Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

bigtomi

Będę obserwował jaki jest sygnał w złej pogodzie w deszczu i pochmurno śnieg mi nie przeszkodzi bo sezon kończę we wrześniu ale pod domem będę obserwował jak napada śniegu na antenę jak pisałem wszystkie programy w hd odbieram bez zakłóceń nawet przy jakości 16 sprawdzę jak się sprawuje taka antena i napewno napiszę antena jest na zewnątrz na dachu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jacek00

To ja z anteny 65 normalnej miałem jakość na poziomie 70 paru procent. Coś słabo z tej panelówki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kristofer

[...]  najważniejsze to TV - kompletnie nie wiem jaki, a wiem że miejsce jego umieszczenia w przyczepie jest nad lodówką, tyle że szafka ma wymiar: głębokość 51 cm, szerokość 55 cm a wysokosć 27 cm. Jaki TV tam wejdzie, no i pewnie musiałby być na jakimś wielo ustawialnym wysuwanym uchwycie  :hmm:

Pytanie nadaje się do innego tematu:

http://forum.karawaning.pl/topic/15980-telewizor/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
borek6

Dzięki za przeniesienie do odpowiedniego wątku  :yes:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
snoozer

Jaką polecacie antenę automatyczną do przyczepy na dach? Macie jakieś sprawdzone rozwiązania?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jacek00
3 godziny temu, snoozer napisał:

Jaką polecacie antenę automatyczną do przyczepy na dach? Macie jakieś sprawdzone rozwiązania?

Pytanie jakim budżetem dysponujesz. Automat możesz kupić od niecałych 3000 do nawet 10000 zł :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
snoozer

jak najlepszą za jak najmniej :-) Musi dać się na niej mecze mundialu oglądać. Najlepiej nc+.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jacek00
jak najlepszą za jak najmniej :-) Musi dać się na niej mecze mundialu oglądać. Najlepiej nc+.
Tanie dość masz od Giocamper. Na CamperTeam trochę osób je ma i bardzo sobie chwalą

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi