Skocz do zawartości

Poszukuję pierwszej przyczepy.


Jaskool

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jak w temacie, szukam przyczepy 4 osobowej, ok 5 metrów  powierzchni użytkowej, z przedsionkiem pełnym, sprawnej, suchej. Budżet nie bogaty:-) ok 10 tys.

Ktoś, coś z Forumowiczów? A może polecicie dobrych sprzedawców? Jestem ze świętokrzyskiego.

Z góry dzięki i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co trudny temat, przyczep dużo nie wiem czy chcesz płacić viatolla, bo nie wiem ile ten Mercedes ma DMC?

Jak dla mnie skoro jesteś niewtajemniczony w karawaning  to najlepiej wykonać przejażdżkę do komisów z zamiarem

pooglądania różnych przyczep, Z tego co mogę podpowiedzieć to uważaj na Angielki, są ładne i wilgotne  ;)  

Knaus, Hobby, Dethleffs coś  z tych marek ale jest jeszcze kilka innych również fajnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co trudny temat, przyczep dużo nie wiem czy chcesz płacić viatolla, bo nie wiem ile ten Mercedes ma DMC?

Jak dla mnie skoro jesteś niewtajemniczony w karawaning  to najlepiej wykonać przejażdżkę do komisów z zamiarem

pooglądania różnych przyczep, Z tego co mogę podpowiedzieć to uważaj na Angielki, są ładne i wilgotne  ;)

Knaus, Hobby, Dethleffs coś  z tych marek ale jest jeszcze kilka innych również fajnych.

Zapomniałeś dodać , że fajne są ADRIE :) w tym budżecie będzie bardziej osiągalna niż ww wymienione marki :P . Popatrz kolego też na FB giełdzie , tam widziałem kilka ogłoszeń.. ale najpierw przymierz się do kilku przyczep w najbliższym regionie i wtedy oceń czego dokładnie potrzebujesz..np. czy francuza czy piętrusa??!! etc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za odzew.

Auto ma DMC 2000 kg. VT nie ma problemu, prawo jazdy jest.

Będę musiał pojeździć po komisach i porównać,  tyle że z komisami różnie bywa :oslabiony: ale wierzę, ze można kupić cos dobrego czasem.

Czy możecie ocenić takie dwie sztuki? Wasze oczy dostrzegą na pewno coś czego ja nie zauważę, czy warte w ogole zainteresowania?

https://www.olx.pl/oferta/kempingowa-CID5-IDj5zAb.html#227660ae94

 

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-super-stan-5-osob-wc-prysznic-CID5-IDkWMkv.html#73ba447852

Na FB co to za giełda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt. Jasne wnętrze jest ładniejsze i robi robotę. Ale czego ja nie widzę co Wy widzicie np w tej Hobby, co by ją od razu dyskwalifikowało? Jakieś wady, uszkodzenia czy tylko ładniejsze wnętrze?. Ta forumowa podoba mi się, tylko za mała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

No właśnie dlatego tu jestem :]

Uprzedzałem w powitalni, że zadam mnóstwo pytań. 

W tej hobby, kibelek jak się dopatrzyłem teraz po Twoim wpisie przenośny chyba? 

Które miejsca wskazują na zgniliznę, którą widać ze zdjęć?
Jakbyście mieli jakiś link z przyczepą wartą zainteresowania, to poproszę :blagac:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.