Skocz do zawartości

Trochę szalony pomysł...?


kielczanin

Rekomendowane odpowiedzi

Super-dzięki. Tak jak wspomniałem-trójka kolegów z forum już pomaga lub zadeklarowała pomoc. Dyplomy,pamiątkowe medale i gadżety wkrótce będą gotowe.Jest też zadeklarowana chęć pomocy przy zmontowaniu filmiku ,który planujemy nakręcić w czasie zawodów.

Pozostała jedynie kwestia:

1.pucharów za pierwsze miejsca-w grze pojedynczej i w parach- w sumie 9 szt.-( z tego 3 szt. chce sponsorować nasz kolega z forum)

2. zakup wody, herbaty, kawy -do zrobienia w trakcie zawodów

3. zakup ewentualnej kiełbaski,tacek jednorazowych i sztućców na ognisko po zawodach

Od wczoraj staram się tym tematem zainteresować lokalnych biznesmenów ( mailowo lub telefonicznie)- na razie bez odzewu, ale nie poddaje się .

Od poniedziałku będę pisał lub dzwonił do następnych  :) . Jeśli nic nie wskóram to albo zrezygnujemy z pozostałych pucharów albo pomyślimy o tym numerze konta.

Jeszcze raz serdecznie dziękuję za dotychczasowe wsparcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Turniej zbliża się szybkimi krokami ale m.in.dzięki Waszej pomocy większość spraw organizacyjnych jest już załatwionych:

1. są już przygotowane medale,dyplomy,puchary, gadżety dla zawodników i opiekunów

2.przygotowałem i wydrukowałem już tabele do poszczególnych gier oraz harmonogram rozgrywek

3.kupiłem już wodę, herbatę, ketchupy ,tacki,sztućce,kubki na ognisko

4.zgromadziłem sprzęt potrzebny do sędziowania i specjalne taśmy do wyklejania boisk

Pozostałe prace wykonamy w weekend majowy a ostatnie zakupy 5.05.

Niestety nie dam rady przyjechać na zlot i podziękować Wam osobiście ale zrobi to za mnie na zlocie jeden z kolegów.

Jeszcze raz serdecznie dziękuję.

Pozdrawiam i życzę udanej zabawy w weekend majowy.

Kielczanin

post-10050-0-71822500-1493222964_thumb.jpg

post-10050-0-43942900-1493223126_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Oficjalny komunikat z zawodów:

I Świętokrzyski Mini Maraton Bocci już za nami. Do Piekoszowa k.Kielc przyjechało 17 najlepszych zawodników(w kat.BC1,BC2,BC4,BC5) z całej Polski oraz 18 trenerów / opiekunów. Zawody-choć zorganizowane spontanicznie-dostarczyły wszystkim sportowych emocji, nowych doświadczeń i niezapomnianych wrażeń. Zarówno gry indywidualne jak i w parach rozgrywane w kat." Open" dały zawodnikom możliwość skonfrontowania swoich umiejętności z rywalami z innych kategorii-z którymi nie mają okazji rywalizować na zawodach rankingowych.W sumie rozegrano 45 pojedynków na 4 boiskach.Wyniki zawodów.
Gry indywidualne-miejsca:

I Mateusz Urbański (Pamara Lublin)
II Andrzej Janowski (Start Kielce)
III Stasiak Rafał (Prometeus Konopiska)
IV Konrad Lipowski (Konar Warszawa)

Gry w parach-miejsca:

I A.Wójcik / M.Boruń (Sprawniejsi Włoszczowa)
II A.Janowski / J.Kowalczyk (Start Kielce)
III M.Wesołek / M.Urbański (Start Poznań/Pamara Lublin)
IV P.Szuba / K.Lipowski ( Konar Warszawa)

Wszystkie mecze stały na bardzo wysokim poziomie co napawa optymizmem przed zbliżającym się sezonem rozgrywek krajowych i międzynarodowych.


Do urzeczywistnienia naszych marzeń i możliwości zorganizowania tego turnieju przyczyniło się wiele osób. Dziękujemy szczególnie:

Koleżankom i Kolegom z Forum Karawaning.pl 

Podziękowania m.in. dla: Kuby,Krzysztofa,Marka,Maćka,Witka,Edzia.

 Było naprawdę fajnie.Wszyscy wrócili zadowoleni do domów i już dopytują czy w przyszłym roku powtórzymy zawody.

Kilka fotek z zawodów:

 


Przepraszam,ale nie mam pojęcia dlaczego część zdjęć została odwrócona.  :hmm:

post-10050-0-59166500-1494352671_thumb.jpg

post-10050-0-58194600-1494352767_thumb.jpg

post-10050-0-29939800-1494352862_thumb.jpg

post-10050-0-67760900-1494352941_thumb.jpg

post-10050-0-32594100-1494353020_thumb.jpg

post-10050-0-92288200-1494353077_thumb.jpg

post-10050-0-10619300-1494353148_thumb.jpg

post-10050-0-43874800-1494353274_thumb.jpg

post-10050-0-36276700-1494353384_thumb.jpg

post-10050-0-23682100-1494353465_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Witam w Nowym  Roku.

Przepraszam, że tak długo to trwało ale w końcu udało się-mam gotowy film z I Świętokrzyskiego Mini Maratonu Bocci. Co prawda pierwsza wersja była gotowa dużo wcześniej ale uznałem, że jest zbyt długa i mogła by zanudzić  ;) oglądających. Stąd kolejne przeróbki, zmiana podkładu muzycznego itp. Życzę miłego oglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Drodzy Sympatycy Karawaningu.

Po długiej przerwie wracam na forum by podzielić się z Wami tym co działo się przez ostatnie lata. Moja nieobecność na forum nie wynikała z zaniku pasji karawaningowej, tylko z powodu zaangażowania się w ciekawe projekty wspierające aktywność osób z niepełnosprawnościami. Więcej o tym na stronach:

www.boccia-szkolenia-janowski.pl

www.fundacja-beactive.pl

W tzw. między czasie zorganizowałem kolejne trzy edycje Świętokrzyskiego Maratonu Bocci- imprezy sportowej dla osób, które ze względu na swoją dużą niepełnosprawność nie mogą rywalizować w żadnej innej dyscyplinie. W ostatniej edycji przed pandemią uczestniczyło już łącznie około 200 osób(zawodnicy z opiekunami). 

Dzięki Waszemu Wsparciu ruszyliśmy z pierwszą edycją tego turnieju. W kolejnych udawało nam się uzyskiwać wsparcie od lokalnych firm oraz instytucji.

Niestety po pandemii większość darczyńców ze względu na własne problemy finansowe nie może nam pomóc lub wspiera nas bardzo ograniczonym zakresie. Napisaliśmy też projekt do Urzędu Marszałkowskiego ale przyznane środki nie wystarczają na realizację tego wydarzenia.

Jeśli więc macie możliwość wesprzeć nas w jakikolwiek sposób to będziemy bardzo wdzięczni. Każda- nawet najdrobniejsza pomoc przybliży nas do sukcesu jakim będzie organizacja V edycji tego turnieju. Potrzebujemy:                                                                                                                                                                                                                                                                         - ok. 2000 zł na uzupełnienie wkładu finansowego do projektu                                                                                                                                                                                                                       - ok. 100szt. upominków lub gadżetów dla zawodników                                                                                                                                                                                                                                 - ok. 20 szt.   upominków lub gadżetów dla wolontariuszy, którzy przez 4 dni zawodów będą bezpłatnie pomagali przy organizacji 

Wpłaty można dokonywać na konto Fundacji BeActive: 25 1140 2004 0000 3602 8028 0828 . W tytule wpłaty proszę wpisać: darowizna na cele statutowe- V Świętokrzyski Maraton Bocci. Adres do wysyłki upominków podam na priv.

Z góry dziękuję za każdą pomoc.

kielczanin- Andrzej J.

Linki do poprzednich turniejów: 

https://www.youtube.com/watch?v=TK7dtzg8GGg&t=77s

https://www.youtube.com/watch?v=a9uk6mPOZhE

https://www.youtube.com/watch?v=dRNxygRXVrY

 

2022-V-SMB.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.