Skocz do zawartości

Zielonogórski Festiwal Pojazdów Turystycznych


Rekomendowane odpowiedzi

Jacek wiem że będzie fajna impreza i doprowadżisz to spotkanie do finału. Wiemy z Jadwigą że zrobisz wszystko na wysokim poziomie, znamy Was i wiemy że będzie super . Pozdrawiamy Jadwiga i Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jechać... nie jechać...

argumenty za: mam czas, w Ochli nie byłem poza przejazdem szosą wiele razy, w ZG dawno nie byłem a lubię, no i impreza i ludzie - zapowiada się miło

argumenty przeciw: 28.05.2017 VI runda Stal Gorzów - Falubaz ZG w Gorzowie. Moja rejestracja zaczyna się na FG. Trochę strach tym bardziej, że wygramy.... :miga:  :]  żart.

 

Wstępnie deklaruję udział

Będę obserwował by dokonać zapisu

Pozdrawiam

Edytowane przez wkargul (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę dużo czasu i dużo km...ale tak na 70%

 

LISTA CHĘTNYCH :

 

1. Belmondo

2. BartoszK

3. Misio (na 70%)

4. ...


Chociaż nie wiem czy z rejestracją KR mogę ?? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja jak na razie mam ten weekend wolny - ale to zbyt odległy termin aby miec 100% pewnosci...

 

W sumie to przydałoby sie napić Lubuskiego z Miodnicy z kija.... bo juz prawie 2 lata przelecialo od ostatniego naszego spotkania...

 

LISTA CHĘTNYCH :

 

1. Belmondo

2. BartoszK

3.

Trochę dużo czasu i dużo km...ale tak na 70%

 

LISTA CHĘTNYCH :

 

1. Belmondo

2. BartoszK

3. Misio (na 70%)

4. Renata i Kazimierz

5.

Chociaż nie wiem czy z rejestracją KR mogę ?? ;)

Jacek wiem że będzie fajna impreza i doprowadżisz to spotkanie do finału. Wiemy z Jadwigą że zrobisz wszystko na wysokim poziomie, znamy Was i wiemy że będzie super . Pozdrawiamy Jadwiga i Jacek

Witam przyjaciół ze wschodu,oczywiście dla Was miejsca zarezerwowane,pozdrawiamy.

Jechać... nie jechać...

argumenty za: mam czas, w Ochli nie byłem poza przejazdem szosą wiele razy, w ZG dawno nie byłem a lubię, no i impreza i ludzie - zapowiada się miło

argumenty przeciw: 28.05.2017 VI runda Stal Gorzów - Falubaz ZG w Gorzowie. Moja rejestracja zaczyna się na FG. Trochę strach tym bardziej, że wygramy.... :miga:  :]  żart.

 

Wstępnie deklaruję udział

Będę obserwował by dokonać zapisu

Pozdrawiam

Organizatorzy pochodzą z Gorzowa,

osobiście przypilnujemy tych rejestracji ,pozdrawiamy i zapraszamy

Edytowane przez TopGun (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Co się dzieje. Wygląda na to ,ze w Waszych rejonach nikt na zloty nie jeździ ?

Zobaczcie co się dzieje u nas na Śląsku-zwykły spot wiosenny- ok.90 załóg   :hmm: :hmm: :hmm:

Dolny Śląsk radzi sobie dość dobrze. Niech Ci to Drogi Belmiku nie spędza snu z oczu. :)

Ja też poznałem Top Gun'a osobiście i wiem , że doskonale poradzi sobie z organizacją imprezy.

Środek tygodnia poprzedzający imprezowy weekend mam zarezerwowany na inny wyjazd i nie mogę się określić czy będziemy mieć możliwość wyjazdu do TOPika. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy zacząłem czytać wątek lekko się przestraszylem (BartoszK) ale dalej widze ze emocje opadły. Obiecuję TopGun, że postaram się zarezerwować weekend zlotu. Może jeszcze zachece innych prykow ze szczecińskiego. W konncu to nie tak daleko. Trzymam kciuki za organizatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Trochę dużo czasu i dużo km...ale tak na 70%

 

LISTA CHĘTNYCH :

 

1. Belmondo

2. BartoszK

3. Misio (na 70%)

4. Ilona Robert

5. Renata  Kazimierz

Chociaż nie wiem czy z rejestracją KR mogę ?? ;)

 

 

 Witam serdecznie !

Mam przyjemność zaprosić na wydarzenie jakiego jeszcze w Zielonej Górze i całym regionie nie było .

W dniach 26-28.05.2017 na terenie Kempingu przy Kąpielisku w Ochli koło Zielonej Góry odbędą się :

IV OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL PODRÓŻNICZY ZIELONE GLOBY

oraz

I ZIELONOGÓRSKI FESTIWAL POJAZDÓW TURYSTYCZNYCH .

Oznacza to ,że Winny Gród ponownie nawiedzą szaleni podróżnicy z całej Polski . a tym razem towarzyszyć im będą wielbiciele karawaningu.

 

Wstępny program:

Piątek 26.05

- godz. 18.00 przejazd podróżników i pojazdów turystycznych pod Palmiarnię w Zielonej Górze . Powitanie uczestników i przejazd kolumną do Ochli .

- wieczór- wspólna integracja przy ognisku i muzyce

 

Sobota 27.05

- godz.12.00 oficjalne otwarcie imprezy i rozpoczęcie Festiwalu

- 12.30-21.00 prelekcje podróżników i gości honorowych

- pokazy militariów

- poczęstunek prawdziwą wojskową grochówką

- animacje i zabawy dla dzieci

- wystawy stoisk związanych z tematyką podróżniczą

- zabawy sportowe

-21.30 - zabawa przy grillu 

 

Niedziela 28.05

Zwiedzanie najbliższej okolicy :

- Skansen w Ochli  - 1,5 km od kempingu 

- Ogród Botaniczny - 2 km od kempingu

- Park Linowy - "Dzika Ochla " - bezpośrednio przy kempingu

- stawy rybne - " Dzika Ochla"  i Skansen

- w okolicy dużo tras rowerowych i nordic walking 

 

Kemping położony w pięknej , leśnej okolicy , do centrum Zielonej Góry ok 5 km .

 

Wjazd na teren imprezy kosztuje 150 zł od kampera lub zestawu auto plus przyczepa , bez względu na ilość osób.

W cenie media - prąd i woda , sanitariaty , prysznice 

oraz poczęstunek ( grochówka ) , udział w atrakcjach odbywających się podczas całej imprezy .

 

www.facebook.com/zielonegloby/

www.facebook.com/dzikaochla.pl/

www.zgora.pl 

 

Kontakt do organizatora :

Jacek Gajdziński TOP GUN - tel .602 64 41 48

jacek@dekorpol.pl

 

LISTA CHĘTNYCH :

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.