Skocz do zawartości
AA73

Kemping Szekla?

Rekomendowane odpowiedzi

Prusiak

Kąpielisko jest identyczne na jednym i drugim, takie samo "zejście". Brak placu zabaw potwierdzam- Na Szelki brak, ale czy na Echo jest ?. Droga po zach. stronie Niegocina faktycznie bardziej ruchliwa, ale w okolicach "Echo" też nie czuł bym się całkiem bezpieczny. Ale cena... Dla Echo w moim przypadku około 100zł, dla szekli 45zł. Ja wybieram Szeklę !

Przeciez na Echo jest plac zabaw, boisko, jakies male bramki. Droga nowka a wzdloz niej nowy chodnik po ktorym mozna spokojnie rowerami z dziećmi jechac.

O wodzie nie wspomnę bo akurat na echo ciezko sie doroslemu pokąpać, za to dla szkrabow idealnie.

Cena faktycznie na echo spora ale wjazd w sezonie na kemping bez rezerwacji... moze zakonczyc sie odwrotem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pierzasty

Faktycznie teraz patrzę na stronie że jest plac... Byłem kilka lat temu, to nie było, a asfalt był z tego co pamiętam bez chodnika i zmasakrowany, ale latka lecą. Ogólnie ja do Echo nic nie mam, to bdb kemping, tylko ta cena.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
stef

Faktycznie teraz patrzę na stronie że jest plac... Byłem kilka lat temu, to nie było, a asfalt był z tego co pamiętam bez chodnika i zmasakrowany, ale latka lecą. Ogólnie ja do Echo nic nie mam, to bdb kemping, tylko ta cena.

Dokładnie - cena jest niesamowita... taniej już w Chorwacji siedzieć niż w Echo... a np. z Bielska Białej to i chyba szybciej nad Adriatyk :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi