Skocz do zawartości

Przeciek przy szybie Adria - rozterki kupca


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 36
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

czyli tzw. polecany sprzedawca. Cena z wysokiej półki, ryzyko trochę też. To zaciekło okno stałe na bocznej ścianie ? Jeżeli tak to mnie to nie dziwi - przy oknach otwieralnych dodatkową barierę dla wody stanowi listwa mocująca okno, a tutaj tylko uszczelka z uszczelniaczem... 25 letnim.

 

musisz zobaczyć chyba tą przyczepę jeszcze raz i podjąć ryzyko i jeszcze tam trochę podłubać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zaciekło okno stałe na bocznej ścianie ? Jeżeli tak to mnie to nie dziwi - przy oknach otwieralnych dodatkową barierę dla wody stanowi listwa mocująca okno, a tutaj tylko uszczelka z uszczelniaczem... 25 letnim.

 

Tak - nieotwierane, to samo mówił mi sprzedawca, dlatego uszczelnił przy okazji drugie nieotwierane okno, na przeciwległym boku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To drugie też przeciekało? Czy uszczelnił profilaktycznie?

 

Profilaktycznie.

 

 

A więc dziękuję wszystkim za porady :) , uwzględniłem je dziś przy kolejnych oględzinach adrii . 

Odpuściłem sobie tą przyczepę - choć uszczelnione okno nie wzbudzało podejrzeń to skrupulatne oględziny ujawniły najprawdopodobniej  świeży, praktycznie niewidoczny przeciek w przednim, prawym narożniku. Wzrokowo nie wyłapałem, ale "macanko" ujawniło wypuklenia sklejki oraz delikatną wilgoć pod palcami :] , nie powodującą jeszcze dużych zacieków. Nie powiem, być może z racji różnicy temperatur skropliła się wilgoć z powietrza - ale nie sądzę, gdyż tylko w tym jednym miejscu wyczułem delikatnie wilgotną, zimną sklejkę. Ponieważ to już drugie "ale" tej fajnej przyczepy, powiedziałem koniec.

 

Będę jednak stale obserwował nowości u tego sprzedawcy, gdyż to na prawdę w porządku Gość i jak będzie okazja to znowu tam się zjawię, bo poszukiwania pierwszej cepki dalej trwają :).

 

Ponownie narzuca się refleksja, czy w budżecie ok 12tyś złotych da się kupić przyczepę bez przecieku ? Jej zaawansowany wiek i przechowywanie pod chmurką nie wróży optymizmem co do szczelności.

Może lepiej założyć ciemne okulary przy oględzinach ?  :laugh:

 

edit: coś mi poobracało  fotosy o 90st

post-20742-0-61796200-1490467704_thumb.jpg

post-20742-0-86097400-1490467705_thumb.jpg

Edytowane przez rumpel (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.