Skocz do zawartości

Witaj Szkoło - Młyn Bombelka - 15-17.09.2017


Rekomendowane odpowiedzi

Moi Drodzy......

 

Niestety, jako że do imprezy pozostały 3 tygodnie i musiałem podjąć decyzje w stosunku do właścicieli terenu nie chcąc w ostatniej chwili wystawiać ich do wiatru REZYGNUJEMY Z ORGANIZACJI IMPREZY.

Mając na uwadze szacunkową listę opiewającą na 14 załóg, biorąc pod uwagę prawdopodobieństwo braku 100% frekwencji co jest naturalne stanąłem przed dylematem rezerwacji dużego pola dla 10... 11 załóg.

Trochę bez sensu z uwagi na fakt, że miejsce jest wykorzystywane do różnych eventów i nasza blokada terenu wydała mi się nieco na wyrost.

 

Cóż.... życie.

Do zobaczenia na innych spotkaniach... i po prostu w drodze. ;)

 

 

 

 

 

Witaj Szkoło !

 

Profesor Dread Dreadowsky oraz doctor docent Dreadowa - znamienici wybitni-oto-to-to-to-tuż specjaliści specjalności specjalnych wielu, w większości niepotrzebnych, mają zaszczyt zaprosić chętnych do nabycia wiedzy tajemnej na spotkanie naukowo-przyrodniczo-przedziwne.

 

Owo sympozjum-kuriozum odbędzie się w dniach od 15 do 17 września Anno Domini Bieżącego na przeuroczym trawniku Młynu Bombelka w Żędowicach.

 

 

 

 

Play Lista:

 

0. Dreadowscy     :]  

1. Bilu ;)

2. kasiak      
3. BERU
4. Regan 
5. ink_s      
6. Misio
7. koncewka  
8. wally1978
9. Bartosz_b
10. Jola i Andrzej
11. Vincent
12. ZNAJOMI Bartosza  :]
13. bartekprz
14. Arturo2
Edytowane przez Dreadowscy (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 48
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

 

0. Dreadowscy    :]

1. martini44 2+2

2.

3........

 

 

poproszę wpis do grupy nurkowo-bojowej a dzieci moje do sportowej..... aaaa i pieska.... będzie zwiedzać......

Edytowane przez martini44 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Struś.... niby odległy....... a jednak mój kalendarz już zaczyna wyglądać jak brudnopis szalonego naukowca... więc... mieć plan to podstawa :]

 

Już dwa razy sadziłem się na spotkanie Twej Osobowości i dwa razy się nie udało.... :D

Ale spoko.... co się uwiesi to nie uciecze.... czy nie utonie... czy jakoś tak.... :P


Szkoda, że to w tym samym terminie co jesienny Zlot (pierwszy weekend września).

 

 

WOW.... gdzież to namalowane?  przeoczyłem? :swieca:

o ja pierdziuuuuu.... :look:

 

czy termin wynika z tradycji?.... co mogę nie wiedzieć.... kajam się :blagac:

 

eeeeeee no..... to przepchnąć się z dwa tygodnie później....?! :look: :look: :look:

Edytowane przez Dreadowscy (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok.

 

Ogólnopolski Zlot Jesienny sprawa święta więc przesuwamy termin na 15-17 września !

 

Czekam na potwierdzenie.

 

Podpowiedzcie mi jeszcze, plizzzz, co ma zrobić by pozwolono mi edytować pierwszy wpis w celu aktualizacji.... informacji... listy... ustaleń...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok.

 

Ogólnopolski Zlot Jesienny sprawa święta więc przesuwamy termin na 15-17 września !

 

Czekam na potwierdzenie.

 

Podpowiedzcie mi jeszcze, plizzzz, co ma zrobić by pozwolono mi edytować pierwszy wpis w celu aktualizacji.... informacji... listy... ustaleń...

 

Poproś admina o zmianę daty .

Nam nowy termin odpowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to co masz zrobic aby edytować :hmm:. Wysłałeś podanie i odpowiednie załączniki z prośbą :P.

 

Dla mnie co do terminu to jak i poprzednio. W kalendarz idzie a zobaczymy blizej czy się uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.