Skocz do zawartości

Zielonogórski Festiwal Pojazdów Turystycznych


Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...
  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam wszystkich bardzo serdecznie !

Pierwszy weekend maja już za nami , pora pomyśleć o ostatnim .

Ponawiamy zaproszenie do Zielonej Góry .

Do grona uczestników dopisujemy dzisiaj kolejne dwie załogi

Ewę i Marka

Marysię i Romana

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy dużo pytań odnośnie naszych lokalnych winnic i degustacji zielonogorskiego wina.

Możemy zorganizować wycieczkę po okolicy Zielonej Góry z wizytą w Winnicy Julia połączonej z degustacją wina .

Koszt wizyty w winnicy to 25 zł od osoby plus transport ( koszt zależy od ilości chętnych).

W cenie

oprowadzenie po winnicy i po parku miniatur

degustacja dwóch gatunków wina

ser , bagietka, woda

Możliwość zakupu lokalnego wina oraz sadzonek winorośli.

W drodze powrotej - zielonogorska Palmiarnia.

 

Co Wy na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz ciekawszy program się robi i chyba zrezygnuję z wyjazdu do Sierakowa na triathlon który będzie w tym samym czasie. Czy jest możliwość przyjechania na kemping już w czwartek wieczór, żeby piątek wykorzystać na zwiedzenie sobie Zielonej Góry? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....................wizytą w Winnicy Julia połączonej z degustacją wina .

Koszt wizyty w winnicy to 25 zł od osoby 

W cenie

oprowadzenie po winnicy i po parku miniatur

degustacja dwóch gatunków wina

ser , bagietka, woda

 

 

cena za wizytę to oczywiście jakiś dowcip :]  - na kilkadziesiąt winnic francuskich i niemieckich nigdzie nie chcieli złamanego centa z zwiedzanie i degustację 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena za wizytę to oczywiście jakiś  dowcip :]  - na kilkadziesiąt winnic francuskich i niemieckich nigdzie nie chcieli złamanego centa z zwiedzanie i degustację 

Nie ma to jak pić za darmoche,  niestety u nas trzeba zapłacić aby nie wchodziły wąsate Janusz napruć się za darmo.  :hehe:  :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może Ty pojedziesz do Francji czy Niemiec a my tylko do Zielonej Góry ;)

Oczywiście, poczekam na normalne zwyczaje.

 

Wysłane z telefonu

 

 

Nie ma to jak pić za darmoche, niestety u nas trzeba zapłacić aby nie wchodziły wąsate Janusz napruć się za darmo. :hehe::lol:

Nie spotkałem się z możliwością naprucia winem na degustacjach w winnicach, ale widocznie polskie zwyczaje są trochę inne.

 

Wysłane z telefonu

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że polskie zwyczaje są nieco inne i pewno się nieco różnią od tych wielkoświatowych .

Jest też stare polskie powiedzonko.

Klient z dala się nie wp.............

Piszę i objaśniam.

Nie byłem , nie widziałem, nie mam ochoty jechać. To przynajmniej nie krytykuję, nie szukam negatywów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Piszę i objaśniam.

Nie byłem , nie widziałem, nie mam ochoty jechać. To przynajmniej nie krytykuję, nie szukam negatywów.

Byłem w dwóch polskich winnicach, za darmo. Dlatego dziwię się oplatom za naparstek wina. A jechać faktycznie nie mam czasu ani ochoty.

 

 

Wysłane z telefonu

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spotkałem się z możliwością naprucia winem na degustacjach w winnicach, ale widocznie polskie zwyczaje są trochę inne.

 

Ja tam nie wiem Ty jesteś człowiek światowy a ja w  :pupa:  byłem i guzik widziałem, ale wież Ci na słowo że tak włośnie jest

że szanujące się winnice takie degustacje mają bez opłat i nikt  stamtąd na czworakach nie wychodzi :puk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

szanujące się winnice takie degustacje mają bez opłat i nikt stamtąd na czworakach nie wychodzi :puk:

 

Sensem degustacji jest spróbowania 4, może 5 win, potem nie robi to żadnej różnicy co i ile próbujesz bo różnicy nie zauważysz. W takim przypadku lepiej tanie wino z GSu walnąć - taniej a efekt taki sam.

 

 

Wysłane z telefonu

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Piszę i objaśniam.

Nie byłem , nie widziałem, nie mam ochoty jechać. To przynajmniej nie krytykuję, nie szukam negatywów.

i

...

A jechać faktycznie nie mam czasu ani ochoty.

 

To dla mnie właśnie cała kwintesencja całej tej dyskusji...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.