyczace montowania safe door, a dokladnie w ktorych miejscach macie montowane te zabezpieczenie? Czy jest to na wysokosci zamka czy np tak aby obejmowalo gorna i dolna czesc drzwi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Moim zdaniem, sens jest wtedy, gdy "zabezpieczenie" obejmuje zarówno jedną, jak i drugą część drzwi, choć wiem, że czasem taki montaż może być niemożliwy z uwagi na szczegóły konstrukcyjne futryny i tego, co wokół niej.

IMHO

 

post-8228-0-66044700-1496424552_thumb.jpg

 

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez względu na uszczelki będące (lub nie) w wyposażeniu oraz na wybrane mocowanie (boczne, przelotowe, przelotowo-boczne), pamiętaj o dostatecznej ilości uszczelniacza butylowego pod i wokół każdej śruby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

........... montowania safe door, a dokladnie w ktorych miejscach macie montowane te zabezpieczenie? ..................

 

po co , skoro zawiasy z drugiej strony można wyłamać trochę większym wkrętakiem 

 

montując takie coś pokazujesz, że masz w środku coś ciekawego, może wartego wejścia do środka  :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem to napisac. Dla mnie montowanie takich zabezpieczeń to lipa.

Nie wejdę drzwiami to ręką wyłamę Ci okno i to pewnie ciszej niz miałbym łamać sam zamek bez zabezpieczenia.

 

Masz zabezpieczenie, masz cos wartościowego na bank bo dla jaj go nie masz. Warto zobaczyć.

 

Oczywiście mam nadzieję, że rozumiesz moją i chris_66 aluzję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.